Skocz do zawartości
Gmeru

Oficjalny Dekoder Cyfry+ do telewizji HD

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='lidi' post='30235' date='19.12.2006, 19:42 ']
co to znaczy prawie nie dzwieku?
a jak z pilotem?
podobno są problemy?
[/quote]
jest juz wporzo z dzwiekiem ,kwestia podłączenia. pilot tez ok. na Canal + Sport HD ogladam narazie z pasami po bokach,czekam na mecz Arsenalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cietwierz' post='30257' date='19.12.2006, 22:28 ']
jest juz wporzo z dzwiekiem ,kwestia podłączenia. pilot tez ok. na Canal + Sport HD ogladam narazie z pasami po bokach,czekam na mecz Arsenalu
[/quote]

panow no właśnie a czy na meczach i filmach jest już dzwiek 5.1? proszę sprawdzić nie tylko na wyswietlaczu AMP al eodsłuch. W n notorycznie wyswietla się DD ale to tylko stereo :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cietwierz' post='30257' date='19.12.2006, 23:58 ']
jest juz wporzo z dzwiekiem ,kwestia podłączenia. pilot tez ok. na Canal + Sport HD ogladam narazie z pasami po bokach,czekam na mecz Arsenalu
[/quote]

Czyli jest w 4:3 w SD (specyfikacja HD zakłada tylko i wyłacznie 16:9)/

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą udało mi się zarezerwować dekoder HD, Pana nie interesowało czy go kupię czy wydzierżawie, mają byc dziś lub jutro, przynajmniej mają tak obiecane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='30430' date='20.12.2006, 11:07 ']
przed chwilą udało mi się zarezerwować dekoder HD, Pana nie interesowało czy go kupię czy wydzierżawie, mają byc dziś lub jutro, przynajmniej mają tak obiecane :)
[/quote]


Ty szczęściarzu!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Inelu na Konarskiego 87 są do odbioru od ręki. Nr telefonu 666 28 00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zat1' post='30320' date='20.12.2006, 01:03 ']
czy ten dekoder ma diseq bo w n jest bardzo prymitywny.?
[/quote]

W specyfikacji: Diseqc 1.0

Przy strojeniu pojawia się lista programów z Astry mimo że mam podłączenia tylko do konwertera z Eutelsatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FMarek ja tez ze szczecina, skad wiesz ze u nas nie ma?Dzwoniles do cyfry czy byles u jakiegos dystrybutora?Wiesz cos moze kiedy beda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów sie szykuje fala samobójstw, dekoderów N też nie było pierwszego dnia i straszne sceny się działy. :) Proponuję zostawić Plazme w domu i na spacer z psem się wybrać, lepszy humor będzie a świat się nie zawali.

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='30459' date='20.12.2006, 15:47 ']
FMarek ja tez ze szczecina, skad wiesz ze u nas nie ma?Dzwoniles do cyfry czy byles u jakiegos dystrybutora?Wiesz cos moze kiedy beda?
[/quote]


Rozmawiałem z Centrum Cyfry na Podgórnej (Soft Electronic)... Szanse że bedą przed Świętami są małe (według opini człowieka z którym rozmawiałem):)(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='30433' date='20.12.2006, 13:47 ']
Ty szczęściarzu!!! :)
[/quote]
nie tak prędko, wpisanie na listę jeszcze nie wiele daje, facet nawet powiedział, że jak dostaną to zadzwoni ale tego nikt nie robi tylko tak opowiadają, tele że zrobił to z własnej woli.
a... jestem z Konina, jak bedą jechać do nas z Waszawki to może wstąpią do Łodzi :)


[quote name='jacek1969r' post='30460' date='20.12.2006, 15:52 ']
Znów sie szykuje fala samobójstw, dekoderów N też nie było pierwszego dnia i straszne sceny się działy. :angry: Proponuję zostawić Plazme w domu i na spacer z psem się wybrać, lepszy humor będzie a świat się nie zawali.
[/quote]
nie mam psa :D a święta i tak spędzam z rodziną raczej nie w domu :)
no i plazmy tez nie mam :D:):angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie tak sie wypowiadać ale było na forum paru użytkowników Cyfry któzy śmiali sie z N-ki jej dystrybucji i dostepności..... a to poprostu powszechność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='zat1' post='30320' date='19.12.2006, 23:03 ']
czy ten dekoder ma diseq bo w n jest bardzo prymitywny.?
[/quote]
Niby czemu primitywny?? Raz ustawiłem i działa i hotbird i astra - to czego wymagać więcej???? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze wrażenia:
- dekoder mniejszy od starego, ma też mniejszy, bursztynowy wyświetlacz.
- pilot poręczny, programowalny(!) ma kilka funkcji do wykorzystania w przyszłości
- po włączenie przez HDMI pojawia się informacja 1080i/50
- nie ma już możliwości sterowania formatem obrazu przy pomocy pilota od telewizora(Sony KDF-E50A11E),
szczególnie brak możliwości korzystania z funkcji SMART
- jest za to funkcja w pilocie pod nazwą HD która pozwala przełączać format obrazu ale w małym zakresie (normalny czyli 3/4, zoom 16/9, zoom 14/9, i szeroki czyli rozciągnięcie obrazu)
- niestety funkcja HD na pilocie nie działa na kanale 18(!), gdzie obraz jest nadawany 3/4 i nic nie można zrobić z pasami po bokach.
- zniknął kanał 17
- na kanałach TVN występuje idiotyczny niebieski, pionowy pasek po lewej stronie
- przełączanie kanałów niepewne, zawsze istnieje możliwość, że nie pojawi się obraz albo dźwięk(!!!)
- jakość obrazu jednak lepsza niż ze starego dekodera, no ale to wszak HDMI
- czekam na HD i dźwięk DD na kanale 18
- nie znalazłem żadnego innego programu HD żeby zobaczyć jak to działa
- zginął mi jeden program za który zapłaciłem ale w tej sprawie zadzwonię do infolinii

Reasumując, w pierwszej chwili rozczarowanie, dużo strat w komforcie obsługi i prawie żadnych zysków (brak HD i DD).
Może kolejne wersje oprogramowania coś poprawią.

Proszę o rady, bo może niektóre mankamenty da się wyeliminować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gizmord' post='30490' date='20.12.2006, 18:02 ']
Pierwsze wrażenia:
- dekoder mniejszy od starego, ma też mniejszy, bursztynowy wyświetlacz.
- pilot poręczny, programowalny(!) ma kilka funkcji do wykorzystania w przyszłości
- po włączenie przez HDMI pojawia się informacja 1080i/50
- nie ma już możliwości sterowania formatem obrazu przy pomocy pilota od telewizora(Sony KDF-E50A11E),
szczególnie brak możliwości korzystania z funkcji SMART
- jest za to funkcja w pilocie pod nazwą HD która pozwala przełączać format obrazu ale w małym zakresie (normalny czyli 3/4, zoom 16/9, zoom 14/9, i szeroki czyli rozciągnięcie obrazu)
- niestety funkcja HD na pilocie nie działa na kanale 18(!), gdzie obraz jest nadawany 3/4 i nic nie można zrobić z pasami po bokach.
- zniknął kanał 17
- na kanałach TVN występuje idiotyczny niebieski, pionowy pasek po lewej stronie
- przełączanie kanałów niepewne, zawsze istnieje możliwość, że nie pojawi się obraz albo dźwięk(!!!)
- jakość obrazu jednak lepsza niż ze starego dekodera, no ale to wszak HDMI
- czekam na HD i dźwięk DD na kanale 18
- nie znalazłem żadnego innego programu HD żeby zobaczyć jak to działa
- zginął mi jeden program za który zapłaciłem ale w tej sprawie zadzwonię do infolinii

Reasumując, w pierwszej chwili rozczarowanie, dużo strat w komforcie obsługi i prawie żadnych zysków (brak HD i DD).
Może kolejne wersje oprogramowania coś poprawią.

Proszę o rady, bo może niektóre mankamenty da się wyeliminować.
[/quote]

no to się chyba wstrzymam z zakupem tego "cacka" :D
co to znaczy nie ma kanału 17 to canal sport!!!
może ktoś jeszcze coś napisze, może to problem z kompatybilnością z TV???

Jednak coś mnie dziwi, od kilku dni dekoder chodzi na plazmie u dystrybutora cyfry o nie widziałem problemów, czegoś tu nie rozumiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='30506' date='20.12.2006, 19:06 ']
no to się chyba wstrzymam z zakupem tego "cacka" :D
co to znaczy nie ma kanału 17 to canal sport!!!
może ktoś jeszcze coś napisze, może to problem z kompatybilnością z TV???

Jednak coś mnie dziwi, od kilku dni dekoder chodzi na plazmie u dystrybutora cyfry o nie widziałem problemów, czegoś tu nie rozumiem :(
[/quote]

Zamiast kanału 17 jest kanał 18HD w którym leci SD.
Kanał 17 można zobaczyć na kanale 497 "H test 3"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gizmord' post='30533' date='20.12.2006, 20:40 ']
Zamiast kanału 17 jest kanał 18HD w którym leci SD.
Kanał 17 można zobaczyć na kanale 497 "H test 3"
[/quote]
.... niech się ktoś wypowie z wiekszą wiedzą, bo ja nie wiem czy to jest mozliwe, na "zwykłych" dekoderach jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='30464' date='20.12.2006, 14:08 ']
nie tak prędko, wpisanie na listę jeszcze nie wiele daje, facet nawet powiedział, że jak dostaną to zadzwoni ale tego nikt nie robi tylko tak opowiadają, tele że zrobił to z własnej woli.
a... jestem z Konina, jak bedą jechać do nas z Waszawki to może wstąpią do Łodzi :D
nie mam psa :D a święta i tak spędzam z rodziną raczej nie w domu :)
no i plazmy tez nie mam :D:D:D
[/quote]



OBY TAK ZROBILI MAJĄ PODRODZE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam CYFRY+HD mimo wielu starań , mam juz dość chodzenia i pytania w APS w SANDOMIERZU , kupiłem profesjonalnego SKARTA beztlenowa techn. pozłacane końcówki itd. , podłączyłem FERDKA do LCD po RGB i czekam na filmy w CANAL+ i HBO w święta , do tematu powrócę w styczniu - w końcu czekałem tyle czasu to dwa tygodnie też mogę - pozdrawiam wszystkich zawiedzionych CYFRĄ+ , co byśmy nie powiedzieli i tak mają najlepszą ofertę programową w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mayor2000' post='30549' date='20.12.2006, 19:59 ']
A ja nie mam CYFRY+HD mimo wielu starań , mam juz dość chodzenia i pytania w APS w SANDOMIERZU , kupiłem profesjonalnego SKARTA beztlenowa techn. pozłacane końcówki itd. , podłączyłem FERDKA do LCD po RGB i czekam na filmy w CANAL+ i HBO w święta , do tematu powrócę w styczniu - w końcu czekałem tyle czasu to dwa tygodnie też mogę - pozdrawiam wszystkich zawiedzionych CYFRĄ+ , co byśmy nie powiedzieli i tak mają najlepszą ofertę programową w Polsce.
[/quote]



I TU MASZ RACJĘ TRZEBA PRZESTAĆ PANIKOWAĆ DAĆ SOBIE PRZED ŚWIĘTAMI SPOKÓJ A PO ŚWIĘTACH BĘDZIE LEPIEJ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...