Skocz do zawartości
Gmeru

Oficjalny Dekoder Cyfry+ do telewizji HD

Rekomendowane odpowiedzi

zamieszanie wokół "n" przy takim "c-burdelu" to jest NIC. Współczuję i gratuluję cierpliwości
Pozdrawiam wszystkich wierzących w C+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kil' post='31978' date='30.12.2006, 13:34 ']zamieszanie wokół "n" przy takim "c-burdelu" to jest NIC. Współczuję i gratuluję cierpliwości
Pozdrawiam wszystkich wierzących w C+[/quote]
o tym też pisałem. tylko to nie jest sprawa wiary ale odpowiedzialności firmy, rozumiem pospiech ale żeby wypuscić do klientów kompletnie nie sprawdzony tuner :lol::blink::angry:
jak zobaczylem, ze oprogramowanie jest przynajmniej graficznie identyczne ze starymi Mediasatami to sądziłem, że cyfra idzie na łatwizne ale jednocześnie chce uzyskać pewność, że wszystko bedzie o.k. Okazuje się jednak, ze poszli na łatwizne i olali sprawę totalnie :lol:;);)
teraz tunery są ale nie mozna ich odebrać :P
jak znam tego typu sprawy to w połowie stycznia oni sie z tym uporaja, ale nie wiem, czy ja bedę chciał jeszcze ten tuner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='32013' date='30.12.2006, 18:04 ']jak znam tego typu sprawy to w połowie stycznia oni sie z tym uporaja, ale nie wiem, czy ja bedę chciał jeszcze ten tuner.[/quote]

Naiwny jesteś. Jeżeli w połowie stycznie to ... 2008 roku :rolleyes: .
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Thomsona TS-3 Cyfra+ "robi nowy soft" już od ponad roku. Thomson nadal nie posiada obsługi telegazety i często źle wykrywa AC-3. Telegazety!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='32031' date='30.12.2006, 18:19 ']Naiwny jesteś. Jeżeli w połowie stycznie to ... 2008 roku :( .
Pozdro[/quote]
Moze jestem ale czas pokaże :rolleyes: a możesz powiedzieć o włascicielu sklepu z którego mam odebrać dekoder i twierdzi zeby zadzwonić 2 stycznia "bo pewnie już będzie nowy soft"???
Ale myślę, że CYFRA nie moze robić ludzi długo w konia bo sprzętowo strasznie przegrywają z n!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa prosta:
nbox recorder to top światowy. I już.
Czy może ktoś wskazać porównywalny sprzęt ?
Gdziekolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='blueray' post='32078' date='30.12.2006, 20:06 ']Sprawa prosta:
nbox recorder to top światowy. I już.
Czy może ktoś wskazać porównywalny sprzęt ?
Gdziekolwiek.[/quote]



a np. HR10 HR20 i cala rodzina dla direct-tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='gwene' post='32221' date='31.12.2006, 15:17 ']a np. HR10 HR20 i cala rodzina dla direct-tv[/quote]

Pokaż mi nagrywarkę, która tak idealnie nagrywa i odtwarza HD. Sorry praktycznie nie ma takiej. Ale to taki mały OT. A to tylko szczyt góry lodowej. Poprostu wielu ludzi wogóle nie dostrzega co ma pod telewizorem. Dla nich to zwykły tuner co ma czasem problemy z HDMI albo głośno chodzi hehe. Narazie Tuner Cyfry to żart (za taką cenę) i dopiero tutaj widać przepaść. ADB poprostu przez ten krótki okres dokonało cudu. Ale to trzeba znać ten cały proces tworzenia itd od drugiej strony. Cóż wielu narzekaczy wogóle nie wie o co chodzi i jak to wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nadal nic z tym dekoderym od cyfry, ale się zakręcili :lol: ciekawe jak się czują ci co kupili to na właśność za 699zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lidi' post='32464' date='02.01.2007, 13:45 ']no i nadal nic z tym dekoderym od cyfry, ale się zakręcili :lol: ciekawe jak się czują ci co kupili to na właśność za 699zł?[/quote]


nie wiem co czują ale najlepsze jest że nie wiedzą kiedy zaczną sprzedaż{Łódź}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='32479' date='02.01.2007, 17:21 ']nie wiem co czują ale najlepsze jest że nie wiedzą kiedy zaczną sprzedaż{Łódź}[/quote]
witam romanow74!
jedziemy na tym samym wózku, mi po woli odchodzi ochota na ten dekoder, nawet zadzwoniłem do cyfry aby wklepano do systemu zgodę na wydanie mi tego dekodera ale co z tego?
oprogramowanie nie nie taka prosta sprawa ale albo potrwa to już nie długo ale nawet tygodniami :(
celowo pisałem o tych co kupili na własność bo oni chyba nie mogą tego oddać ;) i to jest dopiero problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć moze ktoś ma jakies informacje na temat prac na poprawą oprogramowania
do dekodera HD Cyfry+ , czekam na niego jak "kania dżdżu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy czekają bo od nikogo nie można się nic dowiedzieć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mayor2000' post='32786' date='04.01.2007, 11:14 ']Cześć moze ktoś ma jakies informacje na temat prac na poprawą oprogramowania
do dekodera HD Cyfry+ , czekam na niego jak "kania dżdżu".[/quote]

Tylko na co dekoder za tak dużą kasę jak nie ma nic co by wykorzystało ten dekoder. Czekamy na jakikolwiek kontent programowy. Jakieś zapowiedzi itd chociaż jakiś kanał demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie chlopaki dadzą spokój z tymi swoimi dekoderami i wejdą w spółkę z Humaxem. Wyjdzie im to na dobre. Może troszkę więcej ich to będzie kosztowało ale zato wyjdą z twarzą z całego zamieszania.

Pozdrawiam i współczuję tym, którzy wpakowali się z tymi ich dekoderami


braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam
oprogramowanie będzie na satelicie do pobrania po 15 stycznia





[quote name='mayor2000' post='32786' date='04.01.2007, 11:14 ']Cześć moze ktoś ma jakies informacje na temat prac na poprawą oprogramowania
do dekodera HD Cyfry+ , czekam na niego jak "kania dżdżu".[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='braavoo' post='32824' date='04.01.2007, 14:51 ']Niech sobie chlopaki dadzą spokój z tymi swoimi dekoderami i wejdą w spółkę z Humaxem. Wyjdzie im to na dobre. Może troszkę więcej ich to będzie kosztowało ale zato wyjdą z twarzą z całego zamieszania.

Pozdrawiam i współczuję tym, którzy wpakowali się z tymi ich dekoderami
braavoo[/quote]



i to by było najlepsze rozwiązanie może trochę droższe ale jaki sprzęt!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno jest do niego nowy soft i działa txt :)



[quote name='arsenal' post='32043' date='30.12.2006, 17:37 ']Do Thomsona TS-3 Cyfra+ "robi nowy soft" już od ponad roku. Thomson nadal nie posiada obsługi telegazety i często źle wykrywa AC-3. Telegazety!!![/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lidi' post='32067' date='30.12.2006, 23:10 ']Ale myślę, że CYFRA nie moze robić ludzi długo w konia bo sprzętowo strasznie przegrywają z n![/quote]

Dlaczego nie może?
A co robiła do tej pory?
I jest w tym dobra.
Łoiła z polskich konsumentów kasę aż piszczało.
I co? I transferek kaski fo Francy.
Zupełnie jak w TPsie.
Naiwniacy.
To już chyba wolę PC bo tu łoją nas przynajmniej swoi.
Chociaż ci swoi też bez grzeszków nie są.
Mam nadzieję, że dzięki wejściu nki trochę się opamiętają.
Konkurencja czyni cuda!!!

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='szary_wilk' post='32896' date='04.01.2007, 21:29 ']witam
oprogramowanie będzie na satelicie do pobrania po 15 stycznia[/quote]
Witam,a z kąd masz takie info ? , prosto z kuchni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbe... A może ktos kto ma wrzucił by fotki (tuner widziałem ale nigdzie nie ma pilota) nowego tunera HD od cyfry... i napisał szczrze jak działa... z reką na sercu (predkosć przerzucania kanałów itp...) z góry dziękuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='herman78' post='32937' date='05.01.2007, 01:53 ']Mam prośbe... A może ktos kto ma wrzucił by fotki (tuner widziałem ale nigdzie nie ma pilota) nowego tunera HD od cyfry... i napisał szczrze jak działa... z reką na sercu (predkosć przerzucania kanałów itp...) z góry dziękuje...[/quote]
jak można opisywać np. prędkość "przerzucania kanałów" jak on się własnie wtedy zawiesza (ponoć) test ma być w styczniowym numerze SAT KURIER ale oni strasznie dużo wazeliny mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie dziala podobnie do pionka - podobna szybkosc przerzucania kanalow, to samo menu. co ciekawe wolniej sie wlacza. mi sie poki co nie zawiesil, ale czesto gubi fonie (chyba losowo, czasem fonia pojawia sie po kilku sekundach a raz mialem nawet ze pojawiala sie i znikala ;p), czasem gubi obraz (wtedy jest fonia i brak obrazu), po hdmi nie dziala regulacja glosnosci, po componencie po wlaczeniu terminala nie jest puszczany sygnal (dopiero wejscie w menu i przerzucenie opcji hdmi<->dvi niewazne w ktora strone wlacza sygnal)... sporo rzeczy do poprawiania maja i zaloze sie ze nawet jak wyjdzie nowy soft o czyms zapomna...

pilot jest podobny to tego ktory daje samsung do swoich lcd (ten czarny) ...tylko ze brzydszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='herman78' post='32937' date='05.01.2007, 01:53 ']Mam prośbe... A może ktos kto ma wrzucił by fotki (tuner widziałem ale nigdzie nie ma pilota) nowego tunera HD od cyfry... i napisał szczrze jak działa... z reką na sercu (predkosć przerzucania kanałów itp...) z góry dziękuje...[/quote]
Witam miałem tunerek w domu i też czekam na niego bo zwróciłem do sklepu jak sie zaczęły problemy.Musze Ci powiedzieć że pilocik całkiem fajny jest nowego wzoru, chodzi płynnie i bardzo mięko.Ma mozliwośc obsługi tv(programujesz w/g instr).Są na nim przyciski prawdopodobnie do tunera z dyskiem mam namysli recordera ale to przyszłościowo. Programy chodzą szybko w miare sprzecik jezeli dostaniesz go za 299.Jedyny problem to jego sofcik (zawieszanie programów itd)ale teraz mam nadzieję ze bedzie oki.Tak że polecam w kasie 299zł do czasu kiedy nasze topfieldy i haumaxy troszke potanieją.Pozdro


Patisor

[url="http://www.satmag.fr/affichage_theme.php?no_theme=542"]http://www.satmag.fr/affichage_theme.php?no_theme=542[/url] Edytowane przez patisor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='LoveBeer' post='32972' date='05.01.2007, 08:16 ']... po componencie po wlaczeniu terminala nie jest puszczany sygnal (dopiero wejscie w menu i przerzucenie opcji hdmi<->dvi niewazne w ktora strone wlacza sygnal)...[/quote]

Po włączeniu terminala (przy założeniu, że jest podłączony componentem) można wcisnąć na pilocie TV i obraz wskakuje, nie trzeba wchodzić w menu. Sprawa trochę się komplikuje jak zaprogramujemy kodem pilota aby sterował telewizorem...

Trochę niedoróbek jest, najważniejsze to brak dzwięku przy przerzucaniu kanałów, lub obrazu, lub i tego i tego. Dzieje się to czasami, nieraz można przejść od pierwszego do 50 kanału i nic .... wszystko ok. aż tu nagle jak go coś pier... to zawiesza się co chwilę z kanału na kanał.

Jak się nie zawiesza działa szybko. Gwiezdne Wojny episod 2 i 3 w HD - rewelacja. Wersja DVD na dorym sprzęcie się chowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...