Skocz do zawartości
Gmeru

Kanał filmowy HD na n

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='tesbor' post='16969' date='23.10.2006, 17:53 ']masz krotka pamiec - to co sie dzialo z Cyfra+ na poczatku, a nawet dluuugo, dluugo po starcie platformy - to byla ostra jazda ;-) z abo![/quote]
masz rację ale było to naście lat wsecz a podobno świat idzie do przodu. Swoją drogą N robi sobie jaja i jak tak dalej pójdzie kompletnie ludzi zniechęci. Powielają nasze stare błędy - konsumentów mają głęboko w d.... .Już nawet na folderach nie piszą nic o Extra kanale fimowym w hd/ może nie dadzą go w ogóle/ wcale bym się nie zdziwił. Dobrze, że jeszcze nie zrezygnowałem z Cyfry i jak tak dalej pójdzie to się będę musiał z nią przeprosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawcho' post='16973' date='23.10.2006, 18:06 ']masz rację ale było to naście lat wsecz a podobno świat idzie do przodu. Swoją drogą N robi sobie jaja i jak tak dalej pójdzie kompletnie ludzi zniechęci. Powielają nasze stare błędy - konsumentów mają głęboko w d.... .Już nawet na folderach nie piszą nic o Extra kanale fimowym w hd/ może nie dadzą go w ogóle/ wcale bym się nie zdziwił. Dobrze, że jeszcze nie zrezygnowałem z Cyfry i jak tak dalej pójdzie to się będę musiał z nią przeprosić[/quote]

po pierwsze za pazdziernik nikt nie placi, po drugie to ze bylo to nascie la wstecz, tez nic nie oznacza, poza tym przeciez N jest dostepna jedynie 10 dni... a nie kilka tygodni czy miesiecy. To ze nie ma na folderach mowy o kanale, to nic nie oznacza. Wazne ze w BOK potwierdzaja, ze bedzie... Nikt nie mowil, ze na poczatku bedzie rozwo <_< cierpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pawcho' post='16973' date='23.10.2006, 18:06 ']masz rację ale było to naście lat wsecz a podobno świat idzie do przodu. Swoją drogą N robi sobie jaja i jak tak dalej pójdzie kompletnie ludzi zniechęci. Powielają nasze stare błędy - konsumentów mają głęboko w d.... .Już nawet na folderach nie piszą nic o Extra kanale fimowym w hd/ może nie dadzą go w ogóle/ wcale bym się nie zdziwił. Dobrze, że jeszcze nie zrezygnowałem z Cyfry i jak tak dalej pójdzie to się będę musiał z nią przeprosić[/quote]

poczekaj spokojnie jeszcze troche, to przeciez poczatek. Napisales, ze swiat idzie do przodu - fakt, ale skala problemow rowniez.
W chwili gdy startowaly WizjaTV, Cyfra+, CP to problemy byly smieszne!
Teraz n wprowadza nowe technologie, ktore poprzez swoje zaawansowanie stwarzaja problemy, a niektorych rozwiazan nie sposob przetestowac w warunkach laboratoryjnych.
A z cyfra to sie nie przepraszaj tylko wymagaj prawdziwej "cyfrowej jakosci"!
Ja tez mam nadzieje, ze o kanale filmowym zaraz uslyszymi i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak sobie mysle, ze skoro mieli sie dogadac z kims w Cannes, a sie nie dogadali - to pewnie obecnie nic w ofercie nie mają
i dlatego pewnie nic nie mowią; a jak podpiszą umowe to pewnie powiedzą
a jak na razie dla mnie: "n" = "n"ieprofesjonalna TV (jakby nie ITI :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jakos w nowym numerze TO i OWO zamieszony jest program kanału MGM.jak spojrzalem na ramowke to chała.Oby tego kanalu nie rzucily do "n"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za MGM HD, dziekuje bardzo nie bede zadowolony mialem przyjemnosc ogladac wersje hiszpanska MGM z D+. I jesl bedzi to COS w tamtym stylu to wielu sie zawiedzie.

AXN HD - to by rowialo ich problemy z dzienna ramowka HD, teraz masa seriali leci w HD. Ale czy tez bedziemy zadowoleni z takiego kanalu ktory jest kolejnym powieleniem powielenia AXN. Mamy juz przeciez dwa tematyczne powtorkowe kanaly AXN.

Moze jednak to bedzie SHO HD ? Jednak wolalbym aby byl to kanal typowo filmowy, a nie cos sportopodobnego i HDVTpodobnego jak nSport HD.

A cena sie nie liczy, moge sobie wykupic 1-2 kanaly w premiere za te 9.90. Ale moge przynajmniej wybrac jakie chce i tam caly czas leci HDTV [trueHDTV :)], nie musze wykupywac odrazu wszytkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za tym niech zrobią super progrma co jak HBO ale niech bedzie naprawde dobre HDTV i jetsem gotów za ten kanał zapłacic dodatkowo z 25 zł ale niech lecą dobre filmy bo jak uduchomia jakis MGM albo AXN i bedą leciec takie kich jak teraz na tych kanałach to dziękuję bardzo za taką platforme , pewnie nie długo polsat cyfrowy tez wystartuje z programami hd wiec poczekam sobie (narazie jeszcze jestem napalony na N i mam nadzieje ze kanał filmowy bedzie dobry to biore odrazu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyfra ma kanały filmowe Canal+, HBO gdzie leca w sumie najlepsze (najnowsze) filmy, Polsat jest juz pare lat na rynku i nie mogl nic konkretnego zaproponowac z kanalow filmowych (bo to co dobre to jest juz na C+), wiec ITI tez nic tu szczegolnego nie zaprezentuje, czyli o jakis kanalach typu HBO zapomnijcie

Zaraz ktos wyskoczy ze na C+ jest gown* do ogladania, wiec co lepszego moze zaproponowac "N" ?? (pomijam VOD, bo nie o tym mowa w temacie) Edytowane przez yaras22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko niestety ociera sie o prawa do emisji filmów, z tego co mi wiadomo Cplus i HBO, maja prawa do transmisji wiekszosci z wytworni, a ITI do materialow Warnera... Wiec ciezko jest cos nowego stworzyc, Platforma n raczej postawi na wideo na żądanie. I to naprawde wieżcie mi ma racje bytu, jezeli filmy beda nowe i wydane np w dniu premiery DVD, lub troszke wczesniej. Sory, ale na Cplus i HBO, leca filmy, ktore zostaly wydane na dvd, ale z pol roku do roku po premierze na DVD, to co to za kanal premium. Jedynie za cplus przemawiaja transmisje sportowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sierak
widziales moze zagraniczne kanały premium?? Oferta C+, HBO jest prawie ze identyczna co na kanałach Sky Cinema, C+Cine, Premiere Film, TPS i innych, tylko ze jakosc jest gorsza :)

Jak juz ma byc nowy kanał filmowy w N to pewnie bedzie to MGM, bo co lepszego mozna jeszcze zapropowac w pakiecie "hity filmowe" za 16 zł ? Kanał ucieszy pewnie jakas częśc klientow, ale nie trafi do masowego odbiorcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smiesza mnie wasze wypowiedzi, bo prezesi N-ki juz dawno zapowiadali ze platforma nie bedzie miala super kanalu filmowego, bo oni ida w inna strone, a dokladnie w strone VOD. A kto ma VOD to kanal filmowy jest mu totalnie niepotrzebny.

Zreszta co to za HBO mamy w Polsce? prosze mi podac te super nowosci jakie tam leca? niech ktos wymieni? i nie zapomni wymienic ile razy jest to powtarzane i ile takich nowosci pojawia sie w miesiacu. ..zenujace.
Tak naprawde takie kanaly naprawde nie maja przyszlosci, szczegolnie ze na polski rynek rzuca sie juz niezle starocie.

Fakt... bedzie to pewnie MGM i tyle. ktos sobie tam cos odgrzebie ze staroci, ale tego wlasnie sie spodziewac bedzie po tym kanale.
Wyglada na to ze ta platforma bedzie wlasnie dla osob chcacych miec VOD ..oraz dla tych co chca miec niedroga platforme za np. 26zl z 3 malymi pakiecikami, np. informacyjnym, kino i dla dzieci.
Najtansza wersja bedzie zapewne ciekawa dla osob ktore np. nie odbieraja TVN-ow na wsiach, gdzie on najzwyczajniej w swiecie nie dociera.

a tu dyskutujecie od nastu dni o niczym praktycznie. Zabawa w zgadywanki, podniecienie i ... szkoda mowic. Naprawde mnie to smieszy.
Zachowanie podobne do tego jak Panie staly w kolejce za komuny i zastanawialy sie czy bedzie salceson czy moze rzuca baleron.

A co do polityki marketingowej n-ki ..to jest dosc kiepska, choc moga tak naprawde pelna para rzycic sie do gardel dopiero przed swietami, gdzie diametralnie rosnie sprzedaz wlasnie takich rzeczy, jak platformy cyfrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety powyżej jest dosc sensowna wypowiedz. Gdy jeszcze dolozymy do tego fakt, ze dwoch panow W. z ITI poklocilo sie o platforme "n" - jeden byl za a drugi przeciw jej wprowadzaniu na rynek, wyjasnia sie brak typowego rozmachu charakterystycznego dla tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie alexan ze jestes tak doskonale poinformowany, wszystko wiedzacy i pewny przyszlosci N.
My niejestesmy, i podchodzimy ostroznie do wszelkich sygnalow i komunikatow. Dlaczego ? Bosmy sie juz na tym przejechali :)
Pozatym, luzno tu sobie i grzecznie dywagujemy. Cieszy mnie ze nasze nedzne i glupie dyskusje cie smiesza. Przynajmniej jeden usmiechniety czlowiek wiecej.
Jednak niezgodze sie ze stwierdzeniem ze ITI postawilo na jedna karte, w postaci VOD. Dlaczego ? Bo to by bylo harakiri.
Niemozna budowac telewizji na czyms co jest kompletnie w danym obszarze geograficznym nieznane.
Telewizja musi trafic do szarych ludzi, ktozy w dalszym ciagu lubia kupic w kiosku gazete zeby sprawdzic "co bedzie leciec", pamietaj ze przyzwyczajenie jest najsilniejszym z bodzcow.

Niemozna zbudowac platformy dla garstki ludzi ktozy kupia VOD. Bo smiem twierdzic ze przez pierwszy rok, naprawde bedzie to garstka (powiedzmy w porywach do 10000 osob).

Trzeba pamietac ze N zainwestowalo miliony, oferuje BARDZO tania telewizje, chcac zachecic jaknajwieksza liczbe klientow do podpisania umowy. Widac po cenach ze niejest to ciekawostka dla fanow HDTV. Tylko proba wejscia na rynek jako pelnoprawny gracz.
Dlatego stawianie na VOD bez sensownego kanalu filmowego bedzie samobojstwem.
Takie jest moje zdanie i sadze ze wielu marketingowcow sie ze mna zgodzi. Bo w obecnej chwili w Polsce VOD to ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yuiren' post='17582' date='25.10.2006, 21:29 ']Cieszy mnie alexan ze jestes tak doskonale poinformowany, wszystko wiedzacy i pewny przyszlosci N.
My niejestesmy, i podchodzimy ostroznie do wszelkich sygnalow i komunikatow. Dlaczego ? Bosmy sie juz na tym przejechali :)
Pozatym, luzno tu sobie i grzecznie dywagujemy. Cieszy mnie ze nasze nedzne i glupie dyskusje cie smiesza. Przynajmniej jeden usmiechniety czlowiek wiecej.
Jednak niezgodze sie ze stwierdzeniem ze ITI postawilo na jedna karte, w postaci VOD. Dlaczego ? Bo to by bylo harakiri.
Niemozna budowac telewizji na czyms co jest kompletnie w danym obszarze geograficznym nieznane.
Telewizja musi trafic do szarych ludzi, ktozy w dalszym ciagu lubia kupic w kiosku gazete zeby sprawdzic "co bedzie leciec", pamietaj ze przyzwyczajenie jest najsilniejszym z bodzcow.

Niemozna zbudowac platformy dla garstki ludzi ktozy kupia VOD. Bo smiem twierdzic ze przez pierwszy rok, naprawde bedzie to garstka (powiedzmy w porywach do 10000 osob).

Trzeba pamietac ze N zainwestowalo miliony, oferuje BARDZO tania telewizje, chcac zachecic jaknajwieksza liczbe klientow do podpisania umowy. Widac po cenach ze niejest to ciekawostka dla fanow HDTV. Tylko proba wejscia na rynek jako pelnoprawny gracz.
Dlatego stawianie na VOD bez sensownego kanalu filmowego bedzie samobojstwem.
Takie jest moje zdanie i sadze ze wielu marketingowcow sie ze mna zgodzi. Bo w obecnej chwili w Polsce VOD to ciekawostka.[/quote]

Wypada się z Tobą tylko zgodzić, chociaż mam nadzieję, że dadzą fajną cenę na VOD i my (użytkownicy tego i podobnych stron o HD) będziemy pełnić rolę "Kaganka oświaty" - nie mylić z Giertychem :) w społeczeństwie.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Yuiren' post='17582' date='25.10.2006, 23:59 ']Dlatego stawianie na VOD bez sensownego kanalu filmowego bedzie samobojstwem.
Takie jest moje zdanie i sadze ze wielu marketingowcow sie ze mna zgodzi. Bo w obecnej chwili w Polsce VOD to ciekawostka.[/quote]

A nie sądzisz czasem, że jeszcze miesiąc temu HDTV w Polsce było tylko ciekawostką?
HDTV to na dzień dzisiejszy nisza dla maniaków takich jak my natomisat VOD jest usługą dla każdego Polaka. A każdy chce oglądać to co chce, kiedy chce i ile razy chce. A przynajmniej ja bym tak chciał.
Jeśli tylko zawartość i cena będą odpowiednie to wróżę VOD w Polsce ogromny sukces.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yuiren: posłuchaj, czy chcesz czy nie, VoD ma zastępować programy premium, tak nawet powiedział prezes Sojka... I nie nazwałbym tego ciekawostką. Chyba nie wiesz co mówisz. Na rozwiniętych rynkach, jak w USA chociażby, usługi te są równie popularne jak kanały premium. Może u nas to ciekawostka, a wiesz dlaczego? bo nikt wczesniej tego nie wdrożył. U nas się dużo gadało o tym od długiego czasu. A teraz TP SA wprowadziło tę usługę, teraz zrobi to platforma n.

Być może nawet zrobi to cyfra plus, a wideo na żądanie chce również wprowadzić HBO. Poza tym dodam, że w przyszłym roku Telewizja Interaktywna iTVP również będzie się starała coś zawojować w dziedzinie VoD, więc nie mów, że to od tak ciekawostka. Od takich ciekawostek zaczęła się platforma iTunes, a teraz oprocz muzyki sprzedaje się tam z dobrym skutkiem seriale, filmy, noi muzykę.

Ja nie muszę mieć kanałów premium, bo co to za premium, gdzie mogę sobie obejrzeć film, co na DVD wyszedł pół roku wcześniej... co prawda np za Canal Plus przemawia oferta sportowa, ale nie filmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='17593' date='25.10.2006, 21:47 ']A każdy chce oglądać to co chce, kiedy chce i ile razy chce.[/quote]

Mam nadzieję, że tak będzie, a nie tak jak w liveboxie tpsa gdzie film jest ponoc na 24 godziny. przynajmniej tak słyszałem.
Ale znając tpsa tp jest możliwe. Pewnie wyszli z założenia, że to jak wypożyczalnia video.
No ale mam nadzieję graniczącą z pewnością, że n-ka jest inna od tpsa.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Youiren: ciekawe co mowisz i jak wielka masz wiedze w temacie vod i tego czy sie przyjmie na rynku czy nie. Szczegolnie ze bedzie kosztowac tyle co kanal premium.

a myslisz ze harakiri polelnia n-ka zapowiadajac ze zadnego super premium kanalu filmowego nie bedzie? he?
troszke poczytaj i zorientuj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas Alexan, czy Twoje samouwielbienie niemogloby troche ustapic ? Draznia mnie teksty w stylu "zorientuj sie", a Ty niby skad wiesz ? Wrodzone jasnowidztwo ? Koneksje rodzinne na najwyzszych szczeblach ? Jeden prezes mowi sio drugi mowi sro. Skad Ty wiesz ile to bedzie kosztowac ? Nikt niepowiedzial na ten temat ani slowa, ani kiedy to wejdzie. Nieneguje tego ze Nka niebedzie miec fajnego kanalu filmowego, ani tego ze bedzie. Nie ufam blond idiotkom z infolinii, bo niemaja pojecia o niczym. Natomiast Gmeru jest czlowiekiem wyjatkowo zorientowanym, i skoro mowi ze bedzie dobry kanal, to mam prawo sadzic ze bedzie.
Pmcomp, ale dlaczego porownujesz VOD do pojecia HDTV. Przeciez bedac zwyklym szarym zjadaczem chleba niemusze miec pojecia o HDTV, podlaczam Nboxa przez euro i nic mnie nieobchodzi jakies Hadjetefau.
Z VOD jest inaczej, nawet nazwa niezostala spolszczona. Jakby mi ktos zaproponowal kupno <tu wstaw znany Ci trudny termin> o ktorym niemam pojecia to tez bym sie dwa razy zastanowil.
Niepowiedzialem ze VOD nieodniesie sukcesu, odniesie, i to wielki. Ale z czasem, a do tego trzeba bazy abonentow ktora sie uswiadamia. Na tej samej zasadzie dzialaja naprzyklad banki, oferuja najpierw proste rzeczy, czyli RORy, pozniej Lokaty, kredyty, papiery wartosciowe, inwestycje, itp.
Premiumy, czy nie. Super kanaly filmowe czy nie, tu nie o to chodzi. Chodzi o to ze obiecali "fajny kanal filmowy w HD" i chcialbym zeby byl, nieinteresuja mnie filmy 3 dni po premierze kinowej, bo i tak na wszystkie filmy ktore chce obejrzec chodze do kina, chocby i po kilka razy. Interesuje mnie przyjemnosc usadzenia sie w fotelu, wziecie piwka i obejrzenia filmu, wszystko kurka jedno jakiego, niech to bedzie Przeminelo z Wiatrem czy inna szmira, niech bedzie w HD z dzwiekiem DD i mnie to wystarczy. Chce sie delektowac pieknym obrazem i dzwiekiem. A nie lykac kolejne premiery, byle szybciej od innych. To nie wyscigi.
Dlatego uwazam, ze kanaly filmowe maja prawo, i musza wspolistniec z VOD, w szczegolnosci ze czesto za kazdy film VOD placi sie osobno. A to mnie nieinteresuje, bo wole isc do kina.

Pozdrawiam i dzieki za polemike, wreszcie sie cos dzieje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sierak' post='17594' date='25.10.2006, 21:52 ']A teraz TP SA wprowadziło tę usługę, teraz zrobi to platforma n.[/quote]
TPSA ma Pay per View, a nie VoD

PpV - płacimy za każdy film, z tego powodu filmy mogą być nowsze, minusem jest krótki czas do obejrzenia, na dzień dzisiejszy możliwy do realizacji w sieciach IP i to szybkich (Neostrada ma dedykowane łącze tylko do filmów 4Mbps, niezależne od podstawowej usługi). Z samej satelity to nie pójdzie gdyż każdy musiałby mieć kanał zwrotny do zamawiania i indywidualną transmisję do odbiorcy, czyli co? indywidualny transponder? Raczej musieliby wprowadzić to razem z jakimś operatorem internetu (TPSA?)

VoD - ta sama pula filmów jest wysyłana do wszystkich na dysk twardy dekodera i zmieniana co jakiś czas, z uwagi na koszt abonamentu, oferta pewnie nieco późniejsza niż PpV, podobnie jak kanały Premium. Nikt wam w cenie 30-40 zł/mies abonamentu nie da nowości równo z premierą DVD lub jeszcze wcześniej.

Jak chcecie PpV to na razie tylko Neostrada 512 + LiveBOX, filmy 1-12zł za sztukę Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie, roznica miesz PPV i VOD byla juz gdzies na forum wyjasniona. TPSA ma VOD tzn wybierasz film jaki chcesz i ogladasz w dowolnej chwili. Na zasadzie PPV dzialaja np transmisje sportowe (placisz za mecz, za walke bokserska) lub kanaly filmowe typu Teqila czy Kiosque tzn jeden film leci przez kilka dni w odstepach 2h i ty placisz za wybrany seans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Nikt niepowiedzial na ten temat ani slowa, ani kiedy to wejdzie.[/quote]

no i widzisz Yuiren, jakbys czytal czy sluchal to bys wiedzial ze jednak zostalo co nieco powiedziane o cenie VOD, jak rowniez o tym ze nie bedzie to wiecej niz jednorazowe wyjscie do kina z druga osoba.

do tego dla Ciebie nazwa VOD jest zbyt trudna, to juz wiemy. Mamy jeszcze jednak troszke ludzi przed 50tka ktorzy sprawnie posluguja sie komputerami i z VOD tez sobie poradza.

Dla tych co sobie nie poradza, najwyrazniej bedzie C+ z kanalem rowniez w HD przeciez.

N-ka zmierza w nieco innym kierunku, - a jezeli nie zmierza tylko udaje ze zmierza, to bedzie oznaczac dla nich koniec najprawdopodobniej. Nie sadze jednak by ITI popelnilo taki blad i tworzylo identyczna platforme na polskim rynku, gdzie mialoby by ich byc 3, gdzie nawet na zachodzie nie ma racji taki stan.

ITI zmierza najwyrazniej gdzies indziej i oby tak bylo. Chca chyba nieco przeskoczyc innych, co bedzie wiazalo sie z tym ze bedziemy uczyc sie bardzo szybko co to jest VOD itd. Jednak sa to rzeczy tak proste, ze kazdy kto radzi sobie z komputerem - a takich w Polsce jest juz mase, poradzi sobie z VOD ..wiec nie przesadzajmy.

Niestety obawiam sie ze kosztem tych skokow technologicznych beda poczatkowe problemy, jak obecnie. Z tunerami, z obrazem ..z VOD pewnie tez na poczatku.
Mysle jednak ze ITI dokladnie to przewidzialo i mimo wszystko chca zrobic to jako pierwsi i byc pierwsi na rynku z tego typu uslugami.

Twoj i innych problem polega na tym, ze porownujesz ta platforme z cyfra czy polshitem - a tu nie ma co porownywac i tyle. Jak ktos emocjonuje sie kanalami typu Canal czy HBO ..to powinien wybrac np. wlasnie C+. Ja mialem oba kanaly i nic specjalnego po miesiacu ogladania juz tam nie bylo. Bo nowosci jest malo ..ogolnie kicha jak zloto za ktore placi sie przeciez pare zlotych.

Wole miec pare kanalow z dobrym obrazem, kanalow ciekawych jak paczka Discovery, kanal informacyjny itd. ..i np. VOD bym w wolnej chwili mogl ogladac co chce, a nie czekac na jeden film na HBO i ustrawiac swoj czas wolny pod ten film wlasnie.

Mysle ze n-ka znajdzie swoich abonentow ..ktorych z czasem bedzie przybywac. A wojna technologiczna sie dopiero zacznie. Bo VOD to tylko poczatek. Kiedy C+ ruszy rowniez w tym kierunku, a bedzie to przyszly rok, to zacznie sie kombinowanie z nowymi uslugami. Jak banki itp.itd. Spoleczenstwo oblsugujace sie plynnie komputerami wciaz rosnie ..i z dnia na dzien potencjalnych klientow takich uslug jest coraz wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='alexan' post='17660' date='26.10.2006, 09:45 ']Wole miec pare kanalow z dobrym obrazem, kanalow ciekawych jak paczka Discovery, kanal informacyjny itd. ..i np. VOD bym w wolnej chwili mogl ogladac co chce,[/quote]


sposrod tego, co znajdzie sie w ofercie VOD.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='17649' date='26.10.2006, 08:42 ']Mylisz sie, roznica miesz PPV i VOD byla juz gdzies na forum wyjasniona. TPSA ma VOD tzn wybierasz film jaki chcesz i ogladasz w dowolnej chwili. Na zasadzie PPV dzialaja np transmisje sportowe (placisz za mecz, za walke bokserska) lub kanaly filmowe typu Teqila czy Kiosque tzn jeden film leci przez kilka dni w odstepach 2h i ty placisz za wybrany seans.[/quote]
[url="http://www.idg.pl/news/95438.html"]http://www.idg.pl/news/95438.html[/url]
[url="http://mediafm.net/technologie/7535,Klienci-Telekomunikacji-Polskiej-moga-juz-korzystac-z-wirtualnej-wypozyczalni.html"]http://mediafm.net/technologie/7535,Klienc...pozyczalni.html[/url] Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam [url="http://www.foxppv.com/whatis_VOD.htm"]http://www.foxppv.com/whatis_VOD.htm[/url].
[url="http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/tel_dom/wideo_na_zycz/opis_vod/"]http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/intern..._zycz/opis_vod/[/url]

Niestety artukuly pseudo-dziennikarzy nie grzesza profesjonalizmem. Lepiej zaufac dostawcy uslugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...