Skocz do zawartości
Gmeru

Kanał filmowy HD na n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
No ja tez zycze n-ce jak najlepiej ale jesli tak dalej pojda jak ida to daleko nie zajda. Tym bardziej ze c+ nie spi i tez swoje hdtv juz w zasadzie ma. A jesli dolacze w przyszlym roku National geographic + sportowy (z duza iloscia sportu w hd) i filmowy no to "n"ka bedzie blado wygladac. Przedmowca ma 100% racji z tvn w 4:3-to przegiecie! Owszem za paz. zero abo ale paz. sie wlasnie konczy i nie sadze zeby w listopadzie cos sie na n zmienilo. Oj, a wydawalo sie ze bedzie tak dobrze.
P.S N-ka ponoc takie duze wymagania stawia sklepom chcacym sprzedawac boxa. U mnie w krosnie na ul lwowskiej w sklepiku z akcesoriami komp. o wymiach 1m na 5m !!! jest tv nowej generacji podlaczona do lg 32" z tvn turbo. Nie widac czym jest to podlaczone ale kazdy kto widzi jakosc obrazu z pewnoscia nie kupi n-ki w tym sklepie. Szok co za pixeloza. U mnie na starym thomsonie 100hz z c+ przez svhs o niebo lepiej a wcale nie jest dobrze! o jo joj.
P.S 2 Widzieliscie ile hdtv kanalow maja juz anglicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po rezygnacji z pakietu filmowego zapytajcie o cinemax bo moga wam go nie usunac i beda naliczac 10 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 października o godz. 20.20 wystartował nowy, filmowy kanał MGM Central Europe.


[url="http://www.satkurier.pl/?platformy_cyfrowe/&kat=46&id=34560"]http://www.satkurier.pl/?platformy_cyfrowe...46&id=34560[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27/10/2006 Voom HD został dołączony do oferty plaformy Canal Digital Nordic.
Wcześniej w Cannes była mowa że VOOM HD chce wejść na rynek Europy Środkowo-wschodniej
Może to jednak będzie VOOM HD ? Oby ;-)

... do oferty dołączono też Discovery HD, jak ktoś ma możliwość to niech zerknie co leci na tym VOOM HD i podzieli się wrażeniami. Edytowane przez Anubiss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niepismienny' post='17721' date='26.10.2006, 11:39 ']ten nbox to komletne dno w porownaniu z moim dreamem.wyslalem go wczoraj z powrotem panom z iti[/quote]

Jak zaadresowałes paczke skoro jesteś niepiśmienny.
A liczyc umiesz , za swojego dreama chyba nie HD zapłaciłes lekutko 2 tysiaczki więc z czym do gości.
Troche umiaru kolego
leszek 2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

voom.hd

ma taki adres
[url="http://www.voom.tv/"]http://www.voom.tv/[/url] :D

lepiej tu nie wchodźcie,po co się stresować

przypomnę,że Gmeru mówił co to może być za kanał,lepiej czytajcie ze zrozumieniem

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Gmeru może się wypowiesz
czy ten kanał HD w ogóle będzie? w tym roku?
bo właśnie się zastanawiam czy ta cisza informacyjna to cisza przed mocnym uderzeniem czy kompletną klapą.

czy w przypadku gdyby się nie pojawił to czy mogę zerwać umowę z Nką?
w zasadzie nigdzie nie ma formalnie określonej informacji że ten kanał w ogóle ma być. przynajmniej teraz ta informacja już zniknęła.
bo płacić 32zł za Discovery HD to lekko za dużo. Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='klaus71' post='18247' date='28.10.2006, 13:19 ']@
czy ten kanał HD w ogóle będzie? w tym roku?
bo właśnie się zastanawiam czy ta cisza informacyjna to cisza przed mocnym uderzeniem czy kompletną klapą.

czy w przypadku gdyby się nie pojawił to czy mogę zerwać umowę z Nką?[/quote]

raczej nie. Mowa o kanale filmowym była w ulotkach reklamowych. A na ulotce drobnym druczkiem było napisane "powyższa ulotka nie stanowi oferty w ramach przepisów prawa handlowego" czy coś w tym rodzaju.

uwierzyłeś - Twój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wam przypomnę z tego wątku/str 14 i 15/

napisał Butcher

[color="#FF6666"]Ja trzymam się swojego toku rozumowania: zgodnie z sugestiami Gmeru odrzucił MGM i zostaje AXN HD - tym bardziej, że ruszyło od 01.10. jak wskazuje post z niemieckiego forum.[/color]

odpisał Gmeru

[color="#FF0000"]Butcher zazwyczaj ma rację ale tym razem jego wypowiedź trzeba czytać od końca[/color]. biggrin.gif


to tyle

po co te spekulacje
odpowiedź jest jasna i trzeba tylko :D czekać

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cHoDnik' post='18253' date='28.10.2006, 13:49 ']no to wam przypomnę z tego wątku/str 14 i 15/

napisał Butcher

[color="#FF6666"]Ja trzymam się swojego toku rozumowania: zgodnie z sugestiami Gmeru odrzucił MGM i zostaje AXN HD - tym bardziej, że ruszyło od 01.10. jak wskazuje post z niemieckiego forum.[/color]

odpisał Gmeru

[color="#FF0000"]Butcher zazwyczaj ma rację ale tym razem jego wypowiedź trzeba czytać od końca[/color]. biggrin.gif
to tyle

po co te spekulacje
odpowiedź jest jasna i trzeba tylko :) czekać

pzdr[/quote]

gmeru nie odrzucił MGM ale go zasugerował tak jak z MAGDĄ M. a dzisiejsza rozmowa z n-ką to potwierdza.
będzie to MGM -jest już podpisana umowa. Podobno mają być nie tylko stare kawałki o których czytamy w programie telewizyjnym ale ma być to urozmaicone oficjalnymi premierami produkcji MGM.
Z pozdrowieniami

p.s.
Jestem mimo wszystko zawiedziony. Ale może znów poczekajmy i liczmy że tych premier i nowości trochę będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podczs konferencji prasowej na SAT Krak 2006 V-prezes ITI odpowiedział na pytania o nowy kanał filmowy Premium w n platformie:

- "Jak zapowiadany to będzie - jest w podpisach. Prawnicy Hollywood są bardzo dociekliwi, jeśli chodzi o Polskę."

Czy to może być MGM???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Wagar41' post='18688' date='30.10.2006, 19:25 ']
Podczs konferencji prasowej na SAT Krak 2006 V-prezes ITI odpowiedział na pytania o nowy kanał filmowy Premium w n platformie:

- "Jak zapowiadany to będzie - jest w podpisach. Prawnicy Hollywood są bardzo dociekliwi, jeśli chodzi o Polskę."

Czy to może być MGM???
[/quote]

MGM weszło do Europy(środkowo-wschodniej) w tym roku: Węgry, Czech i jeszcze ma być w Rumuni.
Z tym że chyba na Węgrzech jest nadawane w pakiecie podstawowym a w Czechach w pakiecie PLUS lub na odwrót.
Wszystko raczej układa się w całość
1. Sony wykupuje MGM
2. Za n-ką stoi Sony
3. Miał być kanał którego jeszcze nie ma - bo MGM HD nie było
4. Cena za pakiet filmowy 16zł
5. MGM wchodzi do Europy Środkowo-Wschodniej (czemu nie POLSKA.....)
6. Gmeru mówi o MaGdzie M
7. Prezes n-ki stawia raczej na filmy z klasyki kina

program MGM jest w To&OWO - ale na pewno ramówka nie będzie taka jak jest obecnie. Znów pożyjemy zobaczymy. Obym nie musiał żałować swojego wyboru (jestem abonentem)jeżeli to będzie ala-TCM i zapowiadane nowości nie będą nadawane.

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że tajemniczym kanałem HD będzie VOOM. Dziś SatKurier podaje: [quote] Z satelitów Thor 2 i 3 na pozycji 0.8W włączono dwa niekodowane kanały HDTV w MPEG-4/DVB-S2. Są to Discovery HD UK oraz Voom HD, oba w wersji angielskiej. Niekodowany jest także dosył z polską wersja Discovery HD z PanAmSata 12 - 45E.[/quote]

Jokoś mi się nie wydaje że to nie ma nic wspólnego z n....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to tylko o tyle realne,ze z MGM mieliby juz pewnie kontrakt w lapie.Widocznie jednak zauwazyli narzekania abonentow i potencjalnych abonentow na tamten kanal i byc moze zrezygnowali z samoboja.Moze stad te przeciagniecie,mam taka nadzieje.Szkoda,ze to tylko nadzieja... Edytowane przez michal218

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2222
Voom HD to zadna rewelacja, a przede wszystkim nie jest to kanal filmowy. Jest to zlepek programow z roznych amerykanskich stacji HD produkcji voom. Miedzy innymi programy o modzie, troche sportow ekstremalnych, produkcji dokumentalnych itp. Z tego co widze to jak narazie leci kilka pozycji powtarzanych dosc czesto, a na dodatek jakosc jakos mnie nie bardzo zachwyca (porownujac do innych stacji HD).
Jesli chodzi o Discovery PL z Panamsata to jest on kodowany juz od jakiegos czasu w PoverVu. Discovery z Thora jest FTA ale tylko z dzwiekiem angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałoby być to MGM to umowę mieliby [b]bez problemu[/b]! Skoro jest obsuw to żeby im przebaczyc musi być coś naprawdę dobrego... Nie widzę przyczyny dla MGM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A JA SIĘ PYTAM KIEDY BĘDZIE TEN KANAŁ A NIE JAKI.
Po to kupiłem n żeby oglądać kanały w HD. Discovery super- ale nie moża ciągle patrzeć na słońce, plażę czy i inne pierdoły. I nie mam ochoty płacić za filmówkę 16 PLN skoro nic tam nie ma w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie do posiadaczy. które programy w pakiecie filmowym wogóle ruszyły? słyszałem np że nie ma jeszcze wojny i pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega niezorientowany, trzeba uważnie czytać . Maja ruszyć od 15.11.2006

[quote name='PIETRZKT' post='19943' date='04.11.2006, 14:52 ']
pytanie do posiadaczy. które programy w pakiecie filmowym wogóle ruszyły? słyszałem np że nie ma jeszcze wojny i pokoju.
[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PAWEŁ' post='19850' date='03.11.2006, 22:32 ']
A JA SIĘ PYTAM KIEDY BĘDZIE TEN KANAŁ A NIE JAKI.
Po to kupiłem n żeby oglądać kanały w HD. Discovery super- ale nie moża ciągle patrzeć na słońce, plażę czy i inne pierdoły. I nie mam ochoty płacić za filmówkę 16 PLN skoro nic tam nie ma w HD
[/quote]

PAWEL a jak brales nboxa to czytals dokladnie kiedy bedzie kanal filmowy w HD czy wzioles tuner tak w ciemno?
W ofercie dokladnie pisalo ze wkrotce :lol: wiec dlaczego jestes taki rozgoryczony??
Z niektorych postow wynika ze ludzie brali Nboxy pod jakims przymusem (z pistoletem przylozonym do glowy) :lol:
Ja osobiscie mam 2 tunery nbox i czekam cierpliwie na rozwoj sytuacjii czyli uzupelnienie oferty programowej oraz poprawki softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='maromen44' post='19954' date='04.11.2006, 16:22 ']
PAWEL a jak brales nboxa to czytals dokladnie kiedy bedzie kanal filmowy w HD czy wzioles tuner tak w ciemno?
W ofercie dokladnie pisalo ze wkrotce :D wiec dlaczego jestes taki rozgoryczony??
Z niektorych postow wynika ze ludzie brali Nboxy pod jakims przymusem (z pistoletem przylozonym do glowy) :blink:
Ja osobiscie mam 2 tunery nbox i czekam cierpliwie na rozwoj sytuacjii czyli uzupelnienie oferty programowej oraz poprawki softu
[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Ja niestety czekam cierpliwie i coraz bardziej mi się to nie podoba.To jakaś chora strategia ITI,dla kogo
jest przeznaczona oferta n-ki, dla ludzi mniej zamożnych, watpię oni wybiorą polsat lub pozostaną przy
tvp i tvn,bo niby czym ma ich przyciagnać do siebie oferta n-ki,kanałami filmowymi takimi jak AXN,
CINEMAX,TCM,COMEDY CENTRAL.Przecież oferta filmowa tvp1,2,polsat,tvn za 16,70zł abonamentu to
nieporównywalnie lepszy wybor niż te pseudo kanaly filmowe na n-ce o jakosci nadawania VHS.Pozostaje
jezcze widownia zamożna,to faktycznie propozycja platwormy ITI moze ich rzucić na kolana,jedyny kanał
do zaakceptowania to DISCOVERY HD, pozostałych programow lepiej nie ogladać na wielkim ekranie lcd
lub plazmy.Czytalem regulamin i niestety nie mogę się wycofać inaczej jak płącac równowartosć 15
abonamentow tzn 15x32zł,mam nadzieję że będę mógł zamienić mojego nboxa na nboxa recorder,bo z tego
co widzę to żaden dobry kanał filmowy nie bedzie dostępny nie koniecznie w HD. Przecież za 16 zł czego
ja wymagam,mam 7 programów filmowych a może wystarczyłby 1 np HBO i sukces platwormy murowany.
Mam jeszcze nadzieję,że powstanie kanal filmowy z prawdziwymi hitami za dodatkową odpłatnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...