Skocz do zawartości
Gmeru

Kanał filmowy HD na n

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm "***" trzy gwiazdki? jak to ma byc kanał wylocznie i tylko dla "n" i hiciorami w HD i nigdzie nia ma tej nazwy.To moze to bedzie nazwa "nHD" 3 gwiazdki i trzy literki pierwsza literka nazwa platformy a jako HD to jakie filmy beda leciały.
CO Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jarwisz' post='16175' date='20.10.2006, 14:58 ']to sobie porównaj ofertę HBO-USA i HBO-PL
jesteśmy w tyle z 5 lat świetlnych za murzynami

a jeżeli piszesz "może ew. zaoferować" - to ważne że dodałeś to ewentualnie - co oznacza że może ale nie musi a pech chce że akurat nie oferuje - niestety

pozd[/quote]

No to jasne. Ale jeśli widze, że HBO w US jest super a u nas conajwyżej średnie, to wiem, że jeśli MGM w US jest co najwyżej średnie to u nas... musze dalej pisać?

Po drugie jeśli to kanał związany z jedną wytwórnią (jak MGM) to wystarczy, że popatrzę co ta wytwórnia zrobiła i wiem co mogą zaoferować w najlepszym wypadku. Porównać jedną z drugą itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wogole wiadomo kiedy pojawi sie ten kanal filmowy w HD??

z tego co widze zniknela informacja o tym kanale z listy pakietowej na stronie n.pl - wczesniej byl on umieszczony w pakiecie Film - a teraz nie ma zadnej info o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jarwisz' post='16175' date='20.10.2006, 14:58 ']to sobie porównaj ofertę HBO-USA i HBO-PL
jesteśmy w tyle z 5 lat świetlnych za murzynami

a jeżeli piszesz "może ew. zaoferować" - to ważne że dodałeś to ewentualnie - co oznacza że może ale nie musi a pech chce że akurat nie oferuje - niestety

pozd[/quote]

Zapłaćmy za HBO 2x więcej, i będziemy mieć to samo co w Stanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kropek' post='16203' date='20.10.2006, 16:10 ']Zapłaćmy za HBO 2x więcej, i będziemy mieć to samo co w Stanach[/quote]

i to nie byłoby takie głupie - jeżeli byłoby w HD to ja się piszę
pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda oryginał :P

[url="http://www.hbo.com/hbohd/?ntrack_para1=leftnav_other1_6"]http://www.hbo.com/hbohd/?ntrack_para1=leftnav_other1_6[/url]

mam polskie HBO z C+ i wiem,czego mogę żądać
wam też tego życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się tak nie podniecajcie , bo jak wynika z dzisiejszej wypowiedzi prezesunia TVN - Waltera/ patrz wirtualne media.pl zakładka TVN/ to chcą w tym roku uruchomić tylko jeszcze jeden kanał tzn- Discovery historia w listopadzie. Możemy zapomnieć o filmowym i to w hd a mozę w HIHI :P

qaha byłym zapomniał w dalszej części jego wypowiedzi wynika, że w 2007r nie planują uruchomienia żadnych nowych kanałów. Trochę zaczyna to wyglądać kichowato - zrobili krok i staneli w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawcho' post='16225' date='20.10.2006, 18:01 ']się tak nie podniecajcie , bo jak wynika z dzisiejszej wypowiedzi prezesunia TVN - Waltera/ patrz wirtualne media.pl zakładka TVN/ to chcą w tym roku uruchomić tylko jeszcze jeden kanał tzn- Discovery historia w listopadzie. Możemy zapomnieć o filmowym i to w hd a mozę w HIHI :P

qaha byłym zapomniał w dalszej części jego wypowiedzi wynika, że w 2007r nie planują uruchomienia żadnych nowych kanałów. Trochę zaczyna to wyglądać kichowato - zrobili krok i staneli w miejscu[/quote]

Oj, proszę, czytaj ze zrozumieniem. On mówi o kanałach tematycznych z ich własnego portfolio. Nie znaczy to, że na n-ce nie pojawią się inne nowe - kupione/licencjonowane whatever...

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawcho' post='16225' date='20.10.2006, 18:01 ']się tak nie podniecajcie , bo jak wynika z dzisiejszej wypowiedzi prezesunia TVN - Waltera/ patrz wirtualne media.pl zakładka TVN/ to chcą w tym roku uruchomić tylko jeszcze jeden kanał tzn- Discovery historia w listopadzie. Możemy zapomnieć o filmowym i to w hd a mozę w HIHI :P

qaha byłym zapomniał w dalszej części jego wypowiedzi wynika, że w 2007r nie planują uruchomienia żadnych nowych kanałów. Trochę zaczyna to wyglądać kichowato - zrobili krok i staneli w miejscu[/quote]

Zbyt duze uproszczenie stosujesz - rozwoj nie koniecznie oznacza tworzenie nowych kanalow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jarwisz' post='16208' date='20.10.2006, 16:28 ']i to nie byłoby takie głupie - jeżeli byłoby w HD to ja się piszę
pozd[/quote]
Ja też się piszę HBO amerykańskie, HD, DD5.1 i napisy po polsku. Może być i 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[size=5][color="#FF0000"]Gmeru , terrorysto jeden :) , potwierdź albo zaprzecz , bo pare osób jest już na skraju wyczerpania ... [/color] [/size]


Pozdrawiam

FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tuptus55' post='16255' date='20.10.2006, 19:55 ']Ja też się piszę HBO amerykańskie, HD, DD5.1 i napisy po polsku. Może być i 50zł[/quote]

Ja daje 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, przeczytajcie dokładnie posta od Gmeru, wyraźnie napisał, że nazwa padła, ale że nie ma znaczenia nazwa tego programu, tylko to co napisał, że jest to kanał uszyty na miarę potrzeb N.
Oznacza to zapewne, że będą tam wszystkie filmy i te starsze i nowe w HD.
A czy się będzie kanał nazywać TVP, HBO, MGM, TVN, TCM, AXN, PRL, PZU czy inaczej to NIE MA ZNACZENIA !!!
PS. Cyfra+ ma HBO na razie na wyłączność, to chyba coś to oznacza, no nie?
PS.2 Pamiętam z konferencji prasowej we wrześniu, na której byłem w Reducie, że p.Sojka mówił, że umowa na kanał filmowy będzie podpisana w Cannes, ogłoszona będzie nazwa w październiku (jeszcze zostało 10 dni), a kanał ruszy na przełomie listopada i grudnia. Więc cierpliwości.... Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='16330' date='21.10.2006, 01:52 ']A czy się będzie kanał nazywać TVP, HBO, MGM, TVN, TCM, AXN, PRL, PZU czy inaczej to NIE MA ZNACZENIA[/quote]

Jak dla kogo nie ma to znaczenia, ja nie chcę żeby się nazywał PRL :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]PS. Cyfra+ ma HBO na razie na wyłączność, to chyba coś to oznacza, no nie?
PS.2 Pamiętam z konferencji prasowej we wrześniu, na której byłem w Reducie, że p.Sojka mówił, że umowa na kanał filmowy będzie podpisana w Cannes, ogłoszona będzie nazwa w październiku (jeszcze zostało 10 dni), a kanał ruszy na przełomie listopada i grudnia. Więc cierpliwości....[/quote]

malo prawdopodobne zeby np. HBO HD bylo w pakiecie za 16 zeta, szybciej to Cinemax HD bo to badziewny kanal, ale patrzac na te kanaly w Stanach tonasze to miernota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
własnie oglądałem sobie TVN24 i leciała reklama AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime i na końcu info:nowe kanały [b]Sony Pictures.[/b]. I to chyba wiele wyjaśnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra jak to bedzie Sony Pictures to napewno obraz niepoleci przez component Yuv w 720p albo 1080i tak jak DiscoveryHD albo kanal sportowy tylko przez HDMI na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy w jakimś kraju jest kanał sony pictures ? i czy jest w hd ? i jakie nadaje filmy czy to jest porównywalne z HBO czy raczej z Cinemax czy AXN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Składając do kupy strzępy informacji - 007, Sony, deal z MGM, trzy gwiazdki, AXN, "nazwa już padła", "to znane ale coś nowego" - stawiam na dwie możliwości: MGM HD lub AXN HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro coś topowego, to chyba zostaje już tylko AXN HD. Zagadka rozszyfrowana. A kiedyś tak sobie myslałem... 'AXN w HD to by było coś' Hah , trafiłem ! :)

Edytowane przez kubaszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kubaszym' post='16373' date='21.10.2006, 12:31 ']A skoro coś topowego, to chyba zostaje już tylko AXN HD. Zagadka rozszyfrowana. A kiedyś tak sobie myslałem... 'AXN w HD to by było coś' Hah , trafiłem ! :)[/quote]
hmmm. chyna trafiliście. Ciekawe jaką ramówkę ma ten program . Mam nadzieję,że pójdzie na componencie.A swoją drogą to ich udusić za to cholerne wstrzymywanie informacji o kanale a przy okazji również Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...