Skocz do zawartości
Gmeru

Kanał filmowy HD na n

Rekomendowane odpowiedzi

KOLEJNY WYBRYK "N"ieobliczalnej telewizji - to jest już żenujące ! :)

Nic nie podpisali - kanału nie będzie i koniec ! :D


Ehhh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siedzisz na forum i dramatyzujesz jak stara baba. nie placisz do konca miesiaca wiec czekaj. Narazie jestes beta testerem jak wszyscy inni, to chyba jasne co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='alexan' post='15340' date='18.10.2006, 00:20 ']siedzisz na forum i dramatyzujesz jak stara baba. nie placisz do konca miesiaca wiec czekaj. Narazie jestes beta testerem jak wszyscy inni, to chyba jasne co?[/quote]

Bravo! Ktoś jednak to rozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='alexan' post='15340' date='18.10.2006, 00:20 ']siedzisz na forum i dramatyzujesz jak stara baba. nie placisz do konca miesiaca wiec czekaj. Narazie jestes beta testerem jak wszyscy inni, to chyba jasne co?[/quote]

Oj nie, nie, to wcale nie takie jasne !!!
Fakt, nie płacisz do końca października i jesteś testerem.
Ale jak w listopadzie się okaże, że dalej jesteś testerem i że nie będzie tego, co było obiecane, to już będziesz płacił bez możliwości rozwiązania umowy bez konsekwencji finansowych.
A co wtedy powiesz ?
Jasne jest to, że poczekamy, zobaczymy.......... Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='15348' date='18.10.2006, 00:45 ']Jasne jest to, że poczekamy, zobaczymy..........[/quote]

Już widzimy
Wejdzcie na oficjalną stronę:

Hity filmowe 8 kanałów

brak kanału HD :(
fantomas

Edytowane przez fantomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi? jak podpisza umowe to dolacza ten kanal, wiec nie rozumiem co ty wogole piszesz. Co z tego ze narazie pisza 8 kanalow? myslisz ze nie bedzie zadnego extra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='alexan' post='15399' date='18.10.2006, 10:26 ']o co Ci chodzi? jak podpisza umowe to dolacza ten kanal, wiec nie rozumiem co ty wogole piszesz. Co z tego ze narazie pisza 8 kanalow? myslisz ze nie bedzie zadnego extra?[/quote]

JA TEŻ ZACZYNAM POWĄTPIEWAĆ W TEN "HOLLYWODZKI KANAŁ FILMOWY"

miał być w piątek , potem poniedziałek i LIPA .... nie ma... tak nie traktuje się klientów.... nawet suchego zdania nie ma....

wojna i pokój wam zostanie w HD sobie zrobicie upscaling i juz.



-N- NACIĄGACZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to widzieliście: [url="http://www.zap2it.com/tv/ondemand/zap-tvn-ondemand-september2006,0,7886508.story"]TVN on Demand[/url] :D:lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też tak powoli zaczynam się obawiać czy czasami z tego kanału HD nic nie będzie (zgodnie z przysłowiem: "miał być mercedes a wyszedł sedes")
wczoraj oglądałem ulotki i już nie ma na nich tego kanału.
kolejna rzecz - czemu dodali darmowo cinemax1/2? żeby czasami się nie okazało że jest to tytułem odszkodowania za brak kanału HD.

wg mnie N ma problem w sfinalizowaniu umowy na kanał HD. na dodatek ten problem chyba już jest od końca poprzedniego miesiąca (wtedy kiedy nagle w promocji pojawiły się cinemaxy za free).
i to co teraz N próbuje zrobić to złapać jakiegoś innego dostawcę filmów w HD co nie idzie jak widać łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie mogą sobie pozwolić na to żeby nie było jakiegoś kanału filmowego premium. Nawet jeśli nie teraz już w listopadzie w grudniu, to w 2007. Inaczej życie szybciutko zrewiduje ich plany osiągnięcia pewnej puli klientów. Jak dla mnie potencjalna liczba nowych klientów platform cyfrowych jest duża ale Polska to specyficzny rynek. Jeśli nie odbiorą części klientów C+ i CP to będzie klapa a nie udany start. A przy tej ofercie kto się przeniesie - niewielu! Jak narazie to oferta dla tych co chcą włączyć 2 tanie pakiety i mieć telewizję nienajgorszą a tańszą niż kablówki lub C+. CP to ja nie porównuję bo tam jakość obrazu jest rzenująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie kolego wypowiedź prezesa Zygo, wprost i bez ogródek powiedział, że to nie będzie kanał filmowy premium, bo nie widzą przyszłości dla tego typu kanałów.
Jak to określił to będzie "fajny kanał filmowy" cokolowiek to dla niego znaczy.
A to znaczy, że abonenci bez nboxa z HDD nie pooglądają sobie żadnych nowości filmowych. Te jeśli będą to tylko w VOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='alexan' post='15399' date='18.10.2006, 10:26 ']o co Ci chodzi? jak podpisza umowe to dolacza ten kanal, wiec nie rozumiem co ty wogole piszesz. Co z tego ze narazie pisza 8 kanalow? myslisz ze nie bedzie zadnego extra?[/quote]

"Już niebawem w tym miejscu pojawi się logotyp kanału filmowego w HD. Jego zapowiedż już w pażdzierniku na konferencji wCannes"
tyle cytat z reklamówki a rzeczywistość ? :lol:
fantomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='fantomas' post='15428' date='18.10.2006, 11:56 ']"Już niebawem w tym miejscu pojawi się logotyp kanału filmowego w HD. Jego zapowiedż już w pażdzierniku na konferencji wCannes"
tyle cytat z reklamówki a rzeczywistość ? :lol:
fantomas[/quote]
no co rzeczywistość - normalna w Polsce. z klientów jaja sobie robią. rozumiem,że coś może się przedłużyć ale "imperium"medialne nie powinno mieć problemów z poinformowaniem odbiorców. W cyfrze pewnie boki ze śmiechu rwią jak widzą start konkurencji - niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo ktos im podkupil kanał, albo sam nie wiem
takie poslizgi w podpisaniu umowy
po publicznym ogloszeniu daty uroczystego podpisania przewaznie konczy sie
albo wieksza kasa dla dostawcy albo zerem
boje sie, ze nie bedzie kanalu holywoodzkiego
a zamiast niego na szybko wpisza kanal SPI , ktory jest k....o daleko od hollywood
a ze nic publicznie nie mowia?
nie dziwie sie, przyznac sie calemu swiatu ze spieprzylo sie taka sprawe - nielatwa rzecz

[quote name='alexan' post='15340' date='18.10.2006, 00:20 ']siedzisz na forum i dramatyzujesz jak stara baba. nie placisz do konca miesiaca wiec czekaj. Narazie jestes beta testerem jak wszyscy inni, to chyba jasne co?[/quote]

o ile wiem testerzy nie podpisuja umow na 15 miesiecy
on jest abonentem, ktory uwierzyl m.in. w kanal hollywoodzki w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech mówią co chcą. Jak nie będzie chętnych na taką platformę to albo wzbogacą ofertę albo sprzedadzą się konkurencji. Dokładać do interesu raczej nie będą.

A to że klienta w polsce się olewa to standard. Rozumując normalnie - podanie do wiadomości jaki kanał filmowy będzie w ofercie powinien zachęcić klientów do kupna. Więc co to za tajemnice ??? SPrawa jest prosta - jak w PISie - albo się nie ma czym chwalić bo podanie tego faktu jedynie zniechęci, albo jeszcze wogóle nie wiadomo co to będzie. I to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. Coś się chłopakom obsunęło i naprędce próbują złowić jakiś kanał. Już się zorientowali że opcji jest niewiele - to się dodaje Cinemaxy za free i puszcza śmieszne kawałki że kanał fimowy premium to jest bee, a mielone z kapustą to miodzio. Leper też jest nalepszym kandydatem na premiera (bo nie ma innych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy, ważne żeby był w hd. Zresztą tak naprawdę to nie potrzebuję go wcale. Czekam na recorder. Gdyby z tamtym była kiszka to juz zuspełnie inna sprawa. Wtedy się dołaczę do narzekających :lol:

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie nerwy
to rozzalenie
ze obiecuje sie jedno a realizuje drugie

jednym z magnesów dla mnie - byl "hollywoodzki kanał filmowy w HD" slowa prezesa
to mnie przyciagnelo i mysle ze nie tylko mnie
a tu sie okazuje ze umowy sie odwlekaja, powtarzam, po ogloszeniu daty i miejsca uroczystego podpisania umowy , ze rezultatów nie ma
do tego te bąkniecia prezesów ze to nie tak ze mial byc hollywoodzki, ze bedzie inny "fajny"
skonczy sie tak ze bedzie niehollywodzki
i nie HD


ps. jesli bedzie inaczej zjem swoja myszke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='15442' date='18.10.2006, 12:23 ']Po co te nerwy, ważne żeby był w hd. Zresztą tak naprawdę to nie potrzebuję go wcale. Czekam na recorder. Gdyby z tamtym była kiszka to juz zuspełnie inna sprawa. Wtedy się dołaczę do narzekających :)

Autorus[/quote]

Jak go nie potrzebujesz to Twój problem. Ja kupiłem nowa platformę ponieważ obiecano mi kanał filmowy HD i kropka. Piłki nożnej nie ogladam a na nsport nie ma nic innego... zresztą czy to jest HD?, Discovery bardzo lubię ale nie mam zamiaru oglądać w kółko wschodów słońca.....

Pani na infolinii powiedziała, że kanał filmowy HD będzie do końca października i tego się narazie trzymam....

Nie jestem, żadnym betatesterem, podpisałem umowę abo i jak narazie to "n" nie wywiązuje się ze swoich zobowiazań zawartych w umowie, a to, że nie płacę abonamentu za październik - przecież kpiną byłoby gdybym płacił - obiecanych extra kanałów nie ma, to co jest mam na kablówce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olabaoga, olaboga ... ojojojojojoj ...
zapewne staliscie w kolejcie i zapisywaliscie sie na te dekodery :) ehehhe ..jak za komuny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='froolk' post='15448' date='18.10.2006, 12:35 ']Jak go nie potrzebujesz to Twój problem. Ja kupiłem nowa platformę ponieważ obiecano mi kanał filmowy HD i kropka. Piłki nożnej nie ogladam a na nsport nie ma nic innego... zresztą czy to jest HD?, Discovery bardzo lubię ale nie mam zamiaru oglądać w kółko wschodów słońca.....
(...)
Nie jestem, żadnym betatesterem, podpisałem umowę abo i jak narazie to "n" nie wywiązuje się ze swoich zobowiazań zawartych w umowie, a to, że nie płacę abonamentu za październik - przecież kpiną byłoby gdybym płacił - obiecanych extra kanałów nie ma, to co jest mam na kablówce....[/quote]
Amen - pora przestać się głaskać po jajach i spojrzeć prawdzie w oczy. Pierwszy kurz podniecenia powoli opada i stajemy przed smutną - bo polską - rzeczywistością. Prawda jest taka, że każdy z nas miał jakieś powody (czytaj: został czymś skuszony), dla których w pierwszych dniach dostępności pobiegł ochoczo po n i został związany umową abonencką. Dla mnie takim "rajskim jabłkiem" był właśnie "hollywoodzki kanał filmowy HD". Mówiono też o mega-jakości SD, chwalono się HDMI i wieloma innymi rzeczami. A jaki jest wynik meczu? Oni mają nas (abonentów-betatesterów związanych umową), ale my w zamian mamy niewiele z obietnic... póki co. Pixelozę SD, problemy z HDMI/zachwalanie componenta i wielkie G zamiast filmowego HD.
Dalej mamy się cieszyć z samego faktu posiadania "telewizji nowej generacji"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem wcześniej , a szkoda że racje miałem , to pewno jako jeden z pierwszych rozszyfrowałem tą tajemniczą literke '' N '' - czyli NĘDZA , NIC NOWEGO , NIESTETY NORMA . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To sobie malkontenci dalej oglądajcie na swych płaskich tv to, co podaje C+ lub CP i wmawiajcie rodzinie i znajomym, że warto było wydać grubą kasę na "taką" jakość.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='peterka1000' post='15460' date='18.10.2006, 13:06 ']Tak jak myślałem wcześniej , a szkoda że racje miałem , to pewno jako jeden z pierwszych rozszyfrowałem tą tajemniczą literke '' N '' - czyli NĘDZA , NIC NOWEGO , NIESTETY NORMA . :)[/quote]

Bez przesady! Nikt tego nie pisze. Bardziej prawdziwe byłoby stwierdzenie:

"N" - totalnie "Nieprzygotowana" telewizja.

Edytowane przez froolk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sciagnijcie sobie instrukcje obslugi do nboxa rocorder-a.i zerknijcie na strone w instrukcji na temat VOD.nie ma tam zadnych nowsci tylko same seriale i programy produkowane przez TVN a jesli chodzi o filmy to bede to tylko filmy które beda i byly pokazywane na TVN.Jesli nie bedzie osobno kanalu filmowego z nowsciami to "n" szybko splajtuje.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jacusmars' post='15475' date='18.10.2006, 14:22 ']sciagnijcie sobie instrukcje obslugi do nboxa rocorder-a.i zerknijcie na strone w instrukcji na temat VOD.nie ma tam zadnych nowsci tylko same seriale i programy produkowane przez TVN a jesli chodzi o filmy to bede to tylko filmy które beda i byly pokazywane na TVN.Jesli nie bedzie osobno kanalu filmowego z nowsciami to "n" szybko splajtuje.Pozdrawiam[/quote]
A gdzie ta instrukcja do recordera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...