Jump to content

pawcho

Użytkownik
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

16 Good

About pawcho

 • Rank
  DVD

Recent Profile Visitors

2186 profile views
 1. Sądzę, że tak. Prawie zawsze nowsze modele mają bebechy trochę poprawione, nowszy soft. wpadki też się zdarzają ale te przez użytkowników są dość szybko nagłaśniane. Tak było z serią Samsunga ks 700 o ile dobrze pamiętam./odstające ramki, nie trzymające zaczepy itp./. Kolejna - zeszłoroczna seria 700 już była/jest ok. Masz tutaj na forum testy obu serii. Choć śmiem przypuszczać, że w sklepie gdyby postawić oba obok siebie i dać ten sam sygnał różnicy byśmy nie zobaczyli ale puryści pewnie tak.😉
 2. ewent. sprawdź ekran / obraz/ i jeśli dobry to napisz, że tv był ze zwrotu. Jednocześnie dodaj, że albo im odeślesz albo zażądaj sporej zniżki.. Plus muszą ci przesłać fakturę.Tylko się pośpiesz
 3. ufff. To mam farta.mój egzemplarz / 75 cali/ pracuje idealnie. / już 10 miesięcy/ No i mam nadzieje, że tak przez parę latek😀
 4. Popieram Ary-go. Wielkość robi wrażenie. Do tego pamiętaj przy dzisiejszej klasie TV powiedzmy ze średniej półki tak naprawdę wielkiej różnicy nie widać. Musiałbyś postawić obok siebie konkretne tv , dać im ten sam sygnał wyjściowy i wtedy na upartego zobaczyłbyś może jakieś niewielkie różnice. Normalnie będziesz miał jeden tv i oko praktycznie natychmiast przyzwyczai się do tego konkretnego obrazu. No i tu właśnie wielkość zrobi różnicę. A samsungi z zeszłorocznej serii 700 czy 800 są w swojej klasie naprawdę niezłe.
 5. tIA najlepiej się pozabijajcie. Dać Wam maczety i dopiero była by jatka. No i wtedy konkurs gdzie by lepiej ona wyglądała na Qledzie czy Oledzie.
 6. Przecież to totalny i do tego śmieszny marketing. Przecież jakbym znalazł sklep oferujący taniej dany sprzęt / tutaj telewizor/ , a Sony obiecuje mi sprzedać to samo o zeta taniej to na jaki h..... mam jechać do nich i kupować. Jakby zaproponowali którąś stówę taniej lub inny pakiet / np.ubezpiecznie/ to ok. A tak -wielka mi łaska, że sprzedadzą złotówkę taniej. Koszt przejazdu do nich o sporo więcej. To wręcz obraza dla potencjalnego klienta. Wręcz na przekór kupiłbym u konkurencji, która potrafiła zejść z ceną do poziomu niższego niż oficjalny dystrybutor/ przez to mający mniej pośredników/ Tylko sprawdź 8596 bo wydaje mi się, że w 75 calach ma matrycę ips, a nie va. Niższe przekątne mają matryce va.
 7. dzięki.Jak ściągnę plik na usb to go najpierw rozpakować? i dopiero podłączyć? i czy widać jakieś realne zmiany.?
 8. Mieliście aktualizację softu?? Seria 7002 miała.Sprawdzałem aktualizację na tv to pokazuje, że mam aktualny tj. z zeszłego roku.
 9. Mu 8002 chodzi idealnie / listopad 2017/. Czyta wszystko co podpiąłem. a propo aktualizacji, czy ona dotyczy też serii 800 czy tylko 700 ??. Aktualizacja w tv po wi fi nic nie wykryła.
 10. daj znać. Ja też póki co mam zablokowane aktualizacje. Że też wszędzie trzeba uważać, sprawdzać nie ufać itp.
 11. W całości popieram Avanger. Już dawno pisałem, że różnica - swego czasu prawie 2 tysięcy złotych / przy 75 calach/ pomiędzy serią 700, a 800 musi się z czegoś brać. Swoją drogą niby pierdółka /chociaż panel 8 a 10 bit chyba robi różnicę - może nie rzuca na kolana ale.... /, a może wkurzać.
 12. Fall x - tak na marginesie nie "wogule" a w ogóle niestety często powielany błąd.
 13. Na jednym z portali testujący stwierdził, że seria 800 ma ciut inną matrycę / były zdjęcia/ i ma matrycę 10 bitową, a seria 700 - 8 bitową +2 bit fLC / cokolwiek to znaczy :)/. W obrazie raczej różnicy nie zobaczysz, a cena zakupu +/_ ok. 2 tysięcy. Z drugiej strony coś tą różnicę musi robić na korzyść serii 800.
×
×
 • Create New...