Skocz do zawartości
Gmeru

Kanał filmowy HD na n

Rekomendowane odpowiedzi

na infolini podają że będzie to kanał konkurencyjny do HBO. Ma zawierać nie odgrzewane kotlety ale najnowsze produkcje - czyli MGM odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z dobrego źródła wiem że będzie to najprawdopodobniej kanał produkcji własnej ITI (n)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sxd' post='16794' date='22.10.2006, 21:54 ']Z dobrego źródła wiem że będzie to najprawdopodobniej kanał produkcji własnej ITI (n)[/quote]jak juz ktos mowil, jest taka opcja, ale zbija nas z tropu reklama AXN, gdzie jest mowa o nowym kanale grupy SONY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sxd' post='16794' date='22.10.2006, 21:54 ']Z dobrego źródła wiem że będzie to najprawdopodobniej kanał produkcji własnej ITI (n)[/quote]
To po co ten szum z canes ? ze niby cos mieli podpisać i nic nie wyszło ?
Co by nie dali i tak wszystkich nie zadwolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, ze bedzie to superkino, bez wzzgledu na to ze wczesniej bylo pisane "tajemnicze 3 literki" *** itp. Choc moze byc AXN, ktoz to wie.
A tak poza tym, to na infolini mowia co chca, bo maja podejrzewam takie informacje jak my forumowicze...pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem reklame AXN na TVN24... tam nie ma mowy o zadnym nowym kanale grupy SONY, takze chyba info o AXN HD mozemy wsadzic miedzy bajki... :) choc kto wie, pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tymi trzema kropkami :) W internetowym slowniku 3 kropki zwykle oznaczaja "przemilczmy".
Mysle ze Gmeru niemial tu na mysli liczby liter :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butcher zazwyczaj ma rację ale tym razem jego wypowiedź trzeba czytać od końca. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='alexan' post='16861' date='23.10.2006, 08:44 ']ahn hd ..proste.[/quote]
raczej zakręcone :)
Po tym co napisał [b]Gmeru[/b] o postach [b]Butchera[/b] to raczej AXN HD.

Zapytam inaczej: KIEDY podadzą informację o kanale filmowym do wiadomości opinii publicznej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='16831' date='23.10.2006, 00:27 ']Butcher zazwyczaj ma rację ale tym razem jego wypowiedź trzeba czytać od końca. :)[/quote]

Czyli wszystko jasne - dzięki Gmeru :)
Skoro mamy czytać moje przypuszczenia "od końca" (czyli w przeciwnym kierunku), to odrzucamy AXN HD i zostaje nam MGM. Czyli jednak [color="#FF0000"]M[/color]a[color="#FF0000"]G[/color]da [color="#FF0000"]M[/color] od początku była wskazaniem, a nie zaprzeczeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
nie czytalem tego posta od poczatku przyznam ale wydaje mi sie ze kanal hd z filmami bedzie i tak ograniczony na poczatku tak jak jest ograniczona liczba filmow w tym formacie w tej chwili prawda ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ITI wynajęło Gmeru, żeby jakoś zajął ludzi "kanałem filmowym" - fajna zabawa - zgaduj zgadula :D - a ogłoszenia kanału filmowego jak nie było tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle ze zwlekają z pokazaniem tego kanału bo się boją , pewnie wyczytali czego ludzie na forum oczekują a jak znam życie to bedzie pewnie jakiś kiszkowaty kanał i skończy sie na obietnicach. niech jeszcze pozwlekają to przynajmniej mamy złudzenia ze będzie wypas ramówka w Hd ( mam nadzieję że się myle i ze się bardzo zdziwie :D ) czekam cały czas, kupić czy nie kupić ? o to jest pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2222
Nie dosc ze nic nie wiadomo o kanale HD to juz wiadomo ze TVP Film wystartuje dopiero wiosna a ramowka... no coz [url="http://film.onet.pl/0,0,1422027,wiadomosci.html"]http://film.onet.pl/0,0,1422027,wiadomosci.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że kanał filmowy HD wejdzie razem z n-recorderem i będa go wtedy łącznie promować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru: Skoro Syfra+ już odkryła karty i nadaje test kanału filmowego w HD to może już najwyższy czas odkryć karty? Żeby się nie okazało, że "n", która miała być pionierem, zostaje z tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2222

Nie sadze zeby GMERU byl uprawniony do ujawnienie takiej inforamcji. Co wiecej moglo by sie to dla niego zle skonczyc. Trzeba sie cieszyc ze choc jakis strzepkow info nam udziela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mógłby chociaż napisać KIEDY mają zamiar to ujawnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikm' post='16928' date='23.10.2006, 14:52 ']Ale mógłby chociaż napisać KIEDY mają zamiar to ujawnić.[/quote]
Mieli to zrobic równo tydzień temu, ale co tam, jesteśmy tylko prości abonenci. Kto by się nami przejmował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest z tym ich dotrzymywaniem terminów, ale dla mnie to trochę niepoważnie podeszli do sprawy.
Dla mnie na chwilę obecną niedostępność kanałów, które są zawarte w ofercie, jest podstawą do zerwania umowy. Bawią się z nami jak chcą. Kanały dołączają kiedy chcą.
Odpalając platformę i podpisując umowę z nami powinny być jasno określone warunki. Tym czasem nie ma nic na 100%. Wszystko co oferują jest na słowo honoru i bez konkretnych terminów

Dla mnie ta platforma z punktu widzenia marketingowego to jeden wielki niewypał. Mam jednak nadzieję, że do końca tego miesiąca wszystko się wyjaśni.

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Grzechu' post='16938' date='23.10.2006, 15:28 ']Mieli to zrobic równo tydzień temu, ale co tam, jesteśmy tylko prości abonenci. Kto by się nami przejmował...[/quote]

A ja tam wolę aby podawać na forum konkretne informacje a nie rebusy i półsłówka.
Przyznam, że to "stopniowanie napięcia" spowodowało u mnie brak zainteresowania tym kanałem.
Albo konkrety albo wcale.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cyfra nie jest idałem ale aż takich numerów nie robi - co to za problem podać nazwę kanału ?
płacę za pakiet filmowy i to żadna łaska. Edytowane przez amstrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amstrad' post='16949' date='23.10.2006, 16:00 ']płacę za pakiet filmowy i to żadna łaska.[/quote]
W tym sęk, że do końca miesiąca nie płacisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='amstrad' post='16949' date='23.10.2006, 16:00 ']cyfra nie jest idałem ale aż takich numerów nie robi - co to za problem podać nazwę kanału ?
płacę za pakiet filmowy i to żadna łaska.[/quote]

masz krotka pamiec - to co sie dzialo z Cyfra+ na poczatku, a nawet dluuugo, dluugo po starcie platformy - to byla ostra jazda ;-) z abo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...