Skocz do zawartości
Gmeru

Kanał filmowy HD na n

Rekomendowane odpowiedzi

W VOD co jest w TP filmy ktore leca/lecialy na Canal+, HBO mozna wypozyczyc srednio za 5-6 zł, a te ktore wyszły niedawno na DVD są po 12 zł...a kochane ITI ma nam dac dostep do setek filmow, w tym filmy HD i nowosci wczesniej niz na DVD za cene mniejsza niz jednorazowe wyjscie do kina z druga osoba (czyli tak z 30zł)
Jesli rzeczywiscie by tak mialo byc to bedzie to najlepsze oferta VOD na świecie :) hehehehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kropek' post='16038' date='20.10.2006, 00:31 ']Od 25-tego HBO w AC3...no no może to dobry zwiastun?[/quote]

Wczoraj sprawdzałem na HBO 19:20 "Zgubione i znalezione", brak dźwięku AC3.

Na HBO Hungary mam ścieżkę AC3 ale na niej głucho (przez ampli optykiem ofcoz).

Czy komuś dekoduje dźwięk AC3 od madziarów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='oskardto' post='17713' date='26.10.2006, 12:44 ']Wczoraj sprawdzałem na HBO 19:20 "Zgubione i znalezione", brak dźwięku AC3.

Na HBO Hungary mam ścieżkę AC3 ale na niej głucho (przez ampli optykiem ofcoz).

Czy komuś dekoduje dźwięk AC3 od madziarów ?[/quote]
To się HBO nie popisało . Ja też nie miałem DD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='niepismienny' post='17721' date='26.10.2006, 13:39 ']ten nbox to komletne dno w porownaniu z moim dreamem.wyslalem go wczoraj z powrotem panom z iti[/quote]


A ile płaciłeś za Dreamboxa ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='17697' date='26.10.2006, 11:52 ']A ja polecam [url="http://www.foxppv.com/whatis_VOD.htm"]http://www.foxppv.com/whatis_VOD.htm[/url].
[url="http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/tel_dom/wideo_na_zycz/opis_vod/"]http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/intern..._zycz/opis_vod/[/url]

Niestety artukuly pseudo-dziennikarzy nie grzesza profesjonalizmem. Lepiej zaufac dostawcy uslugi.[/quote]
Ale o co Ci chodzi, płacisz w TP SA za sztukę czy stały abonament?
Ponadto wydaje sprawa rozwiązania techniocznego nie musi iść w parze z formą opłat, Można na upartego to krzyżować. Fakt faktem że to co oferuje TPSA jest pobierane "na żywo" i indywidualnie a w "eNce" będzie lądować jakaś predefiniowana oferta na dysku u wszystkich. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczorem logo HBO miało taki złotawy :) odcień i mały plus po prawej stronie na wysokości dolnego ''brzuszka'' litery B

żadnej zmiany w obrazie i dźwięku nie odczułem
o co tu chodziło??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Ale o co Ci chodzi, płacisz w TP SA za sztukę czy stały abonament?
Ponadto wydaje sprawa rozwiązania techniocznego nie musi iść w parze z formą opłat, Można na upartego to krzyżować. Fakt faktem że to co oferuje TPSA jest pobierane "na żywo" i indywidualnie a w "eNce" będzie lądować jakaś predefiniowana oferta na dysku u wszystkich.[/quote]

Chodzilo mi tylko o to ze mylisz pojecia, ze nie widzisz roznicy miedzy PPV a VOD i ze napisales ze TPSA oferuje PPV co nie jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak wracając do tematu. Czy możecie mi powiedzieć jaka jest szansa na pojawienie się w N HBO HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kamcyk26' post='17762' date='26.10.2006, 15:55 ']Chodzilo mi tylko o to ze mylisz pojecia, ze nie widzisz roznicy miedzy PPV a VOD i ze napisales ze TPSA oferuje PPV co nie jest prawda.[/quote]
OK. rozumiem. Ale chyba jest też techniczn różnica między dosyłaniem do klienta jednej pozycji na życzenie, czy wysyłaniem do wszystkich tego samego zbioru programów/filmów do wyboru. Jeżeli ja się mylę to czy mógłbyś podać nazwy tych technologi. Będę wtedy używał prawidłowej terminologii. Tę pierwszą stosuje TPSA, a tą drugą pewnie zaofertuje "N" (Nemo(łac)-nikt :) )
A tu ciekawsostka "niemal VOD" [url="http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~waskowie/near_video_on_demand_NVOD.htm"]http://oceanic.wsisiz.edu.pl/~waskowie/nea...demand_NVOD.htm[/url] już mi się odechciało szukać informacji :lol:

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Technologia ktora wykorzysta N to "Push VOD". Szczerze mowiac nie wiem gdzie jeszcze jest ona wykorzystywana (na jakich platformach cyfrowych). Masz racje ze technicznie rozni sie od tego co daje TPSA ,ale jednak tu i tu jest VOD. Moim zdaniem to cos lepszego niz PPV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiadomo NIC
ani jaki kanał ani kiedy będzie
nie wiadomo tez co będzie na VOD i za ile będzie ( za ile kasy i za ile dni )

A jak nie wiadomo nic to wiadomo że są problemy
Moja dobra rada dla wielkich menadzerów z N ( choc dobrze o tym wiedza :rolleyes: )
- Panowie zróbcie cos w tym listopadzie bo przegapicie najlepszy sezon zakupów w roku!!!!

nie kupujcie tego Kubicy i za te miliony dajcie naprawde kanał filmowy w HD
i jakis przyzwoity content do VOD ( nawet niech kosztuje 40 zeta )
ale nie robcie polowy zawartosci z seriali niania, magda m, majewski show
a drugiej polowy z katalogu SPI BO NIKT TEGO NIE KUPI

ja juz kupilem :( i czekam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dyskusja zeszła na VOD, bo VOD to tak jakby właśnie kanał premium, tyle że godziny oglądania filmu sami sobie wybieramy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji:

- zaszla pewna zmiana :unsure: kiedys, infolinia na pytanie o kanal HD, odpowiadali w listopadzie i fajny bedzie, obecnie uslyszalem ze nie wiadomo czy wejdzie w tym roku i nie było mowy ze będzie cały w HD
SKANDAL

czego sie obawialem

zostanie nam VOD tylko chciałoby sie złoœliwie zapytac - kiedy !!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mati29' post='18035' date='27.10.2006, 15:14 ']tak przy okazji:

- zaszla pewna zmiana :unsure: kiedys, infolinia na pytanie o kanal HD, odpowiadali w listopadzie i fajny bedzie, obecnie uslyszalem ze nie wiadomo czy wejdzie w tym roku i nie było mowy ze będzie cały w HD
SKANDAL

czego sie obawialem

zostanie nam VOD tylko chciałoby sie złoœliwie zapytac - kiedy !!??[/quote]

Czyli jednak klamstwo - mowa byla wyraznie o 3 kanalach HD (i bynajmniej nie FTA)

Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli tak, to caly pakiet filmowy traci sens.
Jesli kanal filmowy HD nie bedzie w tym roku, a moze w polowie przyszlego i do tego byc moze tylko jeden film HD dziennie, to gwozdz programu platformy n zmienia sie na gwodz do trumny tej idei. Samym discovery HD platforma jechac nie moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, zareagowałem nerwowo, bo to co uslyszalem jest zenujące!
ale tak na spokojnie
poczekajmy
nie zawsze infolinia wie co mówi. Czytając forum mamy wiele na to dowodów
nie mniej boje sie - w co ja wdepnąlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uświadomcie sobie że tego kanału nie ma i nie będzie. Gdyby był to by podano nazwę oraz datę premiery. W końcu taka informacja to marketingowy haczyk na podniesienie sprzedaży. Utrzymywanie w tajemnicy nie ma sensu. Informacji brak BO KANAŁU FILMOWEGO NIE BĘDZIE. Potwierdza to też fakt że wszelkie ulotki reklamowe już go nie zawierają :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poraz pierwszy , wszyscy czekamy na kanał filmowy hd ja po rozmowie z pracownikiem info lini , nie wypytywałem kiedy jaki i dlaczego musimy tyle czekac tylko czy będzie .
Otrzymałem odpowiedz będzie napewno tylko cierpliwości .
Ja czekam myśle że ta firma jest za poważna aby oszukiwać swoich byłych i przyszłych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest Gmeru?? Coś zamilkł w ostatnich dniach... :) Boi sie czegos??

Edytowane przez _siwy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozwiązanie jest proste, telefon do "n" i rezygnacja z pakietu "filmowego" (oczywiście ja tak już zrobiłem), bo niby po co placić za coś co mam z innych platform, niech "se" ten pakiet w ........ wsadzą Edytowane przez Jan Kowalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to piknie...

15 miesięcy (niektórzy 24) będę się gapił w Discovery, bo innego kanału wartego oglądania na "N" nie ma.

Ciekawe czy możne zrezygnować (towar niezgodny z ofertą?), przecież obiecany kanał filmowy był w OFERCIE.

Małe informacje dla konsumentów:
[url="http://www.skp.pl/pages/sub-pages/cd/files/rozdzial_5_2.html"]http://www.skp.pl/pages/sub-pages/cd/files/rozdzial_5_2.html[/url]
[url="http://www.skp.pl/pages/sub-pages/cd/files/rozdzial_5_6.html"]http://www.skp.pl/pages/sub-pages/cd/files/rozdzial_5_6.html[/url]

Ludzie.
Nie kupujcie worka w kotu. Poczekajcie, co będzie do ogladania, bo na razie jest mizernie.
Nawet zapowiedzi "Battlestar Galactica" na AXN Sci-fi, nie poprawiły mojego humoru, bo jakość tego kanału, to po prostu tragedia. Jak kanał filmowy może nadawać takie dziadowstwo? (W kablówce z S-vhsa mieliśmy lepszą jakość na kanala ATV).

Druga sprawa
Dlaczego filmy na TVN, nie są dla klientów "N" ki nadawane w 16/9 i bez reklam?
Przecież my płacimy abonament!!!!

W normalnej telewizji jest tak, iz na kanałach FTA lecą reklamy i z tego one się utrzymują. Zaś nie do pomyślenia jest przerwanie filmu reklamami, na jakimś sztandarowym kanale pakietu (np. Premiere1)

Panowie z ITI
Ja rozumiem, że dopiero zaczynacie. Ale dajcie nam coś, co pozwoli nas utwierdzić w przekonaniu, iż dokonalismy dobrego wyboru.

---------------------------
Troszkę poirytywony abonent "N"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...