Disney zaprezentował ostatni już zwiastun nowej części Planety Małp, która zadebiutuje w kinach już w pierwszej połowie maja.

“Królestwo Planety Małp” na finałowym zwiastunie! Kiedy pojawi się w kinach?

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier filmowych, “Królestwo Planety Małp”, zadebiutuje na wielkim ekranie już w przyszłym tygodniu. Fani serii długo musieli czekać na kontynuację trylogii, aby poznać dalsze losy inteligentnych małp. Disney, nie zapominając o swoim potencjalnym hicie, udostępnił nowy, epicki zwiastun, w którym pokazano wiele nowych, niepublikowanych wcześniej scen. Nie brakuje w nim momentów akcji ani fragmentów budujących dramaturgię całości opowieści. Zwiastun “Królestwa Planety Małp” możesz zobaczyć poniżej.

“Królestwo planety małp” – Fabuła filmu

Fabuła filmu “Królestwo planety małp” przedstawia się następująco: “Reżyser Wes Ball tchnie nowe życie w globalną, epicką serię, której akcja rozgrywa się kilka pokoleń po panowaniu Cezara, w której dominującym gatunkiem są żyjące w harmonii małpy, a ludzie zostali zmuszeni do życia w cieniu. Gdy nowy przywódca małp buduje swoje imperium, młoda małpa wyrusza we wstrząsającą podróż, która sprawi, że zakwestionuje wszystko, co wiedziała o przeszłości i dokona wyborów, które zdefiniują przyszłość zarówno małp, jak i ludzi.”

“Królestwo planety małp” wyreżyserował Wes Ball, a w obsadzie znaleźli się m.in.: Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon i William H. Macy. Scenariusz napisali Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver i Patrick Aison, na podstawie postaci stworzonych przez Ricka Jaffa i Amandę Silver. Producentami są Wes Ball, Joe Hartwick, Jr., p.g.a., Rick Jaffa, p.g.a., Amanda Silver, p.g.a., Jason Reed, p.g.a., a producentami wykonawczymi są Peter Chernin i Jenno Topping.

Królestwo Planety Małp pojawi się w kinach 10 maja 2024 roku, a następnie to dzieło trafi na Disney+.

Źródło: NaEkranie


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej: