Home Testy Konsole Concrete Genie | RECENZJA | gra PS4 + PSVR
Concrete Genie | RECENZJA | gra PS4 + PSVR

Concrete Genie | RECENZJA | gra PS4 + PSVR

615
0

Nie samymi wysokobudżetowymi grami akcji się żyje. Czasem przyjemnie też skosztować gry o mniejszym rozmachu, ale ciekawym pomyśle na siebie. Taką niewątpliwie jest Concrete Genie, najnowszy tytuł na wyłączność na PS4, wyróżniający się nietuzinkową oprawą graficzną. Czy to wszystko co tytuł ten ma do zaoferowania? Odpowiadamy w recenzji.

Słowem wstępu

Na przestrzeni kilku ostatnich lat raczej rzadko miałem do czynienia z uczuciem pozytywnego zaskoczenia w grach. Z reguły bardzo dobrze udawało się im podkreślić swoje najlepsze walory od samego początku. Te mniej udane najczęściej okazywały się tytułami z otwartym światem, w którym początkowo przyjemna mechanika z czasem stawała się męcząca.

Concrete Genie

Obcując z Concrete Genie spodziewałem się początkowo, że otrzymam przyjemny, ale i drugorzędny tytuł, służący jedynie do zapełnienia kalendarza wydawniczego na 2019 rok. To pierwsze wrażenie okazało się jednak zwodnicze, a z czasem gra dokonała niesamowitej transformacji, dzięki której moja opinia zaliczyła zwrot o 180 stopni.

(615)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o