Home News Oficjalnie: koniec Cyfrowego Polsatu i Ipla! Nowe marki to Polsat Box i Polsat Box Go. Co się zmieni u operatora telewizji?
Oficjalnie: koniec Cyfrowego Polsatu i Ipla! Nowe marki to Polsat Box i Polsat Box Go. Co się zmieni u operatora telewizji?

Oficjalnie: koniec Cyfrowego Polsatu i Ipla! Nowe marki to Polsat Box i Polsat Box Go. Co się zmieni u operatora telewizji?

9.34K
4

Rebranding w Telewizji Polsat został potwierdzony przez samego operatora. Wiadomo już, że pojawią się nowe nazwy jego usług: Polsat Box, Polsat Box GO i Polsat GO. Co to jest? Do czego będą się odnosić? Przebudowa identyfikacyjna ma się dokonać w ciągu kilku najbliższych miesięcy. 

Cyfrowy Polsat i Ipla przechodzą do historii – oto nowe marki Polsat Box i Polsat Box GO! Co zmieni się w telewizji?

Od kilku tygodni co jakiś czas donosimy o nadchodzących zmianach w portfolio Grupy Polsat Plus. W ich ramach operator wymyślił nowe nazwy swoich usług, które zastąpią te funkcjonujące dotychczas. Znikną całkowicie Cyfrowy Polsat, Cyfrowy Polsat GO oraz Ipla. W ich miejsce pojawią się – kolejno – Polsat Box, Polsat Box GO i Polsat GO. Zmiany identyfikacyjne nie pociągną za sobą (przynajmniej na razie) przebudowy samej oferty. 

W sprawie rebrandingu w Polsacie wypowiedział się prezes Grupy Polsat Plus Mirosław Błaszczyk:

 „Nasze kluczowe i podstawowe marki to Plus, Polsat i Polsat Box. Oferujemy milionom naszych widzów i klientów pakiet wielu usług, z których każdy może wybrać to, co jest dla niego najlepsze i co mu najbardziej odpowiada w atrakcyjnej cenie. Plus łączy ludzi – dzięki najnowocześniejszym usługom telekomunikacyjnym i najlepszemu w Polsce internetowi 5G umożliwia wszystkim komunikowanie się, pracę, naukę, surfowanie w internecie bez ograniczeń czy rozwijanie swoich firm. Dzięki Polsatowi mogą cieszyć się kontentem i przeżywać emocje, jakie się z nim wiążą. Polsat Box to platforma, która zapewni dostęp do różnorodnych treści w wybranym przez siebie miejscu, czasie i sposobie – a Polsat Box Go zapewni ten dostęp online na dowolnym urządzeniu” – powiedział Błaszczyk.

Polsat wprowadza też nowe hasło, które łączy się z marką Polsat Box: “Wybierz swoje wszystko”. Logotypy z nim związane zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP już czerwcu bieżącego roku. Znaczenie sloganu wyjaśnił prezes Telewizji Polsat Stanisław Janowski. Stwierdził, że chodzi o władzę i dowolność, którą posiada widz:

 „Nasz przekaz w kampanii reklamowej do każdego mieszkańca Polski to: Ty rządzisz – nie jakaś firma czy marka, ale Ty – każdy indywidualnie podejmuje swoje własne decyzje. Rządzisz, bo konfigurujesz jak chcesz, wybierasz to, co lubisz, swobodnie łączysz, włączasz i wyłączasz, ustawiasz, zmieniasz, modyfikujesz. Bo masz coś najlepszego, najlepiej wybrałeś i decydujesz” – wyjaśnił.

Polsat szykuje dekoder 4K, a może platformę hybrydową? Wyciekło hasło reklamowe!
fot. za: Wirtualne Media

Wraz z nadejściem nowej identyfikacji, z rynku znikną platformy Cyfrowy Polsat GO i działająca od 2008 roku Ipla. Zastąpią je Polsat Box GO i Polsat GO. Pierwsza usługa będzie oferować dostęp do 100 kanałów telewizji do wyboru w różnych pakietach. Będą tam obecne stacje zarówno Polsatu jak i innych nadawców. Druga platforma ma natomiast oferować materiały wyłącznie własnej produkcji, które dostępne będą za darmo.

Od kilku tygodni w sieci trwa kampania promująca nowy wizerunek Polsatu. Prowadzona jest pod hasłem “Kto rządzi?”.

Cyfrowy Polsat i Ipla to już przeszłość! Nadchodzi Polsat Box i Polsat GO - zapowiedź dekodera i kanałów 4K?
fot. YouTube/Kto rządzi

Kanały Telewizji Polsat z nowymi logotypami

Na początku czerwca Polsat zaprezentował potencjalne nowe logotypy swoich kanałów ze swojej szerokiej oferty. Zostały one zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP, jednak przedstawiciele nadawcy podkreślają, że mogą one jeszcze zmienić swój wygląd i proszą, by nie brać ich za pewnik. Pewny jest jedynie wygląd logotypu głównego kanału operatora – Polsatu. W gronie zaprezentowanych znaków znalazły się – poza Polsat Box i Polsay – Polsat 2 (dwa), Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Sport, Polsat Games i Polsat Rodzina.

 

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-box-co-to-jest-koniec-marek-cyfrowy-polsat-ipla


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(9344)

2.7 3 głosy
Article Rating

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
szymon
szymon
2 dni temu

mogą mnie teraz pocałować w dupe te zlodzieje ktore w ch*ja lecą z rabatami w smartdom

VikTor
VikTor
2 dni temu

Jak mają tyle w swojej grupie to sensowne posunięcie, z daleka będzie widać co jest od nich

Emilia
Emilia
2 dni temu

Mam nadzieję że Gliniarze bede mogła oglądać.Pozdrawiam.

Sebastian
Sebastian
1 dzień temu

Place abonament 140pln I niema now have kanalow

4
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x