Home News Apple TV+: znamy cenę i start nowego VOD!
Apple TV+: znamy cenę i start nowego VOD!

Apple TV+: znamy cenę i start nowego VOD!

2.34K
7

Trwa właśnie wydarzenie Apple poświęcone nowym produktom i usługom firmy. Gigant z Cupertino wyjawił właśnie szczegóły, w tym cenę i datę wprowadzenia usługi VOD Apple TV+.

Apple TV+ wystartuje w 100 krajach (w tym Polsce) 1 listopada 2019 roku. Firma wyceniła abonament na 24,99 złotych, a więc bardzo zbliżony cenowo do HBO GO. Jeśli chodzi o dostępność, to z usługi będziemy mogli skorzystać na starcie za pomocą urządzeń Apple, serwisu internetowego oraz wybranych modeli Samsung Smart TV z 2018 i 2019 (skompilowaliśmy na ten temat listę). W dalszej kolejności otrzymają go urządzenia marek LG, Sony, Roku, Amazon Fire TV i Vizio.

Apple TV Plus

Początkowo na platformie zadebiutuje nieduża biblioteka oryginalnych produkcji. Najbardziej promowanym z nich jest “The Morning Show“, serial traktujący o bezlitosnym świecie za kulisami porannych talk show, z Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve’em Carrellem w rolach głównych. Budżet tej produkcji za dwa sezony to niebagatelne 300 milionów dolarów.

Zobacz zwiastun serialu “See” (gł. rola: Jason Momoa)

Na wydarzeniu Apple zaprezentowało również zwiastun serialu “See”, produkcji sci-fi z Jasonem Momoą w roli głównej. W przygotowaniu znajdują się także takie seriale, jak “For All Mankind”, “Little America”, reboot “Amazing Stories” Spielberga oraz współprodukowany przez J.J. Abramsa “Little Voice”.

Amerykańska korporacja przygotowała specjalną promocję dla osób, które zdecydują się na zakup nowych urządzeń Apple – otrzymają one roczny abonament gratis.


ZOBACZ TAKŻE: Które Samsung Smart TV mają Apple TV? Oto pełna lista


Poza ceną i datą wprowadzenia usługi, nie poznaliśmy danych technicznych. Należy jednak spodziewać się, że Apple wykorzysta te same kodeki i będzie wspierać te same formaty audio i wideo, co w Apple TV.

Źródło: Variety, opracowanie własne

(2344)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

7
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o