Home News Wiedźmin – wiemy kto zagra Ciri, Yennefer i wielu innych
Wiedźmin – wiemy kto zagra Ciri, Yennefer i wielu innych

Wiedźmin – wiemy kto zagra Ciri, Yennefer i wielu innych

477
4

Dzisiaj nadszedł ogrom wieści dotyczących serialu Wiedźmin dla Netflix. Poznaliśmy nazwiska aktorek, które zagrają Ciri oraz Yennefer a także pozostałych postaci.

Rola Ciri przypadła aktorce imieniem Freya Allan (Wojna światów, Kraina bezprawia), natomiast w Yennefer wcieli się Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust). Oprócz nich zobaczymy Jodhi May (Gra o Tron) jako Królową Calanthe; Bjorna Hlynura Haraldssona (Fortitude) jako jej męża, rycerza Eista; Adama Levy’ego (Knightfall, Przekręt) jako druida Myszowóra; MyAnnę Buring (Zejście) jako Tissaię, sprawującą pieczę nad akademią czarodziejek w Aretuzach; Mimi Ndiweni i Thericę Wilson-Read jako początkujące czarodziejki oraz Millie Brady jako księżniczkę na wygnaniu Renfri.

Wiedźmin

Pierwszy sezon ma zadebiutować w formie ośmiu odcinków w 2019 a produkcja serialu ma rozpocząć się już niedługo.

Źródło: The Wrap

(477)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(4)

  1. Albo nie będzie go w pierwszym sezonie bo ten ma 8 odcinków albo będzie jeszcze drugie ogłoszenie w sprawie obsady. Nie widzieliśmy jeszcze Płotki ;)
  2. Yennefer słabo : ( Tą rolę powinna dostać kobieta o bardziej ostrych rysach twarzy, innej urodzie, nie z taką "dziecinną" buzią. Ale nic, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam bardzo duże oczekiwania co do tego serialu. Wiedźmin 3 to najlepszy RPG z jakim miałem do czynienia w ciągu całego swojego 43 letniego życia (urodziłem się z padem w ręku)  

      

  3. 3 godziny temu, Porter11 napisał:

    Yennefer słabo : ( Tą rolę powinna dostać kobieta o bardziej ostrych rysach twarzy, innej urodzie, nie z taką "dziecinną" buzią.   

    Dokładnie. Szkoda, że Grażyny Wolszczak nie można tak magicznie odmłodzić, jak Yennefer w książkach. Do jej roli pasowałaby idealnie...