Home News TO w dobrej cenie w 4K HDR na Apple TV. Premiera drugiej części w piątek
TO w dobrej cenie w 4K HDR na Apple TV. Premiera drugiej części w piątek

TO w dobrej cenie w 4K HDR na Apple TV. Premiera drugiej części w piątek

232
0

W ten piątek zadebiutuje w kinach druga część horroru “TO”. Przy okazji na Apple TV w promocji znajdziemy poprzednią odsłonę w 4K HDR w atrakcyjnej cenie.

TO | RECENZJA | Wydanie 4K Ultra HD Blu-ray

Horror “TO” miał swoją premierę w polskich kinach 8 września 2017 roku. Kontynuacja, zatytułowana: “TO: rozdział drugi”, zadebiutuje na wielkim ekranie w ten piątek, 6 września.

Na Apple TV można obecnie kupić w cenie 27,99 zł pierwszy film z 2017 roku. Jest to kopia cyfrowa w 4K z HDR 10, Dolby Vision i dźwiękiem Dolby Atmos. Oprócz tego oferuje ona polskiego lektora i napisy. Może być to świetna okazja do przypomnienia sobie tego horrorowego hitu sprzed dwóch lat przed zbliżającym się kinowym seansem kontynuacji.

TO: rozdział drugi

Bohaterowie adaptacji bestselleru Stephena Kinga po raz kolejny (i …ostatni?) będą musieli się zmierzyć z Pennywise’em (Bill Skarsgard), po 27 latach. W międzyczasie wyrośli na Jessikę Chastain, Jamesa McAvoya, Billa Hadera i innych.

“TO: rozdział drugi” będzie zwieńczeniem historii opowiedzianej w części poprzedniej. Na pewno złowieszczy byt z miasteczka Derry będzie chciał żerować na lękach i fobiach głównych postaci. Będzie to robił wyjątkowo długo, bo czas trwania filmu wynosi aż 169 minut.

Czy jednak na tym historia się zakończy? Trudno aby reżyser spoilował własny film przed premierą. Jednakże w niedawnym wywiadzie z i09, Andy Muschietti zasugerował, że mitologia jego kinowej serii jest tak bogata, że wystarczyłoby jej na trzeci film.

Sequel “TO” będzie jednak definitywnym zakończeniem historii Klubu Frajerów. Kolejne potencjalne filmy nie byłyby konwencjonalnymi kontynuacjami.


ZOBACZ TAKŻE: TO | RECENZJA | Film kinowy


(232)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.