TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D – player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

TEST: Mede8er MED800x3D / MED600x3D – player odtwarzający 3D BD ISO z zewnętrznymi napisami

410
0

Testuje Gmeru:

esps.jpg

 

 

TEST: Odtwarzacz multimedialny / sieciowy Mede8er MED800x3D / MED600x3D

Wstęp

Nadszedł czas by w końcu zająć się tematem odczytu plików 3D na dedykowanych odtwarzaczach sieciowych. Oczywiście to tylko jeden z wielu elementów, które są obsługiwane przez tego typu sprzęty ale… właśnie to skusiło nas do testów najnowszych playerów dostępnych na rynku. W ruch poszedł m.in Popcorn A400 czy Dune HD jak również nowość, o dość dziwnej nazwie (gratulacje dla twórców..) Mede8er.

W tym temacie zajmiemy się Mede8er. Wersja 800 jak również 600 to dokładnie to samo. 800 ze względu na gabaryty posiada możliwość umieszczenia w środku dysku 3,5″ oraz 2,5″.

5344.jpg

Do dzisiaj mam problem z wymówieniem nazwy tego odtwarzacza ;-). Czy o to chodziło firmie, która chce wejść na rynek? No ale nic. To tylko nazwa a liczą się możliwości.. a wygląda na to, że są naprawdę spore. Ale od początku…

Budowa

 

9wgk.jpg

Jak już wspomniałem do wyboru mamy m.in. wersję z miejscem na dysk twardy (800) oraz bez (600). Ja zająłem się wersją 800. Odtwarzacz jest całkiem ładny w dobie różnych wynalazków. Jego wykonanie nie budzi żadnych zastrzeżeń. Jest też wyjątkowo lekki gdyż… w środku prawie nic nie ma ;D A możemy to zobaczyć otwierając dolną klapę na dysk twardy do której możemy go przykręcić. Szkoda, że producent nie wyposażył odtwarzacza w żaden wyświetlacz – przód sprawia wrażenie, że na takowy jest wiele miejsca. Czarna szybka byłaby idealna aby znalazł się tam wyświetlacz. Na pewno fajniej słuchałoby się z niego chociażby plików muzycznych. A tak telewizor musi być cały czas włączony. Niby standard ale można by coś w tym temacie zadziałać. Na froncie obudowy umieszczono 9 przycisków dzięki czemu odtwarzacz awaryjnie można obsłużyć bez korzystania z pilota. Spód to cztery drobne nóżki wykonane z twardej gumy.

Sercem odtwarzacza jest procesor Realtek RTD1186DD 750MHz czyli konkurencja dla Sigmy Designs. Oprócz tego 512MB DDR3 SDRAM
oraz 512MB SLC Flash. Dzięki temu Mede8er jest bardzo szybki i czyta właściwie wszystkie pliki Video HD.

Całość chłodzona jest cichym wentylatorem osadzonym na antywibracyjnych mocowaniach. Wentylator sterowany jest czujnikiem temperatury (wł/wył).

 

0o6k.jpg

Jak widać pod względem złącz jest właściwie wszystko co trzeba. Z boku znalazło się złącze USB 3.0, które służy do podłączenia się z komputerem. Dzięki temu możemy bezpośrednio zgrywać materiały po szybkim złączu wprost na dysk twardy urządzenia. Może brakuje tylko eSATA ale jest ono pewnie bardzo rzadko używane. Nie sądzę by był to wielki minus.

Poniżej sposób montażu dysku twardego:
 

9kg9.jpg

W zestawie: Odtwarzacz Mede8er MED800x3D, pilot zdalnego sterowania, komplet baterii do pilota, kabel USB PC (standard USB 3.0), kabel AV (3x RCA), kabel HDMI, zasilacz sieciowy 230/12V (standard EU i UK), zestaw śrub do dodatkowego zakotwiczenia dysku, prostokątna pianka do zabezpieczania dysku, instrukcja obsługi (ang) oraz skrócona wielojęzyczna instrukcja instalacji (m.in PL), standardowa karta gwarancyjna (24 miesiące)

Pilot

Ciekawa konstrukcja > trochę nietypowe kształty. Ale.. leży idealnie w dłoni. Wykonanie dobre pod względem materiału. Klawisze gumowe. Pilot posiada niestandardowe rozwiązanie w postaci dwóch bocznych klawiszy. Jeden służy do włączenia bardzo ładnego podświetlenia a drugi jest… programowalny. Interesujące ^_^ Podświetlenie to bardzo fajna funkcja. W nocy przy odtwarzaniu filmów bardzo przydatna. I zapewne nie pobiera dużo energii gdyż jest delikatne, niebieskie.
 

vj2s.jpg

5jdx.jpg

Odpalamy

Odtwarzacz odpala się bardzo szybko. W ogóle jak przeczytacie później wszystko w nim działa wyjątkowo płynnie i natychmiastowo. Np. względem Popcorna czy Dune to duża przewaga. Naprawdę czujemy się pewnie śmigając po różnych opcjach. To chyba pierwszy tego typu odtwarzacz z którym mam styczność gdzie nie czuję w powietrzu, że coś może się przyciąć czy zawiesić. Oczywiście w ciągu testów kiedy odtwarzacz u mnie był zdarzyło się, że musiałem wyjąć wtyczkę z prądu ale było to dosłownie dwa razy. A filmów na nim obejrzałem sporo. I sporo też eksperymentowałem. Więc jest to uzasadnione.

Menu główne wygląda następująco:

d1up.jpg

Użytkownika najbardziej będą interesować opcje związane z biblioteką mediów oraz na początku setup-konfiguracja. Dużym plusem tego odtwarzacza jest jego prostota. Wszystko sprowadza się do kilku ekranów oraz prostego menu setup. Nie ma nadmiaru okien czy opcji ustawień obrazu / dźwięku.

Konfiguracja jest dość prosta. Zarówno video jak i audio to kilka prostych kroków. Wypada także zajrzeć do opcji sieciowych oraz dokonać update’u. Na poniższym filmie szybki przegląd menu setup:
 

 

Biblioteka mediów daje dostęp do dysku wewnętrznego, dysków USB oraz do zasobów sieci lokalnej przez protokół Samba/CIFS, NFS i UPnP. Do tych ostatnich mamy dostęp od ręki. Nie ma potrzeby instalacji na dysku twardym dodatkowych rzeczy jak w przypadku Popcorna.
 

4v0j.jpg

Podobnie jak inne firmy tak samo producent Mede8er wprowadził swój system katalogowania zasobów filmowych, zdjęciowych czy muzycznych. System nazwał Jukebox. Póki co nie jest zbyt dopracowany gdyż w obecnym oprogramowaniu 2.0 aby zrobić wszystko jak należy musimy użyć PC. Jednak producent obiecuje, że zbliżająca się wersja softu 2,5 wprowadzi już możliwość zabawy z poziomu playera.
 

 

Warto także sprawdzić te linki z pokazami demo:

1. http://www.mede8er.org/artwork/temp/Mede8er_xml_jukeboxDemo_V2_29Oct2011.mp4

2. http://www.youtube.com/watch_popup?v=f3Ma18aHNsc

Wstawiam też opis producenta:

Movie JukeBox jest rozszerzeniem standardowej funkcjonalności odtwarzacza, zaprojektowanym i oprogramowanym przez producenta wspieranego przez społeczność użytkowników.
Głównymi założeniami projektu jest umożliwienie wygodnej, szybkiej i atrakcyjnej wizualnie nawigacji po dużych kolekcjach filmów i seriali gromadzonych przez użytkowników na różnych nośnikach danych.

Szczegółowy opis optymalnego przygotowania plików i folderów do poprawnego zaindeksowania plików przez skaner i zbudowania bazy danych znajduje się na stronach producenta.

Główne cechy Movie JukeBox-a

 • Obsługa wszelkich formatów plików wideo wspieranych przez odtwarzacz, także kopii płyt DVD i BD z plików ISO oraz BDMV/Video_TS.
 • Sprawna prezentacja filmów przez okładki (video wall), z pełnoekranową informacją zbudowaną z plakatu/tła, opisów, oceny, informacji o formacie itd.
 • Przygotowany do szybkiej nawigacji po serialach zgrupowanych w sezony, z prezentacją plakatów i opisów
 • Operowanie na danych zgromadzonych na dysku, pamięciach USB i dyskach sieciowych
 • Gromadzenie informacji o filmach w lokalnej bazie danych pozwalającej na szybkie filtrowanie, porządkowanie i wyszukiwanie informacji
 • Wyszukiwanie filmów wg tytułu, roku, typu i oceny
 • Obsługa mechanizmu blokowania hasłem dostępu do folderów z filmami, dostępnego w tradycyjnej części interfejsu odtwarzacza
 • Łatwa konfiguracja i zarządzanie kilkoma wersjami Jukeboxa (na tych samych i różnych nośnikach)
 • Opcja przeglądania danych oraz kontroli odtwarzania za pośrednictwem tabletów iPad (od oprogramowania v2.0.0, np. aplikacja Apsolute, M8 Jukebox
 • Działanie oparte na bazie danych oraz plikach XML zapisywanych w folderach z plikami
 • Możliwość korygowania opisów, wprowadzania polskich tekstów itd. przez edycję małych plików XML zlokalizowanych w katalogach z filmami
 • Współpraca ze skanerem Y2M pobierającym dane o filmach z internetu (projekt na bazie YAMJ, obsługa polskich opisów filmów z zasobów IMDB i FilmWEB)

Music JukeBox to drugi po Movie JukeBoxie projekt realizowany jako rozszerzenie możliwości odtwarzaczy Mede8er. Sukces osiągnięty przy projekcie związanym z filmami oraz entuzjastyczne nastawienie społeczności użytkowników zachęcił producenta do prac nad muzyczną wersją JukeBox-a.

Kompletny opis uruchomienia i korzystania z Music Jukebox znajduje się na stronach producenta.
Działanie JukeBoxa bazuje na tagach – opisach utworów zapisanych w plikach muzycznych. Przed rozpoczęciem korzystania z opisywanego mechanizmu zlecane jest uporządkowanie opisów posiadanej biblioteki muzycznej.

Główne cechy Music JukeBox-a

 • Bezpośrednie skanowanie tagów z plików MP3
 • Obsługa formatów mp3, OGG, Monkey’s Audio, Flac, AAC, wma, m4a – dla skanowania programem Tagscanner
 • Operuje na danych zgromadzonych na dysku, pamięciach USB i dyskach sieciowych
 • Wyświetlanie na ekranie wszelkich zeskanowanych danych opisujących utwory muzyczne
 • Wygaszacz ekranu wyświetlając okładkę i informację o odtwarzanej w tle muzyce
 • Funkcja QPL (Quick Play List) – budowanie kolejki plików do bieżącego odtwarzania
 • Tworzenie i zapis playlist w formacie M3U
 • Wyszukiwanie albumów wg lat
 • Wyszukiwanie wykonawców wg listy lub wpisanego tekstu
 • Wyszukiwane wg typu muzyki
 • Tekstowe wyszukiwanie utworów po fragmentach tytułów
 • Obsługa plików .cue (dla albumów)
 • Zmienna grafika tła dla odtwarzacza plików (wykorzystuje pliki fanart.jpg dołączone do albumów)
 • Bezproblemowa obsługa dużych zbiorów plików (testowana dla biblioteki ok 40000 utworów)
 • Obsługiwana funkcja Auto View (standardowa funkcja menu Mede8era, zapamiętująca indywidualne ustawienia dla każdego foldera z plikami)
 • Szybka alfabetyczna nawigacja po listach nazw (tytułów, wykonawców), z użyciem przycisków prawo-lewo i przycisków alfanumerycznych na pilocie
 • Grupowanie wyników wyszukiwania utworów wg tytułów lub albumów
 • Łatwa konfiguracja i zarządzanie kilkoma wersjami Jukeboxa (na różnych nośnikach)
 • Opcja przeglądania danych oraz kontroli odtwarzania za pośrednictwem tabletów iPad (od oprogramowania v2.0.0, np. aplikacja Apsolute, M8 Jukebox
 • Działanie oparte na bazie danych oraz plikach XML zapisywanych w folderach z plikami
 • Opcje niewspierane (04.2012): iTunes DRM m4a, WMA DRM oraz Advanced Profile

Osobiście nie zagłębiałem się zbytnio w temat właśnie ze względów użycia PC. Jak ktoś ma trochę samozaparcia to na pewno doprowadzi swój player do tego co widzimy na powyższym filmiku. Ja nie miałem ;).

Filmy

Zdaje sobie sprawę, że kupujący taki odtwarzacz potrzebuje konkretnych funkcjonalności. Jeden użytkownik zdecyduje się na włożenie dysku wewnętrznego. Drugi będzie używał tylko USB. A innemu zależeć będzie tylko na sieci.

Mnie osobiście na sieci zależy najmniej więc skupiłem się na testach bezpośrednich (jedna NAS także został przetestowany). Oczywiście odtwarzacz może służyć jako dysk sieciowy i wszelkie NAS będą z nim współpracować. Osobiście włożyłem do środka dysk 4TB i przeznaczę go głównie na pozycje 3D. Od czasu do czasu poleci coś także z USB.

Pliki na jakich mi zależy to przede wszystkim ISO moich oryginalnych filmów Blu-ray. Mam ich na półce naprawdę sporo (setki…) więc dużo wygodniej będzie zgrać te płyty do ISO i odpalać je legalnie z dysku twardego bez potrzeby wyciągania płyty z pudełka. Jeżeli jakiś film jest w wersji bez polskich napisów – żaden problem. Podkładam napisy .srt lub .txt (odtwarzacz je czyta!) i mam polską wersję (napisy można podczas filmu edytować: zmniejszać, zwiększać, przesuwać itp..) . No właśnie. Jak to się sprawuje? Szczególnie jeżeli chodzi o ISO 3D filmów Blu-ray?

Wszystko działa idealnie. Od momentu kliknięcia w ISO do włączenia się filmu mija 1-2s (!!). Najbardziej skupiłem się właśnie na BD ISO 3D z możliwością podłożenia polskich napisów. Z dysku wewnętrznego oraz z pamięci USB działa to idealnie. Nic nie tnie. Nawet filmy z bardzo dużym bitrate chodzą ok. (przez sieć bywa różnie – testowaliśmy na dużym NASie i były cięcia). Sprawdziłem wiele tytułów i na żadnym się nie zawiodłem. Oczywiście wszystko z dźwiękiem HD. Bardzo pewnie i płynnie działa też przewijanie filmów. W filmach 2D&3D nie ma oryginalnego menu dlatego tym bardziej ważne są tego typu rzeczy. Klikając na pilocie konkretne cyfry przenosimy się np. o 10% czy 50% filmu w mgnieniu oka. Przy tym film nie tnie a napisy się nie gubią. Menu jest custom i pozwala wybrać napisy czy ścieżkę dźwiękową. Co ważne aby odtworzyć materiał w 3D należy wyłączyć menu podręczne odtwarzacza (klawisz F3 na pilocie). Jeżeli menu będzie włączone to materiał poleci w 2D. Miejcie to uwadze.
 

u3vq.jpg

Bardzo dobrze działa też odtwarzanie filmów z katalogów Blu-ray. Player pyta użytkownika czy chce wejść w strukturę płyty i ręcznie odtworzyć film z pliku m2ts czy może odpalić cały katalog jako płytę BD. Wtedy odpala się film z oryginalnym filmem. Oczywiście dotyczy to tylko filmów 2D. Wygląda to tak:
 

 

Na forum padło pytanie o pliki MVC czyli filmy np. z kamery Sony w 3D. O dziwo chodzą! To dobra wiadomość dla posiadaczy kamer 3D :).

Z resztą plików “lżejszych” tez nie miałem problemu.

Także z dźwiękiem HD nie było problemów. Poprawnie grał DTS HD MA jak również Dolby True HD. A wszystko nawet w 7.1. Odtwarzacz nie dekoduje na pokładzie wielokanałowych ścieżek HD.

Obsługiwane formaty (kontenery) wideo:
ASF/WMV [.ASV, .WMV]MOV (H.264)/MP4/RMP4 [.MOV, .MP4]MPEG1/2 PS [.MPG, .DAT, .VOB, .MPEG, .M4V]MPEG2 Transport Stream [.TS, .TP, .TRP, .M2T, .M2TS, .MTS]AVI [.AVI]Matroska [.MKV]RealVideo [.RM, .RMVB]FLV
Obrazy ISO płyt DVD, kopie płyt DVD (IFO) – pełne odtwarzanie z nawigacją
Obrazy ISO płyt BluRay oraz kopie (BDMV) – odtwarzanie uproszczone (BD-Lite), bez menu, z możliwością zmiany ścieżki dźwiękowej i napisów, obsługa menu dla profilu 1.0 (bez java).

Obsługa wideo 3D:
SBS z plików MKV, AVI, MPG, MP4, TS
TaB z plików MKV, AVI, MPG, MP4, TS
Frame Sequential, Frame Packing
BD3D-ISO, BD3D z katalogu BDMV
MVC (nagrania z kamer 3D) – wybranych producentów

Opcja uprzestrzennienia materiałów 2D
Maksymalna rozdzielczość podwójnej klatki dla SBS i TaB: 1920×1080
Poprawna obsługa napisów czytanych z plików zewnętrznych dla plików SBS i TaB
Uproszczona nawigacja dla płyt BD, pełne menu dla płyt z profilem 1.0 (bez java)
Pełna obsługa napisów czytanych z plików zewnętrznych dla BD ISO (wyświetlanie w 3D)
Obsługa plików w formacie MVC jest częściowa, dla niektórych kamer, może zależeć od wersji firmware. W maju 2013 potwierdzona była obsługa plików 3D M2TS z kamer Sony (np. HDR-TD10)

Obsługiwane kodeki wideo
MPEG-1
MPEG-2 (max MP@HL1080i)
MPEG-4 (ASP@L5, 720p 1-point GMC),
H.264/AVC/AVCHD (max: High@L5.1, 16 ReFrame),
XviD SD/HD
WMV9 (MP@HL)
VC-1 (MP@HL, AP@L3)
RealVideo (RMVB, RM, RA, RAM) 8/9/10 (do 720p)
FLV (H.263) / FLV z VP6 (H.264)

Obsługiwane kodeki audio:

DolbyDigital 5.1 (AC3) – pasthrough, dekodowanie do PCM 2.0)
DolbyDigital PLUS 7.1 (eAC3) – pasthrough (7.1, tylko po HDMI), dekodowanie do AC3 5.1 i PCM 2.0)
Dolby TrueHD 7.1 – pasthrough, dekodowanie do AC3 5.1 i PCM 2.0
DTS HD 7.1 – pasthrough, dekodowanie do DTS 5.1 i PCM 2.0
DTS 5.1 – pasthrough, dekodowanie do PCM 2.0
DTS96/24 – pasthrough, dekodowanie do PCM 2.0
AAC 7.1 – pasthrough, dekodowanie do PCM 2.0
FLAC
MPEG-1/2 (layer 1,2,3)
WMA9
LPCM, ADPCM
OGG
Funkcja korekty synchronizacji dźwięku z obrazem (opóźnienie dźwięku do 500ms)

Muzyka

Odtwarzacz czyta większość formatów muzycznych. W tym pliki hi-res (flac i wav do 24/192kHz).
 

omyt.jpg

 

v31h.jpg

Obsługiwane formaty audio:

AAC, M4A
MPEG audio (MP1, MP2, MP3, MPA)
WAV (do 24b 192kHz)
WMA
FLAC (do 24b 192kHz)
OGG Vorbis
PCM/LPCM/MS-ADPCM
LC-AAC
HE-AAC
COOK
RA-Lossless
APE
CUE (dla APE)
PLS (radio internetowe, formaty AAC, MP3, WMA, OGG)
M3U (playlisty plików lokalnych)

Zdjęcia

Wyjątkowo dobrze działa przeglądanie zdjęć. Jest baaardzo szybkie. To także niespotykane w tego typu odtwarzaczach, które często męczą się z pokazem naszych zbiorów.

1o8k.jpg

 

Dodatki sieciowe

Odtwarzacz posiada dość sporo wbudowanych dodatków w postaci znanych aplikacji. Z głównej menu mamy dostęp do serwisu YouTube:

jmep.jpg

p8x4.jpg

Kolejną opcją w menu jest przeglądarka www i inne serwisy:
 

r2i7.jpg

 

c5eq.jpg

 

Wbudowana przeglądarka stron WWW z obsługą myszki i klawiatury, bez obsługi wtyczek, flash, silverlight itd., częściowo zgodna z HTML5. Działa szybko i sprawnie. Może spokojnie zastąpić komputer w podstawowych stronach.

Zestaw serwisów działających w oparciu o informacyjne kanały RSS, z dostępem do podcastowych serwisów wideo, Picasa, Flickr, Shoutcast Radio, Yahoo weather (pogoda), itd.

Obsługa za pomocą aplikacji mobilnej M8 Jukebox (iOS, Android)

Odtwarzaczem można zarządzać i sterować za pomocą np. iPhone’a czy iPada. Aplikacja M8 Jukebox jest niestety płatna ale na szczęście to drobna opłata kilku zł. Daje ona możliwość sterowania odtwarzaczem oraz dostępu do biblioteki JukeBox. Szczerze to nie jestem zachwycony sterowaniem i w tym przypadku wolę używać zwykłego pilota. Konkurencja pokazuje, że można ten temat rozwiązać zdecydowanie lepiej. Nie da się też normalnie korzystać z biblioteki multimediów (ręcznie bez JukeBox).
 

85zb.jpg

Podsumowanie

Muszę przyznać, że odtwarzacz bardzo mi się spodobał. Na tyle, że prawdopodobnie stanie u mnie na stałe m.in ze względu na bezproblemowe odczyty plików ISO BD 3D z napisami .srt. Jest bardzo szybki i bardzo prosty w obsłudze. Mam nadzieję, że w przyszłości zgodnie z zapowiedziami zostanie rozwinięty pomysł JukeBox. Póki co jest z tym trochę zabawy. Przydałaby się także lepsza aplikacja mobilna do sterowania wszystkimi zasobami. Cieszy stałe wsparcie producenta jeżeli chodzi o aktualizację oprogramowania chociaż w tym przypadku nie ma aż tak wiele do poprawiania. Polecam przyjrzeć się temu nowemu odtwarzaczowi > pojawił się nagle i od razu wskoczył do czołówki najsprawniejszych odtwarzaczy sieciowych na rynku.

Ponieważ pewnie nie odpowiedziałem na wszystkie pytania polecam zapoznać się z tematem na forum gdzie można dowiedzieć się właściwie wszystkiego na temat tego playera: http://hdtvpolska.com/topic/30634-test-mede8er-med800x3d-med600x3d-player-odtwarzajacy-3d-bd-iso-z-zewnetrznymi-napisami/page-10

Odtwarzacz sieciowy Mede8er MED800x3D / MED600x3D

ZA:

+ bardzo szybki odtwarzacz – najszybszy na rynku
+ bogata ilość złącz
+ możliwość podpięcia właściwie wszystkiego i w każdej formie
+ czyta praktycznie wszystko na czele z .ISO BD oraz .ISO BD3D z napisami w formacie .srt / .txt
+ JukeBox – ciekawe rozwiązanie graficzne / obsługowe zastępujące nudny, typowy odtwarzacz plików
+ wsparcie producenta (cały czas pojawiają się nowe wersje oprogramowania)
+ czyta napisy .txt
+ czyta pliki MVC (kamery 3D)
+ bardzo atrakcyjna cena szczególnie za model 600
+ doskonały pilot dwoma z bocznym klawiszem, który można dowolnie oprogramować

PRZECIW:

– brak dekodowania dźwięku HD na pokładzie odtwarzacza (ważna funkcja dla posiadaczy starszych amplitunerów)
– po sieci (np. z NASa) przycinają się filmy z wysokim bitrate – chodzi o .ISO BD 3D z podłożonymi napisami .srt
– słaba aplikacja mobilna do zarządzania odtwarzaczem
– póki co dość skomplikowane tworzenie biblioteki JukeBox
– brak wbudowanej karty WiFi

 

 

EDIT 12.01.2014:

 

Mam dla wszystkich miłośników i użytkowników playerów Mede8er MED800x3D / MED600x3D znakomitą, sprawdzoną wiadomość.

 

Jak wiecie playery czytają ISO BD 3D z zewnętrznymi napisami, zarówno po sieci jak i z twardych dysków (wewn. lub po USB). Niestety przy podkładaniu polskich napisów w srt do pliku ISO odtwarzanie 3D się przycinało.

 

Jest na to sposób który nazywa się tsMuxer 2.6.11 czyli tzw. tsMuxer 3D. Po przepuszczeniu obrazu ISO przez ten soft i przy okazji usunięciu niepotrzebnych dodatków czy ścieżek audio filmy zapisane w ISO BD 3D z odczytem napisów z zewnętrzenego pliku srt  już się nie przycinają i chodzą płynnie !!!

Cena katalogowa brutto MED800x3D 759 zł / MED600x3D 589 zł

Odtwarzacz do testów dostarczyła firma Human Media http://humanmedia.pl/Mede8er.html

(410)

0 0 głos
Article Rating
Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

1325
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x