Home Jaki kupić telewizor? Telewizor do filmów i seriali | WIDEO | Dlaczego Panasonic OLED i LCD? Podsumowanie roku 2018 japońskiego producenta

Telewizor do filmów i seriali | WIDEO | Dlaczego Panasonic OLED i LCD? Podsumowanie roku 2018 japońskiego producenta

2.05K
0

Panasonic w tym roku poszedł na całość i praktycznie całą swoją moc i wiedzę skierował w stronę dopieszczenia jakości obrazu twierdząc, że obraz oglądany na OLED tej firmy oraz w najwyższych modelach LCD jest bliski temu co widział reżyser w studio filmowym.

Rzeczywiście po naszych wnikliwych testach musimy stwierdzić, że takie modele jak OLED FZ950 czy FZ800 już po wyjęciu z pudła i zastosowaniu najlepszego trybu fabrycznego czyli “Prawdziwe kino” lub “THX Cinema” są bardzo bliskie temu jak powinien wyglądać film, który jest np. zapisany na płycie Ultra HD Blu-ray. Pod tym względem japoński producent obecnie nie ma sobie równych. Zapraszam do podsumowania roku 2018!

(2045)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).