Home News Ten kanał telewizji może nadal nadawać – KRRiT przyznała koncesję! Co to?
Ten kanał telewizji może nadal nadawać – KRRiT przyznała koncesję! Co to?

Ten kanał telewizji może nadal nadawać – KRRiT przyznała koncesję! Co to?

707
0

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wydała pozytywną decyzję w sprawie pozwolenia na dalszą emisję stacji Telewizja Obiektyw. Przyznana została nowa koncesja, a kanał nadal będzie można oglądać w takich miastach jak między innymi Rzeszów, Krosno, Jasło czy Sanok. Gdzie jeszcze?

Koncesja od KRRiT dla Telewizji Obiektyw. Ten kanał może nadal nadawać. Gdzie oglądać?

Telewizja Obiektyw posiada jeszcze ważną koncesję na obecność w sieciach telekomunikacyjnych – wygaśnie ona 1 kwietnia 2023 roku. Mimo to nadawca, Zachodniopomorska Telewizja (ZTV), nie wystąpił o jej przedłużenie, a o wydanie nowej licencji. Przez kolejne lata kanał będzie zatem mógł nadal trafiać do domów odbiorców telewizji w ofertach sieci cyfrowych. 

telewizja kanały koncesja krrit

Kanał Telewizja Obiektyw nadaje w województwie Podkarpackim, a dokładnie w Rzeszowie, Krośnie, Jaśle, Sanoku, Ustrzykach Dolnych, Brzozowie i Lesku. Jest to regionalna pozycja prezentująca treści informacyjne i dokumentalne poświęcone lokalnym wydarzeniom i miejscom.

Będąca nadawcą Telewizji Obiektyw firma Zachodniopomorska Telewizja należy do Bogdana Miszczaka, brata byłego dyrektora programowego TVN (a teraz Polsatu) Edwarda Miszczaka. Sam kanał istnieje od 2002 roku, a został utworzony po zakończeniu działalności Radia Trendy.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-koncesja-telewizja-obiektyw-bogdan-miszczak-zachodniopomorska-telewizja-ztv-trendy-radio


Telewizja – przeczytaj więcej:

(707)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x