Home News TCL Ray-Danz: pierwszy soundbar firmy z Dolby Atmos!
TCL Ray-Danz: pierwszy soundbar firmy z Dolby Atmos!

TCL Ray-Danz: pierwszy soundbar firmy z Dolby Atmos!

853
2

TCL wprowadza do sprzedaży nowe soundbary z serii Ray-Danz. Będą one przystępne cenowo i obsługują Dolby Atmos. Wiemy, ile będą kosztować.

TCL Ray-Danz oferuje Dolby Atmos w formacie 3.1-kanałowym. Soundbar nie posiada głośników górnych, ale znajdziemy w niej jednostki boczne, a także możemy dołączyć bezprzewodowy subwoofer.

TCL

Produkt TCL jest skierowany na segment budżetowy, a jego cena jest niewygórowana, gdyż wynosi 400 euro (około 1733 złotych). Sprzęt kosztuje więc porównywalne pieniądze do nowego Samsung Harman Kardon HW-Q60R, który kompatybilności z Dolby Atmos nie oferuje.

Listwa głośnikowa TCL dysponuje mocą 300 W i posiada po jednym wejściu i wyjściu (z ARC) HDMI 2.0, złączu optycznym, a także porcie USB i 3.5 mm. Sprzęt jest także zgodny z Bluetooth 4.2.


ZOBACZ TAKŻE: Canton Smart Soundbar 10: flagowiec z Dolby Atmos i panelem dotykowym


Pomimo, że producent podał planowaną cenę soundbara na Europę, nie wiemy kiedy dokładnie trafi on na sklepowe półki. Ma być to jednak najbliższa przyszłość, a więc na pewno w tym roku.

Źródło: flatpanels

(853)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(2)

  1. Wiemy, kiedy trafi do sklepów, ale nie wiemy, kiedy trafi. 

    Nie łatwiej napisać - Nie wiemy, kiedy trafi, ale prawdopodobnie jeszcze w tym roku?

  2. 48 minutes ago, freeminder said:

    Wiemy, kiedy trafi do sklepów, ale nie wiemy, kiedy trafi. 

    Nie łatwiej napisać - Nie wiemy, kiedy trafi, ale prawdopodobnie jeszcze w tym roku?

    Przepraszam najmocniej i dziękuję za czujność - poprawiałem ten wpis akurat i jego zajawkę w Google'u i zapomniałem zrobić tego samego w leadzie. Już naniosłem stosowną poprawkę :)