Home News Informacje prasowe BenQ: Projektory 4K z największym udziałem w rynku
BenQ: Projektory 4K z największym udziałem w rynku

BenQ: Projektory 4K z największym udziałem w rynku

192
0

BenQ, największy globalny producent projektorów DLP potwierdza swoją dominację uzyskując – w drugim kwartale 2019 roku – pierwszą pozycję w sprzedaży projektorów 4K na światowym rynku.

Kontynuując dynamikę z 2018 roku, firma nie tylko osiągnął światową pozycję nr 1 z 32,1% udziałem w rynku, ale uzyskał rekordowo wysoki 26,53% udział w rynku projektorów 4K w Europie w drugim kwartale 2019 r. (według Futuresource).

Test BenQ W2700 EISA projektor

Jednocześnie, dzięki technologii CinematicColor ™, która zapewnia najwyższą jakość i wierność odwzorowania kolorów, a także za wyjątkowe wzornictwo, dwa najnowsze projektory 4K HDR kina domowego zdobyły prestiżowe nagrody Europejskiego Stowarzyszenia Obrazowania i Dźwięku (EISA – European Imaging and Sound Association): BenQ CinePrime W2700 nagrodę EISA Best Buy Projector 2019-2020, a projektor BenQ CinePrime W5700 nagrodę EISA Home Theatre Projector 2019-2020.

„Cieszy nas osiągnięcie pierwszej pozycji w segmencie projektorów 4K i jednoczesne zdobycie dwóch, tak prestiżowych nagród EISA dla projektorów 4K kina domowego. Doceniają one w jaki sposób firma stale inspiruje klientów swoimi innowacyjnymi produktami. Zwycięskie projektory zostały docenione za technologię 4K HDR-PRO CinematicColor, która na domowym dużym ekranie zapewnia kinowe wrażenia, dokładnie tak jak zaplanowali to twórcy filmowi. Świetnie jest być rozpoznawalnym po produktach, które wyznaczają nowe granice technologii kina domowego ”– powiedział Steve Chu, prezes BenQ Europe. „Będziemy nadal stosować innowacyjne technologie do tworzenia produktów, które rewolucjonizują projektory domowe 4K i powodują iż stają się one integralną częścią domu.”

Więcej o projektorach: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/cineprime-home-cinema/w2700.html
https://www.benq.eu/pl-pl/projector/cineprime-home-cinema/w5700.html


ZOBACZ TAKŻE: Niedrogi projektor 4K | TEST | BenQ W2700


Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(192)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o