Home News Informacje prasowe Dziś premiera gry Gears 5 na Xbox One i PC
Dziś premiera gry Gears 5 na Xbox One i PC

Dziś premiera gry Gears 5 na Xbox One i PC

208
9

Microsoft, wydawca gier Xbox Game Studios, informuje o premierze gry Gears 5 na konsole Xbox One i komputery PC z Windows 10.

Gears 5 stanowi kontynuację jednej z najbardziej popularnych sag gier, i jest teraz jeszcze atrakcyjniejsze niż kiedykolwiek, z pięcioma ekscytującymi trybami rozgrywki i najbardziej rozbudowaną kampanią jak dotąd. Wraz z wybuchem wojny, główna bohaterka Kait Diaz ucieka, aby odkryć swoje koneksje z wrogiem i odkrywa prawdziwe niebezpieczeństwo dla Sery – samą siebie.

Po raz pierwszy, wydawca oferuje tak wiele metod dostępu do gry, w tym cyfrowe i pudełkowe wydania Edycji Ultimate i Edycji Standardowej, jak również dostęp do pełnej wersji w ramach abonamentów Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Tytuł w wersji cyfrowej i w abonamencie jest jednocześnie dostępny na konsolach Xbox One i komputerach PC z Windows 10 w ramach jednego konta, dzięki funkcjonalności Xbox Play Anywhere.


ZOBACZ TAKŻE: Gears 5 | RECENZJA | Seria wrzuca piąty bieg!


W sprzedaży dostępne są również dedykowane zestawy z konsolami Xbox One X i Xbox One S, w tym zestaw Xbox One X Gears 5 Limited Edition zawierający:

  • Konsolę Xbox One X 1TB w edycji limitowanej Gears 5
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox w edycji limitowanej Kait Diaz
  • Pełną wersję gry Gears 5 Ultimate Edition w wersji cyfrowej do pobrania (uprawnia do uruchomienia gry przed premierą od 6 września 2019)
  • Pełne wersje gier Gears of War: Ultimate Edition oraz Gears of War 2, 3 i 4 w wersji cyfrowej do pobrania
  • 1 miesiąc próbnej subskrypcji Xbox Game Pass
  • 1 miesiąc subskrypcji Xbox Live Gold
  • Kabel HDMI High-Speed
  • Przewód zasilający

Premiera gears limit xbox

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(208)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

9
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o