Home News Stranger Things: trzeci sezon przyciąga byłych abonentów
Stranger Things: trzeci sezon przyciąga byłych abonentów

Stranger Things: trzeci sezon przyciąga byłych abonentów

174
1

Najnowsze dane firmy analitycznej Cowen & Co. wykazały, że dość duża grupa byłych abonentów chciała powrócić do Netflixa, aby obejrzeć trzeci sezon Stranger Things.

Firma Cowen & Co. między 26 czerwca, a 3 lipca sporządziła sondaż na grupie 2500 Amerykanów. Ankieta miała zmierzyć zainteresowanie trzecim sezonem Stranger Things (który ukazał się 4 lipca). Ponad połowa respondentów (51%) wyjawiła, że planowała obejrzenie najnowszych odcinków serialu.

Stranger Things

Netflix na oglądalność na pewno nie może narzekać, gdyż najnowszy sezon produkcji braci Duffer pobił rekordy oglądalności (miarą wewnętrznych kryteriów firmy). Co jednak ciekawe, 5% badanych zadeklarowało, że pragnie powrócić do usługi VOD, aby obejrzeć serial, a kolejnych 13% ex-abonentów wyraziło chęć wykupienia subskrypcji ponownie konkretnie pod trzeci jego sezon.

Dane te można odbierać jako bardzo pozytywne, ale nie możemy ich porównać do reakcji na inne pozycje w katalogu Netflixa. Niemniej jednak, wewnętrzne dane firmy, a także zewnętrzne analizy zaangażowania na mediach społecznościowych wskazują jednoznacznie na hit.


ZOBACZ TAKŻE: Netflix: Stranger Things 3 bije rekordy popularności


Jeśli weźmiemy niedawną statystykę za pewnik i uznamy, że Stranger Things przyciąga byłych abonentów, być może ważniejszym pytaniem jest – czy Netflix będzie potrafił ich utrzymać?

Źródło: The Verge, fiercevideo

 

(174)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

1
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o