Home News Resident Evil 3 Remake oficjalnie? Mamy okładkę i grafikę gry!
Resident Evil 3 Remake oficjalnie? Mamy okładkę i grafikę gry!

Resident Evil 3 Remake oficjalnie? Mamy okładkę i grafikę gry!

368
0

Wyciekły okładka i grafika z Resident Evil 3 Remake! Wyczekiwana nowa wersja klasyku survival horroru Capcom to chyba najgorzej strzeżona tajemnica w branży. Niedługo powinniśmy otrzymać oficjalną zapowiedź gry, która prawdopodobnie ukaże się już w przyszłym roku!

Dzisiaj mamy ciekawą, bo 25-rocznicę powstania marki PlayStation. Konsola PS1 ukazała się równo ćwierć dekady temu. Co ciekawe, moją pierwszą grą była niemiecka (na szczęście napisy) wersja Resident Evil 2. Ta kultowa zresztą część, którą dla mnie była tym dla tej serii czym “Obcy: decydujące starcie” dla sagi o ksenomorfach, doczekała się genialnego remake’u w tym roku. Teraz wychodzi na to, że wkrótce otrzymamy zapowiedź nowej wersji trójki!

Resident Evil 3 Remake nadchodzi, mamy grafiki i okładkę

Użytkownik Twittera o pseudonimie Nibel opublikował okładkę oraz planszę graficzną z gry, które zostały już umieszczone na PlayStation Store. Widzimy na nich protagonistkę Jill Valentine, Carlosa Oliveirę (członka ekipy specjalnej Umbrelli) oraz oczywiście tytułowego Nemesisa.

Resident Evil 3 Remake – kiedy ukaże się gra?

resident evil 3 remake

Nie zostały ujawnione teraz żadne dodatkowe informacje, ale niedawno YouTuber o pseudonimie Spawn Wave ujawnił, że gra ma ukazać się w 2020 roku. Okazją do jej zapowiedzi może okazać się gala nagród branży gier wideo, czyli The Game Awards 2019. Tradycyjnie od kilku lat to właśnie tam prezentowane są nowe, niezapowiedziane gry, z czego także duże niespodzianki. W tym przypadku trudno mówić o “niespodziance”, ale niewątpliwie news o premierze tego tytułu zelektryzowałby całą społeczność graczy. Tym bardziej, że Resident Evil 2 Remake jest grą tak dobrą (nie tylko ja tak twierdzę), że pretenduje ona w wielu miejscach (także na TGA 2019) do miana gry roku.

resident evil 3 remake

Źródło: Twitter

Więcej na temat gier:

(368)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o