Home News Jest nowa funkcja w PS5! To powinno być w konsoli od samego początku
Jest nowa funkcja w PS5! To powinno być w konsoli od samego początku

Jest nowa funkcja w PS5! To powinno być w konsoli od samego początku

4.31K
0

Sony wreszcie dodało ważną funkcję do konsoli PlayStation 5! Powinna ona być tam od premiery. Teraz będziemy mogli uniknąć przykrych niespodzianek po uruchomieniu gry i zaoszczędzić masę czasu. O jaką nowość chodzi?

Nowa funkcja konsoli PS5! To powinno tam być od premiery

Dzięki tej funkcji zaoszczędzimy sporo czasu i unikniemy przykrych niespodzianek przy włączaniu gier! O co dokładnie chodzi? Sony dodało w PS5 opcję, która pozwala sprawdzić aktualizację dowolnej gry z naszej biblioteki i zainstalować ją przed włączeniem danego tytułu. Dotychczas automatyczne sprawdzanie i instalowanie aktualizacji obejmowało wyłącznie 10 gier z ekranu głównego.

Jeśli więc nie uruchamialiśmy danej gry przez dłuższy czas i nie wyświetla się ona na głównym ekranie, trafiała ona do naszej biblioteki i przestawała być automatycznie aktualizowana. Jeśli chcieliśmy w nią zagrać, często musieliśmy czekać, aż system sprawdzi dostępne aktualizacje, pobierze je i zainstaluje. Teraz będzie już lepiej.

Dzięki nowej funkcji, możemy już zapomnieć o takich niemiłych niespodziankach. Teraz będziemy mogli sprawdzić aktualizacje dowolnej gry znajdującej się w naszej bibliotece. Pozwoli to zaoszczędzić nam czas i pobrać aktualizację np. popołudniem, planując rozgrywkę wieczorem!

Jesteśmy jednak zdania, że taka opcja powinna być dostępna w PS5 od premiery jako absolutnie podstawowa rzecz. Zgodzicie się z nami?

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2023/10/secret-ps5-update-makes-it-possible-to-check-for-patches-on-games-in-your-library


Konsole i gry – przeczytaj więcej:

(4313)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x