Home Jaki kupić telewizor? Przegląd cen telewizorów OLED | 8 MAJA 2019 |
Przegląd cen telewizorów OLED | 8 MAJA 2019 |

Przegląd cen telewizorów OLED | 8 MAJA 2019 |

11.41K
0

Ceny telewizorów OLED nieustannie spadają. Na niektórych z nich, w porównaniu z rokiem ubiegłym możemy zaoszczędzić około 2 tysięcy złotych, a nawet i więcej. Poniżej znajduje się zestawienie wybranych modeli marek LG, Philips, Panasonic i Sony na stan 8 maja 2019. Podaliśmy informację, co się dokładnie wydarzyło przez ostatni tydzień na rynku.

Słowem wstępu

Spadki cen telewizorów OLED są najbardziej odczuwalne w przypadku modeli o niższym calażu czyli 55″. Szczególnie w przypadku podstawowych linii telewizorów LG oraz Philips. Niemniej jednak wszystkie z poniższych serii w znaczący sposób potaniały w porównaniu z 2018. Barierą cały czas wydaje się 77 cali, które w porównaniu do odpowiedników LCD jest wręcz bardzo drogi. Niestety w tej kwestii nie zapowiada się na znaczące zmiany w 2019 roku. W niektórych przypadkach oszczędność na ten moment przy kupnie telewizorów 2018 może wynieść nawet 4-5 tysiące PLN względem premierowych cen. Wzięliśmy dla was pod lupę następujące modele:

Wszystkie ceny zostały skompilowane z listopadem 2018 jako punktem odniesienia. Bieżące ceny odzwierciedlają stan na 08.05.2019. Na pomarańczowo zaznaczyliśmy najniższe ceny danego modelu.

(11406)

Jakub Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subskrybuj  
Powiadom o