Home Jaki kupić telewizor? Przegląd cen telewizorów OLED | 13 MAJA 2019 |
Przegląd cen telewizorów OLED | 13 MAJA 2019 |

Przegląd cen telewizorów OLED | 13 MAJA 2019 |

29.25K
36

Warto śledzić sytuację OLED TV. Często bowiem ich ceny spadają. Na niektórych modelach, w porównaniu z  2018 możemy zachować w kieszeni nawet ponad 2 tysiące złotych. Tutaj znajdziecie przegląd wybranych modeli marek LG, Philips, Panasonic i Sony – zeszło- i tegorocznych. Stan cen pochodzi z 13 maja 2019. Odnotowaliśmy przy okazji, co się na rynku zmieniło przez ostatni tydzień.

Nie wiesz jaki kabel HDMI 4K wybrać? Przeczytaj nasz test

Słowem wstępu

Spadki cen telewizorów OLED są najbardziej odczuwalne w przypadku modeli o niższym calażu czyli 55″. Szczególnie w przypadku podstawowych linii telewizorów LG oraz Philips. Niemniej jednak wszystkie z poniższych serii w znaczący sposób potaniały w porównaniu z 2018. Barierą cały czas wydaje się 77 cali, które w porównaniu do odpowiedników LCD jest wręcz bardzo drogi. Niestety w tej kwestii nie zapowiada się na znaczące zmiany w 2019 roku. W niektórych przypadkach oszczędność na ten moment przy kupnie telewizorów 2018 może wynieść nawet 4-5 tysiące PLN względem premierowych cen. Do tej pory obserwowaliśmy sytuację dotyczącą modeli:

Dodaliśmy również wchodzące właśnie na rynek:

Te trzy nowe flagowce OLED firmy LG zaczęły się pojawiać w kilku sklepach, a w przeciągu najbliższych tygodni powinny trafić do szerszej sprzedaży w innych elektromarketach.

W każdym przypadku (z wyjątkiem C9, E9 i W9) za punkt odniesienia obraliśmy ceny z listopada 2018. Ceny w publikacji odzwierciedlają stan na 13.05.2019. Na pomarańczowo zaznaczyliśmy najniższe ceny danego modelu.

W międzyczasie czekamy na moment, w którym pojawią się najnowsze Sony AG8 i AG9. Stanie się to już w tym miesiącu. Natomiast na nowe modele telewizorów Panasonic i Philips przyjdzie nam poczekać do wakacji.

(29251)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

36
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o