Home News LG E9 OLED TV wygrał nagrodę iF Design Award
LG E9 OLED TV wygrał nagrodę iF Design Award

LG E9 OLED TV wygrał nagrodę iF Design Award

3.35K
0

Współczesne telewizory muszą nie tylko wyświetlać ładny obraz. Docenia się je też za walory estetyczne. LG E9 OLED TV został nagrodzony prestiżowym iF Design Award za najlepszy design w swojej kategorii.

Odbywające się w Hanowerze iF Design Awards to jedna z najbardziej szanowanych gal nagród designu produktów konsumenckich. Uroczystość ma już 66-letnią historię. Telewizor LG E9, topowy OLED firmy na rok 2019 zdobył iF Gold Award, która jest najwyższym odznaczeniem.

LG E9

Jurorzy docenili niuanse konstrukcyjne, takie jak przezroczyste szkło dołu ekranu, a także podstawę cofniętę za wyświetlacz. Te dwa elementy sprawiają zdaniem jury, że oglądanie treści wideo na E9 jest bardziej „immersyjne” i przykuwa uwagę widza. Co więcej w ich odczuciu konstrukcja telewizora sprawia wrażenie jakby unosił się w powietrzu. Firma LG uważa, że to powinno być ostatecznym celem każdego projektanta TV.

LG zwiększy nakład produkcji OLED trzykrotnie, wprowadzi nowe rozmiary TV 4K i 8K

Nagrody iF Design Award przypadły także innym produktom LG, między innymi zwijanemu LG SIGNATURE OLED R9, SIGNATURE OLED Z9 (model 8K), telewizorowi LG OLED C9, monitorowi 49WL95C UltraWide 32:9, soundbarowi SL9, projektorowi laserowemu LG CineBeam HU85L 4K i kilku innym. Łącznie przyznano 66 wyróżnień w kilkunastu kategoriach spośród 6300 produktów.

Źródło: HDTVTest

(3347)

Jakub Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

3
Zobacz więcej komentarzy na forum

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subskrybuj  
Powiadom o