Home News Promocja na SkyShowtime jednak nie na zawsze? Serwis zmienia regulamin!
Promocja na SkyShowtime jednak nie na zawsze? Serwis zmienia regulamin!

Promocja na SkyShowtime jednak nie na zawsze? Serwis zmienia regulamin!

36.74K
6

W regulaminie platformy streamingowej SkyShowtime zostały poczynione zmiany! Jakie zasady teraz obowiązują promocję “Pół ceny na zawsze”? Co się zmieniło?

Platforma SkyShowtime zmienia regulamin! Co z promocją “na zawsze”?

W regulaminie platformy streamingowej SkyShowtime zaszły zmiany! Serwis, który w Polsce działalność rozpoczął dokładnie 14 lutego 2023 roku, na start wprowadził promocję “Pół ceny na zawsze”, dzięki której mogliśmy wykupić abonament za cenę 12,49 zł, a nie pełnych 24,99 zł. Jak się okazuje, taka cena nie będzie obowiązywać dożywotnio! Zmieniły się również daty obowiązywania promocji.

SkyShowtime platforma serwis vod streaming

Możliwość skorzystania z promocji potrwa dłużej!

“Uprawnieni do skorzystania z Oferty promocyjnej „Pół ceny na zawsze” są użytkownicy, którzy: są nowymi subskrybentami SkyShowtime, którzy pomyślnie ukończyli proces rejestracji w SkyShowtime między godz. 07:00, 14.02.2023 a godz. 23:59, 11.04.2023 w witrynie internetowej SkyShowtime pod adresem www.skyshowtime.com” – brzmi regulamin. Oznacza to, że platforma przedłużyła okres trwania promocji do 11 kwietnia, choć wcześniej informowano o jej zakończeniu z końcem marca.

SkyShowtime platforma serwis VoD logo

Platforma nie gwarantuje stałej promocyjnej ceny!

Osoby, które wykupiły już abonament po promocyjnej cenie mogą zobaczyć komunikat informujący o tym, że “Oferta kończy się 14.02.2101”. Dodatkowo platforma informuje, że może podnosić ceny z jednomiesięcznym wyprzedzeniem. Wtedy cena promocyjna również wzrośnie, gdyż będzie ona zawsze wynosiła 50% ceny podstawowej. Serwis zastrzega sobie prawo do okresowej zmiany cen, a jeśli nie będą one satysfakcjonowały klientów, będą oni mogli bezpłatnie zrezygnować. Warto zaznaczyć, że jeśli klient zrezygnuje z subskrybcji, to nie będzie mógł ponownie skorzystać ze zniżki

skyshowtime polska aplikacja na tv telewizory gdzie pobrać oglądać samsung

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/skyshowtime-promocja-znizka-pol-ceny-promocja-blad-problemy-jak-zrezygnowac


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(36740)

1.1 39 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Pawel
6 miesięcy temu

Mnie skasowało 24,99 i 14 marca jak bedą chcieli coś pobrać to zrobię im promocję i zablokuję. Konto otworzyłem 14 lutego i żadnej promocji 50% nie doświadczyłem. Stare filmy nie powinny kosztować więcej niż 9,99/mc.

Sebe
Sebe
6 miesięcy temu

Moim zdaniem dobra oferta, bo summa summarum na 936 miesiący zapalimy tylko 11700zl

Dawid
Dawid
6 miesięcy temu

O fcuk. Jak będę miał 126 lat to będę musiał jednak płacić pelny abonament? To ja ich chrzanie?!

Sequ
Sequ
6 miesięcy temu

Oferta w promocji jest w porządku. Jest trochę starych hitów, ale ogólnie mają dosyć biedną ofertę. Bez szybkiego uzupełnienia biblioteki nie widzę sensu przedłużania subskrypcji dłużej niż ok. 3 miesiące nawet gdyby miało to kosztować 5zł/mc

Włodek
Włodek
6 miesięcy temu

Oni nadają w 1080p max a większosć w 720p. Jeszcze się zacina i pikseluje. Ja taki tv hd wynioslem na śmietnik 4 lata temu.

Hubert
Hubert
6 miesięcy temu
Reply to  Włodek

Ja pamiętam jeszcze ostatnie sztuki telewizorów czarno-białych, a ty narzekasz na brak 1080p czy 4K.

6
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x