Home News Informacje prasowe Jak dostać projektor Samsung za darmo? Ruszyła znakomita promocja!
Jak dostać projektor Samsung za darmo? Ruszyła znakomita promocja!

Jak dostać projektor Samsung za darmo? Ruszyła znakomita promocja!

5.25K
0

Firma Samsung wystartowała z kolejną ciekawą promocją! Teraz przy zakupie wybranych modeli telewizorów z linii Excellence Line Neo QLED 8K, możemy otrzymać projektor The Freestyle 2 generacji w za darmo! Jak skorzystać z tej promocji i do kiedy mamy czas?

Samsung z promocją na telewizory Excellence Line Neo QLED 8K! Projektor za darmo

Telewizory Samsung Excellence Line Neo QLED 8K to absolutny top w ofercie firmy Samsung. Ekrany, które zachwycają znakomitymi parametrami obrazu, rozwiązaniami technologicznymi i wzornictwem, można już od 8 lipca br. kupić w specjalnej promocji. Na nabywców czekają prezenty w postaci ultraprzenośnych projektorów Samsung Freestyle 2. Generacji po spełnieniu warunków określonych w promocji.

Wszystkie najważniejsze informacje i modele objęte promocją znajdziecie poniżej!


Telewizory Excellence Line Neo QLED 8K to propozycja dla amatorów wrażeń audiowizualnych najwyższej klasy. W tym roku doszły do niej modele: QN900D i QN800D wyposażone w panele 65, 75 i 85 cali. Zatem do wyboru są duże ekrany, które ostatnimi czasy tak pokochali Polacy.

Cechą telewizorów, obok której żaden kinomaniak nie przejdzie obojętnie, jest możliwość wyświetlania obrazu w jakości 8K. Zastosowanie w nich procesorów obrazu wykorzystujących algorytmy sztucznej inteligencji pozwala również ulepszyć cyfrowy obraz w standardowej rozdzielczości do jakości zbliżonej do 8K – za sprawą technologii Skalowania AI 8K1. Oglądane w ten sposób filmy nabierają niezrównanej głębi i szczegółowości. Co ważne, zadaniem układów NQ8 AI jest nie tylko optymalizacja obrazu, ale i dźwięku.

Znakomite doświadczenia z użytkowania telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K gwarantuje zastosowany w nich system Smart TV Tizen. Zawiera on liczne aplikacje i usługi, zapewniające dostęp do wielu źródeł cyfrowej rozrywki i zasobów multimedialnych2. Ponadto obsługuje aplikację SmartThings, pozwalającą sterować inteligentnymi urządzeniami domowymi z poziomu telewizora.

Specjalnie z myślą o prawdziwych fanach X muzy, dla których nawet szczyt sezonu wakacyjno-urlopowego nie jest przeszkodą w oglądaniu najnowszych hitów kinowych czy śledzeniu kolejnych odcinków ulubionych seriali, Samsung przygotował nową ofertę promocyjną na zakup telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K. Klienci, którzy zdecydują się na nabycie takiego modelu oraz nie skorzystają z prawa zwrotu w promocji oraz nie odstąpią od umowy, otrzymają dodatkowo w prezencie przenośny projektor Samsung Freestyle 2. Generacji (pula nagród w promocji wynosi 105 sztuk).

To ultraprzenośne urządzenie jest idealne na wakacyjny wyjazd, gdyż dzięki filigranowym rozmiarom (waży zaledwie 830 g) zmieści się w każdym bagażu. Co jednak ważniejsze, pozwala oglądać treści wideo w komfortowych warunkach, jest bowiem zdolny do wyświetlenia obrazu o przekątnej nawet 100 cali. Ponadto, Obrotowy Design urządzenia pozwala wyświetlić film na dowolnej powierzchni i niemal pod każdym kątem.

Jak skorzystać z najnowszej promocji Samsung?

Aby skorzystać z oferty promocyjnej „Gwarancja Satysfakcji – 45 dni na zwrot wybranych telewizorów Samsung 8K”, należy kupić objęty promocją telewizor w okresie od 8 lipca do 18 sierpnia 2024 roku w wybranej sieci sprzedaży: AUDIO COLOR, EURO-NET, Media Markt, Media Expert, Samsung Brand Stores, samsung.pl lub x-kom.

W ramach promocji, zakupiony telewizor będzie można zwrócić w ciągu 45 dni od zakupu, bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

Modele telewizorów Samsung objęte promocją:

 • QE85QN900DTXXH
 • QE75QN900DTXXH
 • QE65QN900DTXXH
 • QE85QN800DTXXH
 • QE75QN800DTXXH
 • QE65QN800DTXXH
 • QE55QN700CTXXH
 • QE65QN700CTXXH
 • QE65QN800CTXXH
 • QE65QN900CTXXH
 • QE75QN700CTXXH
 • QE75QN800CTXXH
 • QE75QN900CTXXH
 • QE85QN800CTXXH
 • QE85QN900CTXXH

Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o. o. Czas trwania promocji: 08.07-18.08.2024 r. Nagroda w promocji przyznawana jest w przypadku braku skorzystania z prawa zwrotu oraz nieodstąpienia od umowy zakupu telewizora. Regulamin, lista modeli i ograniczenia w promocji znajdują się na stronie producenta.

1 Jakość oglądania może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.
2 Treści i usługi mogą się różnić w zależności od regionu i mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Niektóre treści i usługi wymagają rejestracji i subskrypcji. Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty systemu operacyjnego Samsung Tizen, wymagane jest konto Samsung.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(5249)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x