Home News Informacje prasowe Premiera „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” już 23 sierpnia!
Premiera „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” już 23 sierpnia!

Premiera „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” już 23 sierpnia!

324
0

Shaun Escayg, dyrektor kreatywny, i Kurt Margenau, dyrektor gry: Od czasu zapowiedzi „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” na PSX ciężko pracujemy, tworząc historię i grę, w której wcielamy się w nową protagonistkę, ulubienicę fanów, Chloe Frazer, w przygodzie typowej dla serii „Uncharted”. Dziś z radością pokażemy nowe materiały i opowiemy więcej o grze, na którą czekacie – zaczniemy od daty jej premiery.

„Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” zadebiutuje 23 sierpnia w Europie, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Fani będą mogli kupić „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” w tradycyjnej dystrybucji oraz w PlayStation Store: https://store.playstation.com/#!/cid=EP9000-CUSA07875_00-UNCHTLLPREORDPSN

W grudniu stwierdziliśmy, że podchodzimy do tego jak do prawdziwej gry z serii Uncharted – chcemy zapewnić jej ciekawą fabułę i głębokie, rozwijające się postacie, nowe miejsca, dopracowaną rozgrywkę oraz przerywniki filmowe rodem ze świata kina. Bardzo się cieszymy, że naszą nową bohaterką została Chloe. Chcemy poznać jej historię, towarzysząc jej i Nadine w Indiach w poszukiwaniu mitologicznego Kła Ganeśy. W związku z tym przedstawimy scenę z początku gry, w której Chloe i Nadine próbują zrozumieć wskazówki mające doprowadzić je do Kła. Zobaczcie sami:

Zapewne dotarła do was informacja, że wszystkie cztery klasyczne gry z serii „Jak and Daxter” z PS2 pojawią się na PS4 i będą dostępne w tym roku w PS Store. Te fantastyczne gry, stworzone przez Naughty Dog, świetnie pasują do „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo”. Każdy, kto kupi w przedsprzedaży „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” w jednym ze sklepów biorących udział w promocji*, otrzyma darmowy kod cyfrowy na pobranie „Jak and Daxter: The Precursor Legacy” w momencie premiery „Zaginionego Dziedzictwa”. Ci, którzy kupią grę w przedsprzedaży w PS Store, otrzymają też zaprojektowany przez Truant Pixel motyw „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” na PS4.

Jeśli posiadasz cyfrową edycję deluxe, potrójny pakiet „Uncharted 4: Kres Złodzieja” lub Pakiet Odkrywcy, otrzymasz „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo” w wersji cyfrowej w dniu premiery. Właściciele tych produktów nie otrzymają żadnych premii przedsprzedażowych.

Już niebawem przedstawimy więcej informacji o grze „Uncharted: Zaginione Dziedzictwo”.

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.

(324)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).