Home News Informacje prasowe Trwają poszukiwania uczestników do trzeciego sezonu programu „Down the road”, którego premiera w tym roku w Player!
Trwają poszukiwania uczestników do trzeciego sezonu programu „Down the road”, którego premiera w tym roku w Player!

Trwają poszukiwania uczestników do trzeciego sezonu programu „Down the road”, którego premiera w tym roku w Player!

119
1

Już pod koniec tego roku w serwisie Player zostanie zaprezentowany nowy sezon programu “Down the road”. Twórcy poszukują uczestników do trzeciej edycji!

Down the road” w Player – niezwykły program o ludziach z zespołem Downa

Rozpoczęły się poszukiwania uczestników do trzeciej edycji programu „Down the road”. Premiera nowego sezonu planowana jest na koniec tego roku w serwisie Player.pl.

„Trzecia odsłona Down the Road powinna moim zdaniem ostatecznie dowieść, że ludzie z zespołem Downa to społeczność złożona z ludzi o niezwykłym potencjale, którzy potrzebując pomocy, sami są w stanie dać wiele w zamian. Tworząc drugi sezon zależało nam, aby pokazać, że sukces części pierwszej nie był przypadkiem, że wartościowych ludzi z zespołem Downa jest o wiele więcej i że potrzebują nie tylko zauważenia, ale też pomocy na wielu płaszczyznach. Myślę tutaj o aktywizacji społecznej, zawodowej, ale też zwyczajnego, codziennego, ludzkiego wsparcia. Teraz, chciałbym, aby ta świadomość została ugruntowana. Ludzie z zespołem Downa i ich rodziny to wielka społeczność, która cały czas żyje zepchnięta na margines naszej rzeczywistości. Chciałbym, aby to zaczęło się zmieniać.”
– komentuje Przemek Kossakowski.

fot. informacje prasowe

Down the road” to polska wersja belgijskiego formatu. Program opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż życia. W trakcie wyprawy bohaterowie konfrontują się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazują, że chcą żyć w pełnoprawny sposób. Pierwsze dwa sezony, które z entuzjazmem zostały przyjęte na polskim rynku, zmieniły postrzeganie osób z dodatkowym chromosomem.

Właśnie ruszyły poszukiwania uczestników do trzeciej edycji. Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na jego stronie.

Format w serwisie Player pojawi się pod koniec 2021 roku. Za produkcję trzeciej serii odpowiada firma WIERNIK PRO.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat platformy Player:

(119)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Rafał
Rafał
2 miesięcy temu

a może tak bez castingu …. może tak pierwsze 5 osób prosto z terapii zajęciowej , dysfunkcyjne które wymagają 24 godzinnej opieki, może zamiast wyjazdu pan Kosakowski na miesiąc stanie się opiekunem w takim domu opieki, gdzie trzeba sprostać prozie życia a nie tkwić w ułudzie bajkowego świata….

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x