Home News Informacje prasowe Nowy sezon serialu “Usta usta” już dziś dostępny premierowo wyłącznie w platformie Player!
Nowy sezon serialu “Usta usta” już dziś dostępny premierowo wyłącznie w platformie Player!

Nowy sezon serialu “Usta usta” już dziś dostępny premierowo wyłącznie w platformie Player!

195
0

W Player już od dziś dostępny jest pierwszy odcinek nowego sezonu komedii obyczajowej “Usta usta”. Jakie historie czekają na bohaterów piątego sezonu?

Serial “Usta usta”: pierwszy odcinek nowego sezonu premierowo w Player

Adam wspomina ostatni wieczór spędzony na koncercie z Magdą – czy tylko mu się wydaje, czy rzeczywiście pocałowała go w usta? A może to był tylko całus w policzek? Wkrótce potem Adam spotyka na klatce schodowej wystraszoną kobietę, która śledziła męża, bo podejrzewa go o zdradę. Adam „ratuje” Magdę całując ją i udając przed nieznajomą, że są małżeństwem. Marzenia o wspólnej przyszłości przerywa wizyta jej kochanka Dominika, który swoim romantycznym występem z gitarą oświadcza, że zostawił żonę!

Nowy sezon serialu "Usta usta" już dziś dostępny premierowo wyłącznie w platformie Player!
Paweł Wilczak (Adam), Paweł Małaszyński (Dominik) i Anna Czartoryska-Niemczycka (Magda); fot. TVN/Piotr Liwic

Tymczasem Krzysztof ma na głowie naprawdę ważne problemy, które zaważą na jego dalszym życiu! Przygotowuje się do rozprawy w sądzie, by dowieść swojej niewinności. Trenuje, jak zachowywać się jak „prosty człowiek”, żeby dobrze wypaść w sądzie. Agnieszka jest wściekła na byłego męża, kiedy ten przyznaje jej szczerze, że rzeczywiście przyjął pewne korzyści majątkowe, ale – oczywiście – nie łapówkę. W dodatku wydał na swojego adwokata pieniądze, które wspólnie oszczędzali na studia córek! Agnieszka wyrzuca Krzysztofa z domu… Przygarniają go Iza z Piotrkiem. I to Iza skutecznie dopinguje przyjaciela, by zdobył dowody obciążające winą szefa.

Iza zazdrości Agnieszce własnej firmy i bardzo chce zostać jej asystentką, woli to – nawet za niższą pensję – niż swoją nudną pracę. Niestety, współpraca kończy się awanturą! Ich wieloletnia przyjaźń jest zagrożona…

Nowy sezon serialu "Usta usta" już dziś dostępny premierowo wyłącznie w platformie Player!
Wojciech Mecwaldowski (Piotrek) i Sonia Bohosiewicz (Iza); fot. TVN/Piotr Litwic

Na szczęście w domu u Izy same dobre wieści! Piotrek dostaje spory spadek po Tadku, dzięki czemu może spłacić wszystkie długi i jeszcze stać go na wspólne spędzanie czasu z Izą, na przykład… na trening uważności.

Premierowy odcinek nowego sezonu “Usta usta” od dziś tylko w Player!

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat platformy Player:

(195)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x