Home News Informacje prasowe #NASZE20LECIE – TVN24 prezentuje nowy program na jubileusz istnienia stacji. Dostępny także w Player co sobotę!
#NASZE20LECIE – TVN24 prezentuje nowy program na jubileusz istnienia stacji. Dostępny także w Player co sobotę!

#NASZE20LECIE – TVN24 prezentuje nowy program na jubileusz istnienia stacji. Dostępny także w Player co sobotę!

37
0

Z okazji 20 lat TVN24 przygotowało specjalny program, który emitowany będzie przez 20 tygodni. Prowadzący przypomną najważniejsze wydarzenia z historii kraju, świata, a także polskiego dziennikarstwa.

#NASZE20LECIE – specjalny program na jubileusz TVN24. Także w Player

To szczególny rok dla TVN24 – 9 sierpnia pierwsza całodobowa telewizja informacyjna w Polsce będzie obchodzić swój jubileusz: 20-lecie! Z tej okazji widzowie kanału będą mogą oglądać wyjątkowy program #NASZE20LECIE. To podsumowanie dwóch dekad historii kanału. 20 odcinków na 20-lecie!

Dokładnie 9 sierpnia 2001 r. wystartowała pierwsza całodobowa telewizja informacyjno-publicystyczna w Polsce. Od początku swojej działalności TVN24 stał się jednym z najbardziej wiarygodnych oraz cieszących się zaufaniem widzów dostawców newsów na arenie krajowej i międzynarodowej. Z okazji jubileuszu zapraszamy na wyjątkowy program #NASZE20LECIE, który zadebiutował na antenie TVN24 w sobotę 27 marca o godzinie 18:00.

#NASZE20LECIE to jubileuszowa produkcja podsumowująca dwie dekady, które relacjonowało TVN24. Przez dwadzieścia tygodni prowadzący – Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki – przypomną najbardziej przełomowe momenty w historii kraju, świata, a także polskiego dziennikarstwa, zaczynając od wydarzeń z 2001 r. W każdym odcinku towarzyszyć im będą znakomici goście. Wśród zaproszonych do studia znajdą się dziennikarze związani ze stacją w przeszłości i dzisiaj. Wszyscy mieli wpływ na rozwój kanału, byli świadkami jego ewolucji. Teraz – z perspektywy czasu – opowiedzą o swoich doświadczeniach i pracy, a także podzielą się wrażeniami.

#NASZE20LECIE to nie tylko tematy ważne. Na widzów czeka także telewizja informacyjna od kuchni, czyli kulisy pracy zespołu najpopularniejszego kanału newsowego w kraju. Nie zabraknie dawki inteligentnego humoru, o który zadbają Henryk Sawka oraz Tomasz Jachimek i Michał Kempa. Co tydzień satyryk i ilustrator zaprezentują w swojej grafice jedno wydarzenie z omawianego roku. Z kolei komicy i przedstawiciele polskiego stand-upu zrelacjonują – w jedyny i niepowtarzalny sposób – ten etap minionej epoki. W studiu pojawią się także goście specjalni, m.in. polski scenograf i laureat Oscara Allan Starski.

Wyjątkowy program jubileuszowy #NASZE20LECIE emitowany jest od 27 marca w każdą sobotę o godzinie 18:00 w TVN24, a poza tym także w Player oraz TVN24 GO!

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat platformy Player:

(37)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x