Home News Jakie kanały Polsatu i gdzie można już oglądać w HD w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2? Emisja rozpoczęta!
Jakie kanały Polsatu i gdzie można już oglądać w HD w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2? Emisja rozpoczęta!

Jakie kanały Polsatu i gdzie można już oglądać w HD w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2? Emisja rozpoczęta!

11.70K
2

Rozpoczeły się testy standardu DVB-T2 prowadzone przez Telewizję Polsat. W naziemnej telewizji cyfrowej można na ten moment odbierać dwa kanały nadawane w jakości HD. W najbliższych dniach lista powinna poszerzyć się o kolejne 11 stacji. Gdzie można je odebrać?

Kanały Telewizji Polsat w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2: gdzie odebrać w HD?

Na początku tygodnia Polsat poinformował o dołączeniu do testów nadawania drogą naziemną w oferującym wyższą jakość i większe możliwości standardzie DVB-T2/HEVC. Uruchomiono już pierwsze kanały w rozdzielczości HD, które mogą na razie odbierać mieszkańcy Warszawy. Na pozycji 23 odbiorcy z kompatybilnymi telewizorami i antenami znajdą aktualnie Polsat HD i TV Republika (kanał podniesiono cyfrowo do HD). 

Jakie kanały Polsatu i gdzie można już oglądać w HD w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2? Emisja rozpoczęta!

W najbliższych dniach (lub nawet godzinach, więc warto czuwać) testy w naziemnej telewizji cyfrowej zostaną poszerzone o Wrocław. Jakie jeszcze kanały pojawią się w naziemnej telewizji cyfrowej w ramach testów DVB-T2? Które z nich zostaną włączone w rozdzielczości HD? Pełna lista obejmuje 13 pozycji, w tym 10 w wyższej jakości. Poza Polsat HD i TV Republika będą to:

  • Polsat News HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Super Polsat HD,TV4 HD, TV6 HD, TV Okazje, Telewizja TVL Lubin

Kanały Polsatu w nowej generacji sygnału i jakości DVB-T2? Naziemna telewizja cyfrowa zmienia się na naszych oczach!

Przypomnijmy, że od kilku miesięcy trwają już testy nowego standardu prowadzone przez TVP i TVN. Kanały HD i 4K publicznego nadawcy obejmują swoim zasięgiem 90% populacji Polski. Tutaj można sprawdzić dokładne parametry odbioru dla poszczególnych lokalizacji w kraju.

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/naziemna-telewizja-cyfrowa-mux-4-dvb-t2-testy-jak-odbierac-polsat-hd-tv-republika


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(11703)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Hania
Hania
1 miesiąc temu

Czyli w następnych tygodniach będzie można oglądać nowe kanały czyli nikodeon comendy central polsat hd seriale i tak dalej? i nię będzie za kodowane

Janek
Janek
1 miesiąc temu

Wszystko się zgadza. Jest dostępny Polsat HD i TV Republika, ale jakość kiepska. Picsele i mroczki na ekranie. Natomiast nie ma Polsat News, a jeśli coś tam jest to zakodowane. Dekoder mam dobry ponieważ inne testowe Mux odbieram b.dobrze. Czekamy na pozostałe kanały Polsatu i na lepszą jakość.

Last edited 1 miesiąc temu by Janek
2
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x