Home News Polsat Box aktualizuje dekodery! Nowe, ważne funkcje – jak zainstalować?
Polsat Box aktualizuje dekodery! Nowe, ważne funkcje – jak zainstalować?

Polsat Box aktualizuje dekodery! Nowe, ważne funkcje – jak zainstalować?

8.04K
4

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dociera na dekodery Polsat Box 4K oraz Polsat Box 4K Lite. Użytkownicy otrzymują nowe funkcje! Jakie? Jak pobrać i zainstalować?

Polsat Box – aktualizacja na dekodery 4K i Lite. Nowe funkcje!

Operator Polsat Box zainicjował proces aktualizacji swoich dekoderów 4K, które wprowadził w drugiej połowie 2021 roku. Najnowszy update zawiera istotne zmiany, bo wprowadza nowy, tożsamy dla obu urządzeń interfejs. Teraz nawigacja po menu odbywa się pionowo, a z listy dostępnych pozycji skasowano grafiki prezentujące aktualnie nadawane programy. Zostało także udostępnione wyszukiwanie głosowe

Oto i jest: Polsat Box wprowadza pierwszy dekoder 4K! Zadziała jednocześnie z TV kablową i satelitarną! Wreszcie będą kanały z prawdziwą jakością
Dekoder Polsat Box 4K; fot. Polsat Box

Wedle informacji serwisu Wirtualnemedia.pl, najnowszy soft posiedli już posiadacze dekoderów Polsat Box 4K Lite oznaczeniach ESAX i ERDZ. W ich przypadku pojawiły się kolejno aktualizacje opatrzone symbolami 1.0.22 oraz 1.7.28. Najnowsza aktualizacja dociera teraz stopniowo na dekodery Polsat Box 4K – ten proces ma potrwać najpóźniej do końca lutego.

Jak zainstalować najnowsze oprogramowanie? Nie trzeba wykonywać ręcznie żadnych działań – update wgrywa się automatycznie.

Oficjalnie: koniec Cyfrowego Polsatu i Ipla! Nowe marki to Polsat Box i Polsat Box Go. Co się zmieni u operatora telewizji?

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-pobrac-oprogramowanie-polsat-box-4k-polsat-box-cyfrowy-polsat-menu-wyszukiwanie-glosowe


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(8037)

5 3 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ted
Ted
1 rok temu

Zamiast pracować nad stabilmością oprogramowania robią pierdoły. Stabilność sprzętu do doopy. Zwiechy sieci, częste przejścia do fhd co skutkuje 1/4 obrazu na całym ekranie tv i jedyna możliwość to wyjęcie wtyczki. O bajki włożyć sugestie infolinii o niestabilności netu bo mam światłowód i komputery czy 2 tv smart działają mega stabilnie. Do końca umowy i wypad z tym szajsem.

Kazsu
Kazsu
1 rok temu

To nowe oprogramowanie to całkowita porażka. Nie pamięta ulubionych kandydatów. Ciekawe jaki fachowiec to stworzył. Niedługo kończy mi się umowa i dalej nie zamierzam przedłużać bo nie będę co dziennie szukał ulubionych.

Krzysztof
1 rok temu

Ja też mam ten problem. Nie pamęta ulubionych na 4K i na 4K lite też.

Tadeusz
Tadeusz
1 rok temu

Nowe oprogramowanie i nowe kłopoty i totalna wpadka. Dekoder nie pamięta ustawień ulubione kanały. Po utworzeniu ich dekoder raptem tylko przez parę dni je zapamiętał.

4
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x