Home News CANAL+ stworzy zupełnie nowy kanał filmowy! Co będzie nadawał i gdzie będzie dostępny?
CANAL+ stworzy zupełnie nowy kanał filmowy! Co będzie nadawał i gdzie będzie dostępny?

CANAL+ stworzy zupełnie nowy kanał filmowy! Co będzie nadawał i gdzie będzie dostępny?

4.66K
0

Francuski CANAL+ zapowiedział utworzenie nowej stacji telewizyjnej, w której programie znajdą się filmy. CANAL+ Box Office, bo tak ma się nazywać ten kanał, wystartuje we wrześniu 2023 roku. Kto będzie mógł oglądać tę nowość?

W telewizji niedługo nowy kanał od CANAL+. Ruszy we Francji i będzie nadawał filmy

Telewidzowie we Francji wkrótce będą mogli uzyskać dostęp do kolejnej nowej stacji z portfolio CANAL+. Tamtejszy oddział giganta zapowiedział debiut kanału CANAL+ Box Office, który ma nastąpić we wrześniu bieżącego roku. Co będzie nadawać ta pozycja?

Logo canal plus

CANAL+ Box Office ma być już dziesiątą pozycją tego nadawcy oferującą w przeważającej mierze filmy. Mają być tam emitowane kinowe nowości, a trzeba przyznać, że CANAL+ dysponuje na tyle bogatą biblioteką zasobów (4,5 tysiąca filmów!), że stworzenie kolejnej filmowej pozycji nie powinno dziwić. CANAL+ Box Office ma w założeniu zaoferować widzom największe kinowe hity, które pojawiałyby się w ramówce około pół roku po premierze na wielkim ekranie.

CANAL+ posiada ważne umowy na dystrybucję najnowszych produkcji z takimi podmiotami jak Sony Pictures Entertainment, NBCUniversal Global Distribution, Walt Disney Pictures, Warner Bros Pictures i Paramount Pictures.

pilot telewizja kanały hd za darmo
CANAL+ uruchomi nowy kanał nadający hitowe filmy

Źródło: https://advanced-television.com/2023/02/16/canal-plans-new-box-office-movie-channel/?fbclid=IwAR0YRxrI6FY0OQUByCeGMqS61tYYSOWSfaG8xgUvALeQr8mqi_EYPPEuDNk


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(4658)

1 2 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x