Home News Pierwszy człowiek w 4K na CANAL+ 4K Ultra HD
Pierwszy człowiek w 4K na CANAL+ 4K Ultra HD

Pierwszy człowiek w 4K na CANAL+ 4K Ultra HD

945
0

Niedawno obchodziliśmy 50-lecie lądowania na Księżycu. Dzisiaj kinomaniacy będą z kolei mogli zobaczyć biograficzny film o jednym z bohaterów tamtego wydarzenia, Neilu Armstrongu. O godzinie 22:00 na antenie CANAL+ 4K Ultra HD pojawi się “Pierwszy człowiek”.

W 2016 r. Damien Chazelle nakręcił obsypany pięcioma Oscarami hit “La La Land”. Tuż po nim wziął się razem z Ryanem Goslingiem za biografię Neila Armstronga. Wynikiem tej współpracy był film “Pierwszy człowiek”, który co prawda nie przyniósł aż tylu nagród, ale również zebrał wyśmienite recenzje (87% pozytywnych publikacji ze średnią 8,05/10)

Pierwszy człowiek

“Pierwszy człowiek” to w równej mierze wyczyn technologiczny, co dramat dotyczący osobistego życia astronauty. Kilka dni temu obchodziliśmy 50. rocznicę lądowania na Księżycu. Z racji tego, film Chazelle’a może być idealną okazją dla kinomaniaków do celebrowania tego wydarzenia.


ZOBACZ TAKŻE: nc+ we wrześniu zmieni nazwę na Platforma CANAL+


“Pierwszy człowiek” zostanie wyemitowany 20 lipca 2019 o godzinie 22:00 na CANAL+ 4K Ultra HD. Powtórka pojawi się na antenie 21 lipca o 14:20 na tym samym kanale, a także na CANAL+ FILM. W HD pojawi się natomiast na CANAL+ 25 lipca o 21:50. Film można również obejrzeć w ramach usługi nc+ GO.

(945)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o