Home News nc+ we wrześniu zmieni nazwę na Platforma CANAL+
nc+ we wrześniu zmieni nazwę na Platforma CANAL+

nc+ we wrześniu zmieni nazwę na Platforma CANAL+

1.26K
2

Wkrótce dojdzie do rebrandingu platformy nc+ jako Platforma CANAL+. Spółka ITI Neovision, do której należy CANAL+ dokona zmiany nazwy we wrześniu.

W ostatnim czasie wiele światowych spółek dokonuje zmian wizerunkowych, pragnąc mocniej wyeksponować swoje produkty. Dla przykładu Apple zlikwidowało iTunes na rzecz Apple TV, Apple Music i Apple Podcast. Microsoft natomiast pragnie zmienić nazwę Office 365 na Microsoft 365. Takie ujednolicenie ma na celu lepsze utrwalenie marki, a w przypadku CANAL+ mamy do czynienia z szeroko kojarzonym koncernem europejskim.

CANAL+

Holding ITI Neovision (do którego należy CANAL+) podjął decyzję o rebrandingu platformy nc+ i wprowadzenia nazwy Platforma CANAL+. Zmiana wejdzie w życie od września i ma charakter czysto wizerunkowy.

Spółka pragnie umocnić swoją pozycję i inwestować dalej w rozwój własnego ekosystemu. CANAL+ jest obecne na polskim rynku od 25 lat i współprodukowało ważne rodzime filmy, w tym “Idę” i “Zimną wojnę”. Firma ma zamiar wykorzystać swoją reputację innowatora rynku, dbając o rozwój umożliwiający wprowadzenie nowych rozwiązań, pozwalających konkurowanie z największymi na rynku. Jedną z takich nowych usług jest m.in. platforma myCanal, z biblioteką VOD i telewizją internetową dostępną dla subskrybentów CANAL+.


ZOBACZ TAKŻE: nc+ z kolejną umową TV na wyłączność. Hity NBCUniversal w 4K tylko w CANAL+


nc+ istnieje na rodzimym rynku od 2013 roku w wyniku fuzji platformy n oraz Cyfry+. Przekształcenie nazwy nie wpłynie w żaden sposób na świadczenie dotychczasowych usług wobec abonentów.

Źródło: Wirtualne Media, nc+

(1261)

tags:
Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

2
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o