Home News Panasonic wprowadza biznesowe ekrany 4K z serii CQ1
Panasonic wprowadza biznesowe ekrany 4K z serii CQ1

Panasonic wprowadza biznesowe ekrany 4K z serii CQ1

599
0

Firma Panasonic Business właśnie ogłosiła wprowadzenie sześciu nowych modeli biznesowych ekranów 4K. Po raz pierwszy zostały one ujawnione na targach ISE 2019.

Panasonic CQ1 to seria profesjonalnych ekranów 4K. Stworzono je przede wszystkim z myślą o salach konferencyjnych, spotkaniach firmowych i kolaboracji na dużej przestrzeni użytkowej.

Panasonic

Seria CQ1 złożona jest z ośmiu modeli, od 43 do 86 cali. W zależności od calażu, posiadają panel IPS (75”, 86”) lub VA (modele 43-65”) o jasności 400 nitów i odznaczają się rozdzielczością 4K przy odświeżaniu 60 Hz. W wariantach 86- i 75-calowych zastosowano podświetlanie krawędziowe LED, natomiast w modelach 43-, 50-, 55- i 65-calowych znajdziemy bezpośrednie podświetlenie (Direct LED).

Produkty Panasonic są kompatybilne ze standardem HDMI CEC i posiadają wbudowane głośniki (2 x 10 W). Ich trwała konstrukcja ma sprawdzić się przy 16-godzinnej, ciągłej pracy. Seria CQ1 posiada również wbudowany tuner TV, umożliwia uruchamianie multimediów na nośnikach USB. Ponadto łączy się z innymi urządzeniami przez sieć RS-232C / LAN.


ZOBACZ TAKŻE: Nowy przezroczysty ekran OLED Panasonic w akcji


Wszystkie urządzenia z serii CQ1 wejdą do sprzedaży we wrześniu 2019 roku.

Źródło: Display Daily

(599)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o