Home News Informacje prasowe Panasonic oficjalnym partnerem Festiwalu w Cannes
Panasonic oficjalnym partnerem Festiwalu w Cannes

Panasonic oficjalnym partnerem Festiwalu w Cannes

91
0

Firma PANASONIC, od 2017 roku pełniąca funkcję „Partnera Technologicznego”, została tegorocznym „Oficjalnym Partnerem” (w zakresie telewizji, wideo i fotografii) Festiwalu Filmowego w Cannes, którego 72. edycja odbędzie się w dniach 14–25 maja 2019 roku.

Z Hollywood wprost do Twojego domu

W tym roku Panasonic jeszcze bardziej zacieśnia swoje partnerstwo z Festiwalem Filmowym w Cannes w celu promowania dziesiątej muzy. Firma zainstaluje w pobliżu Pałacu Festiwalowego ponad sto ekranów OLED/LED i dwadzieścia odtwarzaczy Blu-ray, które będą transmitowały wyłączny materiał z tego wydarzenia. Będący jednym z najbardziej renomowanych wydarzeń na świecie Festiwal Filmowy w Cannes powita oczekiwaną liczbę ponad 40.000 uczestników, w tym 4.500 dziennikarzy i fotografów ze 161 krajów. Dla Panasonic jest to doskonała okazja do promowania swojej profesjonalnej jakości obrazu wśród odbiorców specjalistycznych.

Panasonic OLED referencja IFA 2018

Dobrze znana ze swej wiedzy fachowej i bliskiej współpracy z kilkoma dużymi studiami filmowymi i wytwórniami w Hollywood, firma Panasonic jest technologicznym punktem odniesienia w dziedzinie telewizji. Najnowszy procesor HCX Pro Intelligent dostrojony w Hollywood, mistrzostwo w dziedzinie jakości obrazu dzięki współpracy ze sławnymi kolorystami oraz zdobyty certyfikat THX, czynią Panasonic bezsprzeczną marką kinową.

TX-65GZ2000_ces2019

Lumix S: Pełny kadr bez kompromisów

Po raz pierwszy Oficjalnym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes w dziedzinie fotografii została marka Lumix. Profesjonaliści, a w szczególności 400 fotografów biorących udział w tegorocznym wydarzeniu, będą mieli okazję odkryć nowe aparaty fotograficzne firmy Panasonic, Lumix S1 i S1R.

LUMIX S1 i S1R

Te pełnoklatkowe, bezlusterkowe aparaty są wyposażone w system pięcioosiowej, podwójnej stabilizacji obrazu, posiadają funkcję nagrywania wideo w jakości 4K 60p, są odporne na pył i zachlapania oraz umożliwiają pracę w temperaturze sięgającej nawet do -10°C. W trakcie festiwalu, przy basenie hotelu Majestic, Lumix zaprezentuje modele S1 i S1R profesjonalistom z branży fotograficznej. Osoby te będą miały możliwość poznania nowych aparatów wraz z ich ekosystemem, a nawet wypróbowania ich przez kilka godzin, pod okiem naszych Ambasadorów Fotografii. Co więcej, po kilku lekcjach mistrzowsko prowadzonych przez Pana Oliviera Anrigo, profesjonalnego fotografa i Ambasadora LUMIX, uczestnicy odkryją wszystkie tajemnice i pełen potencjał tych wyjątkowych aparatów.

„To wielki zaszczyt wspierać dziesiątą muzę i stać się tegorocznym Oficjalnym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes. Poprzez udział w tym prestiżowym wydarzeniu firma Panasonic jeszcze raz wyróżnia się swoim know-how w zakresie profesjonalnej jakości obrazu, dzięki swoim ekranom LED i OLED, jak i pełnoklatkowym, bezlusterkowym aparatom LUMIX S1 i S1R. Partnerstwo to jest częścią naszej długoterminowej strategii, jaką jest możliwie najwierniejsze oddawanie intencji reżyserów filmowych na ekranie” – oświadczył Pan Eric Novel, dyrektor generalny Panasonic na Francję i kraje Beneluksu.

(91)

0 0 głos
Article Rating
Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x