Home News Orange wprowadza nowy dekoder 4K
Orange wprowadza nowy dekoder 4K

Orange wprowadza nowy dekoder 4K

6.19K
2

Abonenci Orange TV będą mogli teraz skorzystać z nowego dekodera 4K, posiadającego funkcję Multinagrywarki z nagrywaniem w chmurze.

W ofercie Orange TV (także w pakiecie Orange Love) dostępne są dwa dekodery 4K. Pierwszy z nich to znany już od 2017 roku model ICU 100. Drugi z nich to natomiast nowy model IWU 200, który posiada usługę Multinagrywarki. Dzięki niej możemy zarówno odtworzyć programy wyemitowane do 7 dni wcześniej i jednocześnie nagrywać je bez obciążania łącza internetowego.

Orange

Orange oferuje do tego prywatną chmurę z nielimitowaną przestrzenią na przechowywanie zapisanych treści, w tym filmów i seriali. Będą one tam dostępne przez 30 dni. Z Multinagrywarki mogą również korzystać abonenci Orange TV GO (pierwszy miesiąc za darmo, później usługa kosztuje 10 zł / miesiąc).

Nowe dekodery pozwolą na oglądanie zawartości w 4K na kanałach takich, jak: Eleven Sports 1, Festival oraz wPolsce.pl. Jeśli korzystamy z dekodera IWU 200 i usługi Multiroom Premium, każdy dodatkowy dekoder 4K będzie mógł odtworzyć treści z Multinagrywarki.


ZOBACZ TAKŻE: nc+ we wrześniu zmieni nazwę na Platforma CANAL+


Ponadto Posiadacze pakietu rozszerzonego Orange TV (ze światłowodem) będą mieli również udostępnioną bibliotekę wytwórni filmowej Paramount w formie serwisu Paramount Play. Oprócz tego zyskają także dostęp do programów MTV, Comedy Central, Nick Jr. oraz Nickelodeon.

Warto podkreślić, że dekoder IWU 200 nie obsługuje odbioru cyfrowego telewizji naziemnej przez DVB-T.

Źródło: Interia Tech

(6188)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy w komentarzach
1 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
2 Komentuj autorów
OlafKtoś Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ktoś
Gość
Ktoś

Właśnie dzisiaj technik podłączył mnie pod światłowód, i obecnie korzystam z “pomarańczowego” internetu i telewizji. Zobaczymy jak to będzie dalej, czy się spiszą na medal, czy polegną 😉

Olaf
Gość
Olaf

I jak po miesiącu?
Ja mam od godziny i już mam dosyć tego menu którym mnie raczą. Z racji że nie mam pełnego pakietu, co jakiś czas muszę oglądać piękny komunikat że mam dzwonić…
Do tego jakieś grupy programów, ale być może to obejdę.