Home News Nowy zwiastun To: Rozdział 2! Frajerzy 27 lat później
Nowy zwiastun To: Rozdział 2! Frajerzy 27 lat później

Nowy zwiastun To: Rozdział 2! Frajerzy 27 lat później

375
0

Warner Bros. właśnie opublikowało nowy zwiastun wyczekiwanego horroru “To: Rozdział 2”. W tej drugiej części adaptacji Stephena Kinga, “Klub Frajerów” musi zmierzyć się z Pennywise’em 27 lat później…

Obejrzyj nowy zwiastun filmu “To: Rozdział 2”

Film “To” z 2017 roku Andy’ego Muschiettiego był dziewiątą najbardziej kasową produkcją na świecie. Przy tak imponującym box office, Warner Bros. nie zwlekało długo z ogłoszeniem kontynuacji. Jak zresztą wiemy z pierwszej adaptacji bądź książkowego oryginału – była ona niezbędna by dokończyć historię. Akcja “To: Rozdział 2” toczy się bowiem 27 lat po części pierwszej. Członkowie “Klubu Frajerów” już jako dorośli muszą zmierzyć się z przedwiecznym złem (które upodobało sobie postać clowna), Pennywise’em.

To: Rozdział 2

Pierwszy, majowy zwiastun “To: Rozdział 2” był dość niekonwencjonalny. Oprócz tego, że przewyższał długością typowy trailer filmu hollywoodzkiego, to także skupiał się w większości na jednej scenie z postacią Jessiki Chastain.

Nowy materiał natomiast ukazuje historię już całościowo, ukazując całą ekipę gwiazd z Jamesem McAvoyem (“Split”, “X-Men”, “Atomic Blonde”), Jessicą Chastain (“Marsjanin”) i Billem Haderem (“Barry”) na czele. Zwiastun raczej nie zdradza zbyt wielu elementów fabularnych, ale przepakowany jest wieloma stylowymi ujęciami.

Premiera filmu zaplanowana jest u nas na 6 września.


ZOBACZ TAKŻE: Nasza recenzja filmu “To”


Źródło: opracowanie własne

(375)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o