Home News Netflix wprowadza tańszy plan mobilny. Na razie w Indiach
Netflix wprowadza tańszy plan mobilny. Na razie w Indiach

Netflix wprowadza tańszy plan mobilny. Na razie w Indiach

549
0

Netflix wprowadza nowy, mobilny plan w Indiach. Tamtejsi konsumenci mogą za połowę ceny abonamentu podstawowego uzyskać dostęp do usługi na smartfonie lub tablecie.

Amerykańska korporacja testowała ten rodzaj dostępu do treści w Filipinach od listopada 2018 oraz Indiach od marca tego roku. Teraz ten drugi kraj jako pierwszy na świecie otrzyma specjalny mobilny plan. W jego ramach konsumenci będą mogli korzystać z Netflixa wyłącznie na urządzeniach mobilnych. W teorii jest to ograniczenie, ale przy cenie 250 rupii (około 13,75 zł), może być to kuszącą alternatywą.

Netflix

Nie wiadomo, czy abonament dla smartfonów / tabletów będzie miał ograniczenie rozdzielczości. Nie jest również w tym momencie jasne, czy Netflix wprowadzi podobne rozwiązanie dla innych krajów. Jedno jest natomiast pewne, po rozczarowującym zeszłym kwartale, firma musi przyciągnąć nowych abonentów, gdyż radzi sobie z tym poniżej własnych oczekiwań. Otworzenie się na rozwijające się rynki, jakimi są np. Indie, może być dobrym rozwiązaniem.


ZOBACZ TAKŻE: Netflix traci klientów po raz pierwszy od 8 lat!


Źródło: What Hi-Fi

(549)

tags:
Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o