Home News Telewizja naziemna – dwa zupełnie nowe kanały za darmo! Seriale i muzyka – jak odbierać?
Telewizja naziemna – dwa zupełnie nowe kanały za darmo! Seriale i muzyka – jak odbierać?

Telewizja naziemna – dwa zupełnie nowe kanały za darmo! Seriale i muzyka – jak odbierać?

79.45K
2

Naziemna telewizja cyfrowa i telewizja satelitarna – od niedawna zupełnie za darmo nadają dwa nowe kanały! Jeden nadaje między innymi seriale, a drugi muzykę. Jak dokładnie wyglądają ich ramówki? Gdzie i jak je odbierać?

Telewizja naziemna i satelitarna – nowe kanały TVC Super i Szlagier TV można już odbierać za darmo. Jak?

TVC Super i Szlagier TV koncesje od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji otrzymały kilka tygodni temu. Oba kanały znajdują się w portfolio nadawcy MWE Networks i w obu przypadkach emisja odbywa się za darmo dwutorowo: z poziomu naziemnej telewizji cyfrowej na lokalnych multipleksach MUX-L1 (w Jeleniej Górze), MUX-L3 (w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim) i MUX-L4 (we Wrocławiu i Świdnicy) oraz przez satelitę na popularnym Hot Bird 13°E.

Początek nadawania TVC Super i Szlagier TV przypadł na poniedziałek 8 kwietnia o 6 rano. Pierwszy z kanałów ma charakter rozrywkowo-serialowo-filmowy, a w jego programie znajdują się między innymi specjalistyczne programy, kabarety, dokumenty i seriale. Hasło kanału to “Esencja Super Emocji”.

Szlagier TV to z kolei – jak wskazuje nazwa – pozycja nadająca teledyski muzyczne przez 24 godziny na dobę. Skupia się na muzyce tradycyjnej i biesiadnej, a konkretniej śląskiej, folkowej, romskiej i góralskiej. “Naszą ambicją jest umocnienie pozycji MWE Networks na rynku poprzez promowanie regionalnych tożsamości kulturowych. Szlagier TV jest skierowany do widzów powyżej 35 roku życia, preferujących darmowe źródła rozrywki, co stanowi świeże i innowacyjne uzupełnienie na polskim rynku telewizyjnym” – przekazał nadawca.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-ogladac-szlagier-tv-tvc-super-multipleks-lokalny


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(79453)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Arkadiusz
16 dni temu

Kiedy na Pomorzu…?

Joanna
Joanna
17 dni temu

Joanna kiedy te kanały będą nadawać na Lubelszczyźnie

2
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x