Home News Do telewizji naziemnej powrócił bardzo ważny kanał. Znów można oglądać – gdzie?
Do telewizji naziemnej powrócił bardzo ważny kanał. Znów można oglądać – gdzie?

Do telewizji naziemnej powrócił bardzo ważny kanał. Znów można oglądać – gdzie?

380
0

Naziemna telewizja cyfrowa – na ogólnopolski multipleks MUX-6 powrócił anglojęzyczny kanał TVP World! Stacja nie nadawała naziemnie przez prawie rok. Teraz znów można odbierać – jak?

Telewizja naziemna – na MUX-6 ponownie włączono kanał TVP World. Jak odbierać?

TVP World to anglojęzyczny, całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej. Prezentuje aktualne wydarzenia ze świata z polskiej i regionalnej perspektywy. Oprócz wiadomości, TVP World oferuje programy o tematyce społecznej, politycznej, ekonomicznej, historycznej i sportowej. Nad Wisłą stację można oglądać za darmo w wybranych sieciach kablowych oraz w Internecie. Szybko została dodatkowo aktywowana w naziemnej telewizji cyfrowej – na MUX-6 i MUX-3.

Ruszył zupełnie nowy kanał Telewizji Polskiej! TVP World od dziś dostępny za darmo w telewizji i online. Gdzie oglądać, co w programie?

Następnie jednak nastąpiła niemal roczna przerwa w emisji tego kanału na MUX-6. Teraz z kolei przekaz powrócił – TVP World można znów oglądać w TV naziemnej na tym multipleksie od 13 marca wybierając pozycję 33 na pilocie.

W praktyce TVP World nie nadawało w tradycyjnej telewizji od marca 2023 roku. Plansza umieszczona na MUX-3 pozwalała bowiem na odbiór wyłącznie z poziomu telewizora podłączonego do Internetu i wyposażonego w możliwość obsługi telewizji hybrydowej (HbbTV).

Ruszył zupełnie nowy kanał Telewizji Polskiej! TVP World od dziś dostępny za darmo w telewizji i online. Gdzie oglądać, co w programie?

Jakie kanały można teraz odbierać w ramach naziemnego, ogólnopolskiego MUX-6? Nadają tam:

  • Alfa TVP, Belsat TV, TVP Dokument, TVP Kobieta, TVP Nauka, TVP Polonia, TVP Rozrywka i TVP World

Źródło: https://dvbt2wpolsce.pl/aktualnosci/tvp-world-ponownie-w-mux-6


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(380)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x