Home News Informacje prasowe Kanały TV premium udostępnione za darmo online! 11 super stacji z filmami – gdzie oglądać?
Kanały TV premium udostępnione za darmo online! 11 super stacji z filmami – gdzie oglądać?

Kanały TV premium udostępnione za darmo online! 11 super stacji z filmami – gdzie oglądać?

11.75K
0

Telewizja internetowa Televio w lutym zaprasza swoich klientów do skorzystania ze specjalnego otwartego okna. Udostępnia w nim świetne kanały nadające hitowe filmy! Gdzie je oglądać?

Telewizja online – kanały premium teraz za darmo w internetowej TV Televio. W ofercie świetne filmy

W lutym Televio udostępnia swoim subskrybentom 11 kanałów premium za darmo. Stacje można oglądać na ulubionym urządzeniu z dowolnego miejsca w Polsce i UE. Usługa pozwala również korzystać z innowacyjnych funkcji, takich jak pauzowanie, cofanie i nagrywanie audycji.

Telewizja internetowa Televio przygotowała w lutym dla swoich użytkowników wyjątkową niespodziankę. Subskrybenci platformy aż do końca miesiąca mogą cieszyć się dodatkowymi kanałami premium całkowicie za darmo. Stacje zostały dodane do wszystkich podstawowych pakietów, w tym BASIC i FAMILY, a korzystać z nich można do 28 lutego. W zależności od wybranego pakietu widzowie mogą oglądać aż do 11 nowych kanałów. Miłośników kina z pewnością ucieszy FilmBox Premium, dla graczy dodano Gametoon, a dla zwolenników sportów walki FightBox.

Większość oferowanych stacji telewizyjnych można oglądać, korzystając z nowoczesnych funkcji. Użytkownicy mogą zatrzymywać, przewijać i nagrywać audycje. Usługa pozwala oglądać audycje wstecz do 7 dni i zapisywać aż do 120 godzin nagrań bezpośrednio w aplikacji.

kanały online za darmo jak gdzie oglądać telewizja televiofot. Televio

Sprawdź, z jakich dodatkowych kanałów możesz korzystać:

  • FilmBox – Zestaw 6 kanałów filmowych (FilmBox Premium, FilmBox Action, FilmBox Family, FilmBox Extra, FilmBox Arthouse oraz Kino TV), oferujący nagradzane i doceniane produkcje z Europy i świata.
  • Gametoon – Stacja poświęcona e-sportowej rywalizacji. W ramówce znaleźć można nowości ze świata gier wideo, a także programy rozrywkowe z udziałem popularnych youtuberów.
  • Docu Box– Kanał oferuje cenione filmy i seriale dokumentalne o tematyce kulturalnej, naukowej, ekonomicznej lub przyrodniczej.
  • FightBox – Kanał w całości poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. Na antenie pokazywane są emocjonujące pojedynki wraz z komentarzami.
  • Erox i Eroxxx – Kanały o charakterze erotycznym, prezentujące programy dla dorosłych od najlepszych na świecie producentów treści erotycznych w jakości HD.

Kanały dostępne są we wszystkich pakietach podstawowych od 10 do 28.02.2023 roku.

kanały online za darmo jak gdzie oglądać telewizja televio
fot. Televio

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(11749)

1 3 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x