Home News Kanał z filmami i serialami Antena HD dołączył do oferty UPC Polska! Co tam można oglądać i jak uzyskać dostęp?
Kanał z filmami i serialami Antena HD dołączył do oferty UPC Polska! Co tam można oglądać i jak uzyskać dostęp?

Kanał z filmami i serialami Antena HD dołączył do oferty UPC Polska! Co tam można oglądać i jak uzyskać dostęp?

440
0

Uruchomiony w Polsce kilka miesięcy temu kanał Antena HD został włączony do oferty telewizji kablowej UPC Polska. Jest dostępny dla wszystkich użytkowników dekoderów Horizon i 4K Box tego operatora. Co tam można oglądać?

Kanał Antena HD w ofercie telewizji kablowej UPC Polska

To najnowszy element oferty kanałów HD jednej z największych sieci telewizji kablowej w Polsce. UPC poinformowało, że do bogatego katalogu stacji w wysokiej rozdzielczości, na który składają się już 164 pozycje, dołączyła Antena HD.

Uruchomiona w maju nowa propozycja z filmami i serialami została aktywowana w poniedziałek 12 lipca. Można ją oglądać na pozycji 126 na dekoderach Horizon i 4K Box oraz 167 na dekoderach Mediabox.

Nowy kanał dla dorosłych w jakości HD dodany do oferty UPC Polska! W jakim pakiecie można oglądać?
Kanał Antena HD dołączył do oferty sieci kablowej UPC

Antena HD – co oferuje nowy kanał w polskiej telewizji?

Antena TV HD pojawił się na rynku polskim zastępując ATM Rozrywka, które cały czas walczy w sądzie o powrót do naziemnej telewizji cyfrowej. Pierwotnie Antena TV HD nosił nazwę Silver TV, jednak w wyniku konfliktu z kanałem internetowym Beaty Boruckiej o tej samej nazwie, nadawca zdecydował się na nowy format. Nowy kanał melduje się na pozycji 15 na pierwszym multipleksie naziemnym (MUX-1).

Dla kogo przeznaczona jest nowa stacja i co w niej możemy aktualnie zobaczyć? To propozycja skierowana do seniorów, ale nie tylko. Znajdą tutaj też coś dla siebie fani programów lifestyle oraz przygodowych, podobnych do tych dostępnych np. na TVN Turbo czy TVN Style. Stacja serwuje także filmy wieczorową porą.

Kanał Antena HD wkrótce w telewizji satelitarnej? "Finalizujemy negocjacje z platformami". Co w ramówce?

Oprócz naziemnej telewizji cyfrowej i sieci UPC Polska, kanał Antena TV HD dostępny jest u takich operatorów kablowych jak Toya, Vectra, OrangeMultimedia czy Sat Film oraz przez internet w WP Pilot i Gonet.tv. Pojawił się również w przekazie satelitarnym. Jest nadawany FTA z satelity Hot Bird 13C (13°E), z transpondera zarządzanego przez CANAL+.

magicLinks_2_1

Źródło: https://media2.pl/media/165327-Antena-HD-w-UPC-Polska.html


Przeczytaj więcej na temat telewizji:

(440)

0 0 głos
Article Rating

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x