Home News Informacje prasowe Co obejrzeć w październiku na platformie Player? Te filmy i seriale już na nas czekają!
Co obejrzeć w październiku na platformie Player? Te filmy i seriale już na nas czekają!

Co obejrzeć w październiku na platformie Player? Te filmy i seriale już na nas czekają!

5.17K
0

Jakie filmy i seriale możemy obejrzeć w październiku na platformie VoD Player? Serwis przychodzi nam z pomocą, prezentując obszerną listę nowości na ten miesiąc! Jakie premiery zobaczymy? Poniżej znajdziecie rozkład jazdy na najbliższe dni.

Tak wygląda październik w serwisie Player! Jakie nowości można już obejrzeć? Co jeszcze się pojawi?

Serwis streamingowy Player przygotował bardzo ciekawą ofertę na październik! Platforma zaprezentowała nam listę filmów i seriali, które w tym miesiącu będziemy mogli obejrzeć w jej ofercie! Znajdziemy na niej kilka interesujących tytułów, które zadecydowanie warto sprawdzić! Jakie nowości są już dostępne? Pełna informacja poniżej!

SERIALE

„LIPOWO. ZMOWA MILCZENIA” – PLAYER ORIGINAL – CAŁY SEZON JUŻ DOSTĘPNY!

Najnowsza produkcja pod marką Player Original – „Lipowo. Zmowa milczenia” na motywach powieści Katarzyny Puzyńskiej „Motylek”. W ośmioodcinkowej historii „Lipowo. Zmowa milczenia” fani Playera poznają mieszkańców Lipowa – małej, sennej miejscowości otoczonej malowniczymi lasami i jeziorami na Kujawach. Życie tu przypomina sielankę, wszyscy się znają, szanują, mniej lub bardziej lubią, a głosem sumienia jest lokalny proboszcz. W rzeczywistości nad spokojnym Lipowem unosi się gęsta mgła tajemnicy, która spowija miasteczko od lat i wpisała się w jego krajobraz. A tutejsi ludzie doskonale nauczyli się w niej funkcjonować, prowadząc grę pozorów i perfekcyjnie chroniąc sekrety sąsiadów oraz, przede wszystkim, swoje. Na terytorium Lipowa spotykają się również dwa religijne światy: za dnia chrześcijański w lokalnej parafii oraz zakonie, w nocy – pogański na słynnej Polanie Czarownic na obrzeżach miejscowości. Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany! Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia! Na ekranie widzowie Playera zobaczą Julię Kijowską, Piotra Packa, Olafa Lubaszenkę, Eryka Kulma Jr., Krzysztofa Wacha, Agnieszkę Suchorę, Mariusza Bonaszewskiego, Marcina Sztabińskiego, Beatę Kawkę, Julię Konarską, Antoniego Sztabę, Dorotę Kolak, Jana Wieczorkowskiego i innych.

W ŚWIECIE ROZRYWKI

„ŚLUB LAST MINUTE” – PREMIERA 1 PAŹDZIERNIKA

„Ślub last minute” to program, który udowodni, że ceremonię zaślubin da się zorganizować nawet w krótkim czasie i dysponując niekoniecznie wielkim budżetem. Bohaterami programu będą pary, które podjęły decyzję o powiedzeniu sobie „tak” lub odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Swoje pomysły na realizację tego planu przedstawią im dwa duety, które o ślubach wiedzą wszystko: stylista Piotr Sałata wraz wedding planner Darek Zwadowski, a także znane z programu “Ach ten ślub” Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska. Autorzy bliższego nowożeńcom planu przejdą do jego ekspresowej realizacji, aby bohaterowie odcinka mogli celebrować swoją miłość w wymarzonych okolicznościach.

„ŻYCIE NA KREDYCIE 3” – PREMIERA 5 PAŹDZIERNIKA

Nadchodzi finansowy rachunek sumienia! Program to reporterskie reality o życiu zwykłych Polaków, w których uderzyła drożyzna. Bohaterami programu są rodziny z całego kraju, które odważyły się otwarcie rozmawiać o swoich zarobkach i codziennych rachunkach. Dotychczas nie kontrolowali na co wydają pieniądze i nie potrafili o nich rozmawiać. W programie będą musieli przełamać niejedno tabu, a niektórzy po raz pierwszy zobaczą prywatne konta swoich małżonków i partnerów.

„LEGO MASTERS 4” – PREMIERA 21 PAŹDZIERNIKA

LEGO Master to wyjątkowy format, w którym najważniejsza jest kreatywność. Do twórczej rywalizacji ponownie stanie 6 par uczestników. Jest o co walczyć – na najlepszy duet czeka tytuł mistrzowski, 100 tysięcy złotych oraz zestaw klocków. W zbliżającym się czwartym sezonie programu umiejętności techniczne i inwencję twórczą uczestników oceni jury, w skład którego wejdą Wojciech Łozowski oraz Pola Lisowicz. Program poprowadzi Marcin Prokop.

W ŚWIECIE DOKUMENTU

„SPRAWA DLA MEDIUM I DETEKTYWA 15” – PREMIERA 1 PAŹDZIERNIKA

Medium fizyczne Amy Allan i emerytowany detektyw wydziału zabójstw Steve DiSchiavi łączą swoje unikalne umiejętności, aby rozwiązać niewyjaśnione zjawiska paranormalne w nawiedzonych miejscach w całej Ameryce. Odkrycia każdego z detektywów pozostają ukryte przed drugim, a także przed mieszkańcami nieruchomości, dopóki szokujące wyniki nie zostaną ujawnione w porywającym zakończeniu.

„NAWIEDZONE MIASTECZKO 2” – PREMIERA 19 PAŹDZIERNIKA

Seria „Nawiedzone miasteczko” powraca z 2. sezonem. Na obrzeżach Anacondy w Montanie położone jest Gunslinger Gulch – miasto duchów i gościnne rancho, na terenie którego znajduje się masa opuszczonych budynków. Kiedy rodzina Broussardów przeniosła się tu, żeby rozpocząć nowe życie, nie miała pojęcia, na co się zdecydowała. Szybko przekonali się, że ich wymarzone sielankowe życie przemieni się w koszmar, kiedy zaczną być nękani przed innych lokatorów posiadłości – duchy i złe energie sprzed stuleci.

NOWE FILMY W TWOIM PAKIECIE

„TO NIE TAK JAK MYŚLISZ KOTKU” – OD 6 PAŹDZIERNIKA

Przystojny i zamożny neurochirurg Filip Hoffman (Jan Frycz) pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, postanawia spędzić grzeszny weekend z młodą pielęgniarką Dominiką. Tymczasem, żona doktora, Maria (Katarzyna Figura), też chciałaby oddać się weekendowemu szaleństwu – najchętniej w ramionach niejakiego Bogusia (Tomasz Kot), mężczyzny, któremu nie oprze się żadna znudzona mężatka. Obie pary przypadkowo wybierają ten sam hotel i na domiar złego, zamieszkują w sąsiadujących pokojach… To jednak nie wszyscy uczestnicy szalonego weekendu. Do hotelu przybywa niezbyt rozgarnięty asystent doktora Hoffmana – Jakub Bazyl (Jacek Borusiński), który zostaje wciągnięty w sieć skomplikowanych kłamstw przez oboje małżonków.

„BRATERSTWO WILKÓW” – OD 6 PAŹDZIERNIKA

Jeden z najbardziej spektakularnych filmów francuskich, które zadebiutowały w ciągu ostatnich dziesięciu lat, z imponującymi efektami specjalnymi, za które odpowiadało studio Jima Hensona. Akcja filmu rozgrywa się we Francji za czasów panowania Ludwika XV. W małej, odizolowanej od reszty świata wiosce na południu grasuje “Bestia z Gevaudan”, ogromne stworzenie, które ma na swoim koncie ponad sto ofiar, głównie kobiety i dzieci. W obliczu narastającej paniki, król wysyła do Gevaudan swoje elitarne oddziały z poleceniem odnalezienia i zniszczenia bestii.

„BEJBIS” – OD 6 PAŹDZIERNIKA

Ada (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Mikołaj (Grzegorz Małecki) od kilkunastu lat są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej i czasami bezczelnej piętnastolatki, mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Słowem polska klasa średnia w średnim wieku. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (czyli wpadka). Przyjaciele pukają się w czoła: „1 dziecko + 1 dziecko = 11 dzieci, a nie 2” – mówią, córka jest zaniepokojona pojawieniem się konkurencji, ale Ada i Mikołaj w pocie czoła starają się ogarniać zupełnie nową rodzinną rzeczywistość. Nieprzespane noce, wszechobecne pieluchy, brak seksu, coraz częstsze kłótnie. Nie tak miało być. Synka oczywiście kochają, ale między nimi zaczyna dziać się coraz gorzej. Ada jest wściekła na cały świat, a Mikołaj zaczyna rozglądać się za innymi. Jak w tej sytuacji odnaleźć radość życia, uratować miłość i zachować chociaż drobny margines wolności? Łatwo nie będzie, ale może być naprawdę zabawnie.

„TOŻSAMOŚĆ STRACHU” – OD 6 PAŹDZIERNIKA

Wyobraź sobie, że jesteś jedynym świadkiem uprowadzenia dziecka. Że w swoim domu przetrzymuje je twoja sąsiadka – szanowana przez lokalną społeczność nauczycielka. A teraz uświadom sobie, że cierpisz na schizofrenię i nikt ci nie wierzy. Taki problem ma Rain (Madison Iseman). To cierpiąca na schizofrenię i zmagająca się z przerażającymi halucynacjami nastolatka, która była świadkiem porwania dziecka, a jedyną osobą, która jej wierzy jest Caleb.

„NIANIA I WIELKIE BUM” – OD 13 PAŹDZIERNIKA

Wielka Brytania, lata 40. XX wieku. Isabel Green (Maggie Gyllenhaal) dzieli czas między obowiązki na rodzinnym gospodarstwie, pracę w sklepie oraz wychowywanie trójki dzieci: Normana (Asa Butterfield), Megsie (Lil Woods) i Vincenta (Oscar Steer). Jej mąż jest na froncie. Tymczasem na farmę przybywa kuzynostwo z Londynu, wychowane w wyższych sferach rodzeństwo Celii i Cyrila. Kiedy pociechy Isabel zaczynają toczyć otwartą wojnę z zarozumiałymi przybyszami, u drzwi domu Greenów pojawia się dziwna kobieta, Niania McPhee (Emma Thompson). Ekscentryczna guwernantka wkrótce zaprowadza własne porządki. Wykorzystując czary, wnosi do trudnego życia rodziny Isabel nieco magii.

„SPIRALA. NOWY ROZDZIAŁ SERII „PIŁA”” – OD 20 PAŹDZIERNIKA

Detektyw Ezekiel “Zeke” Banks od wielu lat próbuje wydostać się spod wpływu swojego znakomitego ojca, znanego weterana oddziału do spraw morderstw. Nie udało mu się to do tej pory w żadnym z prowadzonych śledztw. Może jednak teraz sytuacja ulegnie zmianie. Zeke prowadzi dochodzenie w sprawie brutalnych zbrodni, które mają wiele wspólnego z serią krwawych morderstw z przeszłości. Pomimo swojej spostrzegawczości, Banks nie zdaje sobie sprawy, że stopniowo wpada w dobrze przemyślaną pułapkę. W zawiłej psychice zabójcy powstał plan tak niehumanitarny, że nawet doświadczeni policjanci nie są w stanie przewidzieć nadchodzącej sytuacji.

„ZABÓJCY WAMPIRÓW” – OD 20 PAŹDZIERNIKA

Tuż po tym, jak wampiry zamordowały jego nastoletnią córkę, Elliot Jones zamierza się zemścić na tych krwiopijcach. Po latach odkrywa ich tajną bazę, jednak, aby się tam dostać, będzie musiał skorzystać z pomocy niecodziennej ekipy influencerów. Mając ponad sto milionów zwolenników w mediach społecznościowych, przyciągnęli uwagę miliarderki Beverly Rektor, która zaprasza ich na imprezę do ekskluzywnej willi. Krwawą „zabawę” czas zacząć!

„STAN GRY” – OD 27 PAŹDZIERNIKA

Russell Crowe wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (Ben Affleck) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje – ma zostać czołową osobistością w kraju – do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie tragicznie, a skrywane tajemnice wychodzą na światło dzienne. Pracując dla swojego wydawcy, twardej jak stal Cameron Lynne (Helen Mirren), która zleciła mu zbadanie sprawy, McAffrey ma wątpliwe szczęście bycia jednocześnie starym przyjacielem Collinsa. Kiedy wspólnie z nową w zawodzie partnerką Dellą Frye (Rachel McAdams) usiłują poznać tożsamość zabójcy, McAffrey natyka się na procedurę tuszowania faktów, które mogłyby wstrząsnąć strukturami władzy. W mieście politycznych doradców i bogatych polityków, odkrywa jedyną prawdę: Kiedy stawką są miliardy, nie ma osoby, której uczciwość byłaby poza podejrzeniem.

„OSTATNIE STARCIE” – OD 27 PAŹDZIERNIKA

Specjalista od ochrony osób starszych zostaje zatrudniony, aby chronić parę ukrywającą się w Ameryce Środkowej przed bezwzględną rodziną przestępczą. Jego ostatnie zadanie jako obrońcy szybko staje się śmiertelne, gdy grupa popleczników mafii napada na spokojną kostarykańską wioskę. Wkrótce agent dowiaduje się, że praca to o wiele więcej, niż się wydaje i potrzeba będzie całego jego doświadczenia, aby wydobyć ich żywych.

„SAGA ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM 1” – OD 29 PAŹDZIERNIKA

Czwarta, a przy tym przed ostatnia część historii opowiadającej o niecodziennej miłości człowieka do wampira. Bella Sawn (Kristen Stewart) i Edward Cullen (Robert Pattinson) postanawiaja się pobrać – jest to warunek jaki wampir postawił ukochanej nim dokonają jej przemiany. Po wspaniałym ślubie i hucznym weselu pełnym wilkołaków, wampirów i nieświadomych ludzi, młoda para wybiera się na miesiąc miodowy. Na cudownej rajskiej wyspie w pełni oddają się sobie i beztrosko cieszą się życiem. Spokój jednak przerywa odkrycie Belli – dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jest w ciąży. Szybko postanawiają wrócić do domu, gdzie rozpoczynają się seria dramatycznych wydarzeń. Cudowne dziecko szybko przyciąga zainteresowanie Volturi, silnej rodziny wampirów, która rządzi ich rasą. Przed ciężkim wyborem postawiony zostaje również Jacob – będzie musiał wybrać między miłością, a lojalnością do stada.

PLAYER NA ŻYCZENIE, CZYLI FILMY W WYPOŻYCZALNI PLAYERA

“NA TWOIM MIEJSCU”

Kaśka (Paulina Gałązka) i Krzysiek (Miron Jagniewski) – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności.

„BLUE BETTLE” – OD 2 PAŹDZIERNIKA

Świeżo upieczony absolwent college’u, Jaime Reyes, wraca do domu pełen aspiracji i nadziei na przyszłość. Okazuje się jednak, że dom nie wygląda tak, jak go zapamiętał. Kiedy chłopak szuka swojego celu w życiu, interweniuje los. Jaime niespodziewanie wchodzi w posiadanie starożytnego przedmiotu, będącego wytworem obcej biotechnologii: Skarabeusza. Skarabeusz wybiera Jaimego na symbiotycznego gospodarza. Chłopiec otrzymuje niezwykłą zbroję, umożliwiającą dysponowanie niezwykłą i nieprzewidywalną mocą. Zbroja trwale zmienia przeznaczenie Jaimego, który staje się superbohaterem BLUE BEETLE.

„MIĘDZY NAMI ŻYWIOŁAMI” – OD 3 PAŹDZIERNIKA

“Między nami żywiołami” Disneya i Pixara to nowy pełnometrażowy film opowiadający o Mieście Żywiołów, gdzie mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji – Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Poznajemy Iskrę – twardą, wygadaną i wybuchową dziewczynę, która zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie. Reżyser: Peter Sohn (“Dobry dinozaur”, “Zaburzenie częściowe”), producentka Denise Ream (“Dobry dinozaur”, “Auta 2”).

„GRAN TURISMO” – OD 13 PAŹDZIERNIKA

Film jest oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha. Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana, aby stać się prawdziwym profesjonalnym kierowcą wyścigowym.

„ALIBI.COM 2” – OD 17 PAŹDZIERNIKA

Greg zbudował na kłamstwie dochodowy biznes. Pomysł był prosty: jeśli skaczesz na boki, migasz się w pracy albo unikasz dłużników, zgłoś się do Alibi.com. To firma, która specjalizuje się w profesjonalnym wci­skaniu ściemy. Odkąd jednak Grega trafiła strzała amora, postanowił żyć w prawdzie, co najmniej do ślubu. Pomysł piękny, ale jak się wkrótce okaże, bardzo kłopotliwy. Greg zdążył już nawciskać swojej ukochanej i przyszłym teściom tyle kitu o własnej rodzinie, że teraz nie może po­zwolić, by wszystko wyszło na jaw. W związku z tym wpada na szalony pomysł. Zorganizuje jednocześnie dwa wesela – jedno dla teściów, a drugie dla rodziców. Na weselu dla teściów pojawią się podstawie­ni rodzice Grega, a na tym drugim – fałszywa panna młoda. Problem w tym, że na obu musi być obecny prawdziwy Greg. Ta piętrowa konstrukcja ściem jest tak niestabilna, że nawet dziecko wie, iż coś tu musi pójść nie tak.

„WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA: ZMUTOWANY CHAOS” – OD 19 PAŹDZIERNIKA

Po latach w ukryciu przed ludzkim światem, bracia wyruszają, aby zdobyć serca nowojorczyków. Wierzą, że ich bohaterskie czyny zapewnią im akceptację. Ich nowa przyjaciółka April O’Neil pomaga im w walce z tajemniczym syndykatem.

„PORADY NA ZDRADY 2” – OD 20 PAŹDZIERNIKA

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udaje się na Hawaje, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej zazdrość, jakiej jeszcze nie było. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Player logo

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(5167)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x