Home News Tego w TV naziemnej nikt się nie spodziewał! Pojawił się nowy, tajemniczy kanał
Tego w TV naziemnej nikt się nie spodziewał! Pojawił się nowy, tajemniczy kanał

Tego w TV naziemnej nikt się nie spodziewał! Pojawił się nowy, tajemniczy kanał

29.11K
0

Naziemna telewizja cyfrowa: nagle, zupełnie bez żadnej zapowiedzi pojawił się nowy, tajemniczy kanał. To pozycja testowa, która zaoferowała widzom… telezakupy. Gdzie można ją było odbierać i oglądać? Dlaczego ją włączono?

Telewizja naziemna: na MUX-MWE, MUX-L1 i MUX-L4 pojawił się tajemniczy kanał. Co można tam było odbierać?

Na multipleksach eksperymentalnych MWE w Katowicach i Szczecinie oraz multipleksach lokalnych w Jeleniej Górze (MUX-L1), Wrocławiu i Świdnicy (MUX-L4) można było niedawno napotkać kanał, który nie posiadał żadnego logo. Nadawał telezakupy i reklamy przeróżnych sprzętów w “promocyjnych” cenach. Czym była ta pozycja?

“Testujemy HbbTV” – wyjaśnił portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE. Ta, wedle wcześniejszych doniesień, przygotowuje się do stworzenia portalu właśnie telewizji hybrydowej, który byłby świetnym uzupełnieniem funkcjonalności telewizorów ze Smart TV. W Polsce w telewizji naziemnej możemy korzystać z aplikacji HbbTV TVP GO, TVP VOD, Polsat Go, Legia TV oraz serwisów firmy Emitel z programem telewizyjnym i rozgłośniami radiowymi. Oczywiście nasz telewizor musi być podpięty do internetu. MWE ma w planach na 2023 uruchomienie serwisu streamingowego na Smart TV. Jak widać, testy trwają.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-ogladac-multipleks-eksperymentalny-lokalne-hbbtv-telezakupy-mux-l1-mux-l4-katowice-szczecin-lista-kanalow


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(29111)

1.4 5 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x