Home News Do telewizji naziemnej wraca lokalny multipleks! To aż kilkanaście kanałów! Gdzie?
Do telewizji naziemnej wraca lokalny multipleks! To aż kilkanaście kanałów! Gdzie?

Do telewizji naziemnej wraca lokalny multipleks! To aż kilkanaście kanałów! Gdzie?

18.50K
1

Naziemna telewizja cyfrowa znów wzbogaci się o nowe kanały! Powrót lokalnych multipleksów staje się faktem. Grupa MWE zapowiedziała ponowne włączenie MUX-L3 – na początek dwie lokalizacje! Jakie kanały i gdzie będzie można odbierać i oglądać?

Telewizja naziemnaMUX-L3 znów będzie nadawał! Jakie kanały wrócą? Gdzie i jak odbierać?

Zarządzany przez Grupę MWE multipleks lokalny MUX-L3 jeszcze w tym tygodniu ma zostać uruchomiony w Tomaszowie Mazowieckim. Następnie ma się z kolei pojawić w Częstochowie. Tak zapowiedział w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl właściciel MWE Michał Winnicki. W obu lokalizacjach MUX-L3 już nadawał, ale został wyłączony w czerwcu bieżącego roku, kiedy w Polsce upowszechnił się nowy standard nadawania DVB-T2 / HEVC.

Wybrano nowy kanał do MUX-1 telewizji naziemnej! ATM Rozrywka ostatecznie kończy nadawanie
Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE

Na MUX-L3 można było oglądać wypisane poniżej kanały. Nie wiadomo, czy taki sam skład zobaczymy po powrocie multipleksu do Tomaszowa Mazowieckiego i Częstochowy:

  • Antena HD, Filmax, Junior Music, Nuta.TV, Nuta Gold, Power TV, Red Carpet, Stars.TV, TV Okazje, TV Puls, TV Puls 2, TVC i XtremeTV

Co ciekawe, MUX-L3 był obecny jeszcze w Radomsku i okolicach (z nadajnika w Amelinie), gdzie zakończył nadawanie dopiero teraz. Okazuje się, że emisja była prowadzona bez pozwolenia Urzędu Komunikacji Elektronicznej, w związku z czym organ rozpoczął postępowanie mające wyjaśnić sprawę. Grupa MWE chce nadawać i oferować widzom kanały za pomocą własnej infrastruktury, a w lipcu przestała współpracować z firmą Emitel, posiadającą nadajnik nieopodal Amelina – na Górze Kamieńsk. Nadawca złożył wniosek o rezerwację częstotliwości z nadajnika w Amelinie, jednak UKE nie wydał pozytywnej decyzji.

Jednym z nadawanych na MUX-L3 kanałów był Antena HD

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-multipleks-czestochowa-radomsko-tomaszow-mazowiecki-michal-winnicki-grupa-mwe


Telewizja – przeczytaj więcej:

(18502)

4 2 głosy
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
Jan
1 rok temu

Dajcie porno erotyke

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x